Şimdi Ara

70.000 TL ' YE E SEGMENTİ TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, toplam 12 yıl passat b5 ve b6 kasa kullandıktan sonra arabamızı değiştirmeye karar verdik.
    Otomatik vites şart , benzin yada dizel farketmez çünkü yılda en fazla 15 bin km bile zor yapıyoruz.

A6 2.0 TFSİ 2007-2008 Model 120.000 Km civarında

BMW 5.20D E60 2006 Model 200.000 Km ve üstü

Mercedes E200 Komp 2003 Model 200.000 Km ve üstü

Bu fiyat aralığında karşımıza bu araçlar çıkıyor. Gönlüm BMW' den yana ama masraf çıkartmasından korkuyorum. Babam mercedes hayranı zaten gözü kapalı alır ama model çok eski geliyor artık. En mantıklısı A6 gibi geliyor ama tfsi lerde yağ yakma sorunu varmış gerçi babamla ben çok sert kullanmayız. Sizce hangi araba mantıklı olur yada farklı bir araba yada geniş bir D segmenti tavsiyeside olabilir yalnız VW olmasın. VW yi kötülediğimden değil çok menmunduk ama artık farklı bir marka istediğimizden.

Teşekkürler.

• A6 kafanıza yattıysa mantıklı hocam yağ yakma felan bunlar forum efsanesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2003 Mercedes o kadar para eder mi gerçekten???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    Avantgarte donanım o civarlarda güzel araba ama çok ağır başlı

• O kasa BMW'ler E segmenti için gereksiz derecede sert ve sürüş odaklı bir araba, babanızı mutlu etmeyebilir. Konfordan ziyade yol tutuş ve sürüş dinamizmi ön planda.

A6 ve Mercedes E üzerine yoğunlaşın derim. A6 daha güncel bir araç, w211 E serisi de efsanedir, karar vermek zor.

• Yorumlarınız icin tesekkurler. Camry de bakıcam hocam güzel duruyor.

• Hocam o paraya çok eski E sınıfı yerine daha yeni D sınıfını tercih ederdim. Passat zaten bildiğiniz bi araç değişiklik olsun diyorsanız mondeo yada c180 bakın derim

• e200
  • A6 yı almanız en mantıklısı olue bmw ye göre daha konforlu olacağını düşünüyorum ayrıca mercedes e göre daha temiz olabilir

• Üçü arasından a6 derim kesinlikle onun dışında s80 lerede bakılabilir.

• w211 kasa mercedes bence E segmentinin en efsane araçlarından biri, temizini bulursanız kesinlikle kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

s80 her türlü.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2012-model-94000km-180hp-volvo-s80t4-259572837/detay

Bunu yazmaya girmiştim. Kesinlikle tercihim olurdu

• Volvo S80 çok güzel bir alternatif.

Ayriyetten D segmenti olarak 2.0 HDi Citroën C5 olabilir Airmatic sistemi mevcut ve süspansiyon konforu oldukça iyi.

E60 BMW bakılacaksa dizel yerine atmosferik tercihi bence daha makul olur. Ama çoğu araç yüksek kmde ve bir hayli yıpranmışlar, masrafları fazla olur.

Bir diğer alternatif 2009-2010 model B8 kasa Audi A4 1.8 TFSI. 75 bin tlye kadar temiz araçlar mevcut pazarlıkla 70e güzel bir araç alınabilir. Kmsi aşırı yüksek olmaz ve masrafı olacaksa da bir E segmenti kadar yüksek olmaz.

• Yorumlarınız için çok teşekkürler. E60 ı masraf cıkartması yuksek olduğundan elıyoruz ama hala gonlumde sıyah m paket bmw var. Mercedes o zamanın en iyi arabalarından biri ama seneye kasa degistiriyor çok eski kalmış olacak keşke zamanında binebilseydik. A6 ile s80 e ağırlıklı olarak bakıyoruz. C5 guzel araba ama nıyese bızım peder beğenmedi alman takıntısı var. A4 lerınde bir kısmı çok boş eyer dolu olanı ve temiz bulabılırsek bakarız ama A6 ıle s80 aradındayız. Haftaya bir akrabadan s80 e bakıcaz ozaman burda paylaşırım. Ilginiz için teşekkürler

• Aynı fiyatlarda d segmenti 3.20 d, A4 yada honda accort alabilirsiniz yada 2006 e200 kompresör alabılırsınız genclere bıraz ağır kaçsada ağır abi arabası
    bana 70bın cıvarı en mantıklısı honda accort geldi, civic i satıp bende 70 civarı d segmenti düşünüyorum ve 2010-11 accorta yöneldım
    a4 1.8 motor benzınlı yaramaz dizel 2.0 almanız lazım fıyat 85 civarı
    3.20 de 85 civarı 3.18 yada 3.16 lar almaya degmez
    2010-2011 accort düşünün derim
    örnek olarak şu araca asalete bakın derim :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2011-model-honda-accord-2.0-executive-70.000-km-de-plus-dvd-player-272332977/detay

• w211 bunların içinde en oturaklısı olur.
  • Bu fiyatlarda a6 en mantıklısı tabi yine şahsi Görüşüm Audi alsam2.0 tfsi değil 3.0 TDI alırdım nasılsa yaştan kurtarıyor araba hem benzinden tasarruf hem daha çok güç :) 15 bin daha fazla olsaydi 2006-2007 e220 CDi sen başka araç önermezdim siyah olanı her gördüğümde beni benden alıyor :) şimdi'den hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riskoflife27 -- 13 Şubat 2016; 7:25:23 >
  • Biliyorum hiç kimse onaylamıycak kimsenin de aklına gelmemiştir yerinizde olsam chrysler 300c d3.0 alırdım o fiyata düşük kmli bulabilirsiniz ve araba gerçek konfor arabası tipide saydığınız modeller kadar eski değil

Edit: 2003 - 2005 model 7 serisi de bakılabilir.

Chrysler alınmalı bence km düşük araçlar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi algülümvergülüm -- 13 Şubat 2016; 7:54:13 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.