Şimdi Ara

Lala // YGS/LYS'ye hazırlık mobil uygulamasında ne olsun?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 2.3.2016)
Giriş

Öncelikle hepinize YGS'de başarı ve şans diliyoruz.
    Burada birbirinin elinden tutmak isteyen birbirine destek olmaya çalışan insanlarsınız.
    Umuyoruz ki bu destekleyici tutumunuz arkadaşlarınıza tüm öğrencilere/gençlere örnek olur.

Biz de Lala ekibi olarak YGS/LYS'ye hazırlanan öğrencilere destek olmak amacıyla yola çıktık ve hem Google Store'da hem de App Store'da bulabileceğiniz "Lala" uygulamasını geliştirdik.

Durumu analiz ediyorken en büyük sıkıntılardan birinin öğrencinin hangi konuya ne kadar çalıştığını, kaç soru çözdüğünü ne kadar başarılı olduğunu bilmemesi olduğunu gördük. Dolayısıyla öğrenciler çoğu zaman ne çalışacağını bilemiyor, çalışanlar da çok efektif çalışamıyordu.

Öğrencilerin soru bankalarından çözdüğü her testin konusuna, soru sayısına, başarı oranına göre kayıt altına alınmasının ve istenilen her an tek bir raporlama ekranından görüntülenmesinin çok faydalı olacağını düşündük. Fen Bilimleri, Final, Birey, Esen, Karekök, FDD, Palme, Sınav yayınevleriyle anlaştık. (Bizimle çalışmak için yanaşan her yayıneviyle anlaştık)

Siz testi kitaptan çözüyorsunuz, Lala'ya cevaplarınızı giriyorsunuz, Lala sizin yerinize testi kontrol ediyor ve konusunu soru sayısını başarı oranını kaydediyor. Kaç farklı kaynaktan çözseniz de Lala raporlamayı tek bir ekrandan yapıyor.

Lala'yı ücretsiz bir şekilde App Store'dan ve Google Store'dan indirebilirsiniz.(tek kitap takibi hakkı veriyor.) 20 TL değerindeki premium üyeliği (bütün kitapların takibini yapabiliyorsunuz.) size hediye ediyoruz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Tek yapmanız gereken uygulamaya kayıt olduktan sonra, Facebook sayfamıza kullanıcı adınızı mesaj atmak. Biz de hemen üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde premium'a yükselteceğiz.

Üyeliğinizi premium olarak kullandıktan sonra hem siz hem de sizden sonrakiler sınavlara daha iyi hazırlansın diye iki sorunun cevabını rica ediyoruz.

1) Lala'yı nasıl buldunuz? Sizce neyi daha iyi yapabiliriz? (Yapıcı her türlü eleştiriye açığız-uygulama bu sayede gelişiyor.)

2) YGS'ye hazırlanıyorken size her konuda destek olabilecek bir mobil uygulama hayal etseniz ne özellikleri olurdu?
    (Anketten cevaplayabilirsiniz.) Seçeneklerde yer almayan taleplerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Bize destek olup ankete katılan yorum yapan herkese halihazırda YGS/LYS kitaplarına %30 indirim uyguladığımız Lala Dükkan'da (dukkan.lalaegitim.com) ek olarak %15 indirim daha sağlayacağız.

Sizler tarafından en fazla beğenilen 3 yorum sahibine ise 20 TL lik hediye çeki. Kargo da bizden :)

Birbirinizi desteklediğiniz tutumunuzu hiç elden bırakmayın.

Şimdiden herkese çok teşekkür ediyoruz ve YGS'de tekrardan başarılar diliyoruz,

Kendinize iyi bakın,

Lala Ekibi

Whatsapp Destek Hattı: 0545 684 27 45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalaegitim -- 27 Ocak 2016; 16:19:08 >

• Tebrik ediyorum böyle bir uygulamaya ihtiyacımız vardı emeğiniz için teşekkür ederiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederiz. Faydalı olabilirsek ne mutlu bize.
  • Uygulama guzel elinize saglik fakat. 20 Tl hediye ceki vereceginizi soylediginiz icin burdaki herkes olumlu yorum yapacak. Fakat bu ne kadar iyi bir pqzarlama politikasi olsada, etik olarak hos degil. Uygulamaniz guzel olmus siz bu pazarlama tekniklerini kullanmadanda iyi yorumlar alabilirsiniz.
    Saygilar...

• .

Merhaba boyle bir program dusunmeniz cok iyi.arayuzu iyi.Ygs ve ly oğrencileri icin harika.boylelikle oğrenciler eksiklikerini gorebilir.Bende sinif ogretmenimize tavsiye edip tum sinifca kullanmayi dusunuyorum.
    Uygulamanizda basarilar.birde giriste kayit yazisi beyaz oldugundan gorunmesi zor oluyor.
    Iyi gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Smurf -- 27 Ocak 2016; 4:44:07 >
  • berkaylg B kullanıcısına yanıt
    Berkay selamlar,

En yapıcı eleştiri de en beğenilen 3 yorumdan biri olabilir :)
  • Teşekkürler yalnız kurt ;)
  • tr geneli online deneme yaparsanız bu program patlama yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalaegitim

Teşekkürler yalnız kurt ;)

Ben tesekkur ederim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • indiriyorum şimdi bakıyım yalnızlıktan kendi kendime konuşuyorum rehber varsa onla muhabbet ederiz bari

edit : ben bu kadar saçma bir program görmedim ne işe yaradıgı bile belli değil.Belliki ticari kaygılarla üretilmiş gereksiz bir program, bunu sabit yapan yöneticiye saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2380D2E6A -- 27 Ocak 2016; 22:46:58 >
  • Programı indirdim, WhatsApp grubundaki arkadaşlarıma da önerdim. Anketi de doldurdum. Çok iyi görünüyor. Puanza daki gibi geçmiş yıllara göre sıralama hesaplama olsa güzel olur

• Puanzayla anlaşıp uygulamalara entegre edebilirseniz harika olur, bunun yanında denemeler ve bölüm denemeleri de olmalı.

Yanlış ve boşların çözümlerini görebilmeliyiz ve son olarak hangi konularda daha çok hata yaptığımızı görebilmeliyiz.

Şu haliyle pek de işlevsel değil, yeni olması sebebiyle muhtemelen, gelişecektir diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar.

• hakim66 H kullanıcısına yanıt
    Çok çok çok teşekkürler :)
  • ot kullanıcısına yanıt
    Yorum ve tavsiyeler için çok teşekkürler. Sizin destek ve yorumlarınızla her gün uygulamayı geliştirmek için uğraşıyoruz.
  • lalaegitim L kullanıcısına yanıt
    Üyelik yükseltme nin fiyatını düşünirseniz yada burada yorum yapanlara hediye olarak verseniz güzel olur

Selamlar,

Üye olduğun mail adresini bizimle paylaşabilirsen hemen üyeliğini yükseltelim :)
    Özel mesaj olarak gönderdim mail adresimi. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakim66 -- 1 Şubat 2016; 0:26:39 >
    Merhaba üyeliğini yükselttik. Uygulamayı kapatıp açtıktan sonra premium olarak kullanabilirsin :)
    Teşekkürler

• Uygulama ücreti aylık olarak mı 20.99 yoksa tek seferlik mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.