Şimdi Ara

S3 Mini Şarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar! S3 Mini kullanıyorum ve telefonumun şarjı çabuk bitiyor.
    -Batarya Yeni Ancak Orjinal Degil
    -Şarj Söketi Yeni
    -Denemedigim uygulamalar kalmadı
    Telefonumun şarjının çabuk bitmesinin sebebi nedir?Şuan hiçbir uygulama felanda yüklü degil tıpkı telefon yenı alındıgı gibi

• Cevap veren yokmuu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cc1221

Öncelikle iyi akşamlar! S3 Mini kullanıyorum ve telefonumun şarjı çabuk bitiyor.
    -Batarya Yeni Ancak Orjinal Degil
    -Şarj Söketi Yeni
    -Denemedigim uygulamalar kalmadı
    Telefonumun şarjının çabuk bitmesinin sebebi nedir?Şuan hiçbir uygulama felanda yüklü degil tıpkı telefon yenı alındıgı gibi

*#0228# batarya kalibrasyonu diye geçiyor. QIUCK START yazar ona basıyosun bunları arama ekranında yazcaksın. sonra şarja tekrar takıyosun. etki ederse iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanyagizel
    *#0228# batarya kalibrasyonu diye geçiyor. QIUCK START yazar ona basıyosun bunları arama ekranında yazcaksın. sonra şarja tekrar takıyosun. etki ederse iyi

Peki batarya orjinal degil almamı önerirmisiniz?şarj ömrü 2 saatten 7-8 saat felan olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cc1221 -- 29 Ocak 2016; 21:25:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cc1221

quote:

Orijinalden alıntı: ozanyagizel

Peki batarya orjinal degil almamı önerirmisiniz?şarj ömrü 2 saatten 7-8 saat felan olurmu?

bu kullanım kaynaklı bir durum 2 saat ekran süresi alıyorsan iyi ama normal kullanımda 2 saat gidiyorsa tabiki batarya ölmüş :D
  • Orjinal batarya aldım sorunum azda olsa düzeldi peki bu batarya kalibrasyonu pil ömrünü uzatırmı? örnek 4 saat gidiyorsa internette dolaşırken kac saat gıder?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.