Şimdi Ara

Windows Phone'un başındaki isim iPhone kullanırken yakalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone'un başındaki isim iPhone kullanırken yakalandı

Joe Belfiore'u teknoloji takipçileri yakından tanıyacaktır. Microsoft'ta Windows Phone'dan sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapan isim kısa bir süre önce izne ayrıldı ve tatile çıktı. 9 aylık izni sırasında ilk etapta soluğu Japonya'da alan Belfiore'un buradan yaptığı bir paylaşım tartışmaları da beraberinde getirdi.

Yöneticinin Tweet'inde tatil sırasında çekildiği bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştığı görülüyor. Buraya kadar her şey normal ancak tartışmalar başlatan nokta paylaşımın iPhone ile yapılması. Bu durumu gözünden kaçırmayan takipçiler de, Belfiore'un iPhone kullanmasını normal karşılayanlar ve bunun Windows Phone'a ihanet olduğunu düşünenler şeklinde ikiye ayrılmış durumda.

Windows Phone'un başındaki isim iPhone kullanırken yakalandı

Olayın gündem olmasıyla birlikte açıklama da gecikmedi. Yönetici rakip cihazların nasıl bir deneyim sunduğunu görebilmek için bu cihazları kullanmak gerektiğini savundu. Kısa süreli kullanımların deneyimi tam olarak yansıtmadığını, bu nedenle rakip modeli günlük kullanımda test ettiğini de sözlerine ekledi.

Belfiore'un 9 aylık izni süresince başka cihazları kullanıp kullanmayacağı ve iPhone ile paylaşımlara devam edip etmeyeceği büyük soru işareti. Sizler Windows Phone'un başındaki ismin başka bir akıllı telefon kullanmasını ve açıklamalarını nasıl karşılıyorsunuz?

• Adamda anlamış WP'nin ne halt olduğunu. WP kullanıyorum.

• Zamanında Nissan yöneticilerinden biriside Porsche kullanırken yakalanmıştı o geldi aklıma :)

• Hepsini kullanıyordur zengin adam bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam kullan ama niye paylaşım yapıyorsun. Deneme amaçlı paylaşım yapacaksan niye kendi hesabını veya fotoğrafını kullanıyorsun diye sormazlar mı adama şimdi. Geçeceksin bu ayakları Joe efendiii.

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Tamam kullan ama niye paylaşım yapıyorsun. Deneme amaçlı paylaşım yapacaksan niye kendi hesabını veya fotoğrafını kullanıyorsun diye sormazlar mı adama şimdi. Geçeceksin bu ayakları Joe efendiii.

Siz bu kafadan vazgeçin bence. Adam herşeyi deneyimliyor. Bunda tuhaf olan birşey yok. Rakip firmalar birbirlerinin ürünlerine bakmıyor mu zannediyorsunuz? En ince detayına kadar bakıyorlar. Malı görmeden rakip hakkında bir fikir edinemezsin.

• 9 aylık izin nedir ya bu olayın üzerine temelli çıksaymış daha iyiymiş :)
  • Demekki o da wp10 güncellemesi gelmesini beklemekten bıktı. Platform değiştirdi. str et biz bekleriz joe.

• 9 ay izin ne yav çocuk doğursa o kadar vermezler

• Hee Apple yetkilileri de kesin Windows deneyimliyordur. Buna inanan tartışmasız saftır. Herif kendi de anlamış WP'den bir halt olmayacağını..
    Not:Wp kullanıyorum
    Windows Phone'un sonu adım adım yaklaşıyor..
    Hayır birde 9 aylık izni niye alıyor bu herif? Sanki taş mı taşıdı da yoruldu? Daha bir Windows 10 bile çıkmadı, yazıklar olsun ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 27 Ocak 2016; 14:41:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok talihsiz bir durum olmuş. Bence kabul edilecek bir tarafı yok. Rakip firmayı denemek yerine kendi çıkardığı ürünleri deneyip, karşılaştığı sorunlarla ilgilenmesi gerekir diye düşünüyorum.

• WP şakşakçıları da arkadan konuşsunlar. Adamların kendileri bile kullanmıyor daha ne olsun. IOS-Android harici traş.

• Adam 9 aylık izin alıyor asıl mevzu orada. Aslında 9 ay çalışsa w10 mobille çoktan çıkardı şimdiye kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

9 ay izin ne yav çocuk doğursa o kadar vermezler

Çocuk doğduğunda 4 ay ücretli izin, 6 ay ücretsiz izin veriyorlar. 10 ay toplamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: alitoTamam kullan ama niye paylaşım yapıyorsun. Deneme amaçlı paylaşım yapacaksan niye kendi hesabını veya fotoğrafını kullanıyorsun diye sormazlar mı adama şimdi. Geçeceksin bu ayakları Joe efendiii.
    Siz bu kafadan vazgeçin bence. Adam herşeyi deneyimliyor. Bunda tuhaf olan birşey yok. Rakip firmalar birbirlerinin ürünlerine bakmıyor mu zannediyorsunuz? En ince detayına kadar bakıyorlar. Malı görmeden rakip hakkında bir fikir edinemezsin.

Kafamı seviyorum hocam vazgeçmem Firmalar rakiplerini gözlüyor tabi ama sosyal medyada herkese reklam yapmıyor. Rakip teknolojileri test etmek isteyen adam bunu her türlü yapar, gidip sosyal medyada paylaşmasına gerek yok.

• 9 ay izine çıkarsan tabi Windows Phone batar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemenin neden gelmediğini belli oldu. Adamlar 9 aylık tatile çıkmış wp'ciler güncelleme bekliyor
  • Şu siteyi düzeltin artık 1 tane msj yazdım 3 tane çıkmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyimlemek adına kullanması tamam da, dikkat etmeyip iPhone üzerinden tweet atması tam bir sorumsuzluk olmuş.

• Doğal ve normal , iphone 2007 ve android 2009 dan beri piyasa da hakim/mevcut...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.