Şimdi Ara

Wide Screen oyun yamaları! Toplam 18 adet oldu! Universal WS Gamer Patcher! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
99.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: nofear72

quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

7- Battlefield 2

Kısayolun üzerinde sağ tuşu tıklayın ve özellikler deyin. Hedef bölümünün sonuna bir boşluk bırakıp ardından +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1440 +szy 900 ekleyin ve buradaki dikey ve yatay değerleri istediğiniz gibi belirleyin. ( Bende sadece 1440x900 işe yaradı )

böyle yaptıgım zaman battlefield açılmıyor

bende 1400 1050 drekt optionsta çıkıyoo ...sorun yok ..pachlerinizi tamam dır herhalde..

BF2142_Update_1.25 yüklü fear kardeş sen nasıl yaptın bunu :):) ben okadar denedim hep masaüstüne atıyor oyun kendini

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

quote:

7- Battlefield 2

Kısayolun üzerinde sağ tuşu tıklayın ve özellikler deyin. Hedef bölümünün sonuna bir boşluk bırakıp ardından +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1440 +szy 900 ekleyin ve buradaki dikey ve yatay değerleri istediğiniz gibi belirleyin. ( Bende sadece 1440x900 işe yaradı )

böyle yaptıgım zaman battlefield açılmıyor

bende 1400 1050 drekt optionsta çıkıyoo ...sorun yok ..pachlerinizi tamam dır herhalde..

BF2142_Update_1.25 yüklü fear kardeş sen nasıl yaptın bunu :):) ben okadar denedim hep masaüstüne atıyor oyun kendini

BF2 için konuşuyorum....

kısa yolda

"D:\game\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1

bu var senin kide böylemi...

• bf2 dede son update ler yüklü kısayolu boyle , "E:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 bende bunu "E:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1440 +szy 900 yaptım ama masaüstüne atıyor
  • ilk önce mydoc daki bf2 yi sil sonra son pach bi daha yükle galiba 1,41 di sonra kısa yol ayarını yap ..

olmazsa bf2 yi kaldırıp en baştan kurman gerekebilir.
  • evt en iyisi en baştan kurmak olacak çok teşekkür ederim nofear72 sagolasın
  • şimdi bu widescreenciler oyun oynamak için ayrıca onun yamasını da mı yüklüyor?
  • counter strike 1.5 olursa tam süper olur wallaaa...
  • Arkadaşlar ya ben şimdi samsung 931bw alcaktım ve oyunkoliğim ve tv de seyrediyorum şimdi her oyun için ayrı ayrı yama yada bişeyler mi indircem yada yeni oyunlar ws ne uyumlu olacak mı yoksa gider normal 19" alıcam yaaa.
  • Arkadaşım bu universal patcher warrior withinin orjinalini widescreen yapmıyor, sands of time widescreen oluyor ama warrior within için illa crack istiyor bunun orjinali için yapılmış bir ws patch yok mu?
  • Anlamadım arkadaşım bana mı soruyosun???Bende size soruyorum her oyun için yama falan mı indircem diye. Yoksa normal 19" alcam diyorum.
  • @Fatsalı_tamer sana sormadım konuyu açan arkadaşa sordum. Senin iletini okumamıştım şimdi okudum yeni oyunların %95i ws uyumlu zaten o konuda endişen olmasın ama eski oyunların (en az 3-4 sene eski) birçoğunda yoktu bunlarada zaten patch yapıldı, ws monitörde oyun oynamak gerçekten harika kesinlikle ws monitör almanı tavsiye ederim gerçi ben daha çok film ve dizi izlediğim için almıştım
    .
    Benim problemim yukarıda belirttiğim oyunu ws yapan patch sadece kopya versiyon için yapılmış bende oyunun tüm serisinin orjinali var son oyun zaten ws destekli ilk oyun patch ile uyumlu ama 2. oyunun mutlaka kopya olması veya ilaçlanması gerekiyor orjinal satın alıpta ilaçlamak hoş değil bu sebeple mesajı yazmıştım, warrior within orjinal alıpta ws oynayabilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenicj

@Fatsalı_tamer sana sormadım konuyu açan arkadaşa sordum. Senin iletini okumamıştım şimdi okudum yeni oyunların %95i ws uyumlu zaten o konuda endişen olmasın ama eski oyunların (en az 3-4 sene eski) birçoğunda yoktu bunlarada zaten patch yapıldı, ws monitörde oyun oynamak gerçekten harika kesinlikle ws monitör almanı tavsiye ederim gerçi ben daha çok film ve dizi izlediğim için almıştım
    .
    Benim problemim yukarıda belirttiğim oyunu ws yapan patch sadece kopya versiyon için yapılmış bende oyunun tüm serisinin orjinali var son oyun zaten ws destekli ilk oyun patch ile uyumlu ama 2. oyunun mutlaka kopya olması veya ilaçlanması gerekiyor orjinal satın alıpta ilaçlamak hoş değil bu sebeple mesajı yazmıştım, warrior within orjinal alıpta ws oynayabilen var mı arkadaşlar?

Emin misin arakdaşım bak ben çok oyun oynarım aybaşında da lcd alcam.Kaderimle oynama sonra.Ben uğraşamam her oyun için patch falan indirmeye.Gerçekten sadece bi kaç oyun için mi patch gerekiyo???

Bir de bende de tvkartı var.Widescreen aldığım da digital tv kartıyla uyumsuzluk sorunu çıkarır mı?Alıp da çamur gibi seyretmeyelim sonra....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatsalı_tamer -- 29 Eylül 2007; 21:37:25 >

• .
  • Arkadaşlar peki bir oyunun ws destekli olup olmadığını nasıl anlarız ?Desteklediği çözünürlük en az kaç olmalı? bu konuda pek bilgim yok ,oynadığım bir kaç oyun var ve Ws bir monitör almayı düşünüyorum.Teşekkürler.
  • Bende alcam ws ve bilgim yok arkadaşa katılıyorum....
  • ellerine sağlık çok güzel baya işime yarayacak
  • .
  • just cause u da ekleyin arkadaşlar
  • YA ARKADAŞLAR BENDE 20" SAMSUNG VAR BUGÜN FIFA 2008 ALDIM AMA 1680*1050 ÇÖZÜNÜRLÜKTE ÇOK PARLAK VE İĞRENÇ GÖSTERDİ.ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ 1440*900 A ALDIM BİRAZ DÜZELDİ.SİZCE SORUN NEREDE FIFA 2008 YENİ OYUN 1680*1050 DESTEKLEMESİ GEREKMİYO MU???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatsalı_tamer -- 8 Ekim 2007; 20:51:28 >
  • Çok komik bi durum yav.. monitör alcam bide ona oyun oynamak için yama arayacam.. boşver donanimhaber palavralarını gidin alın 4:3 monitör sorunsuz. yama arama derdine sonn. paranızı çöpe atmayın ve wide almayın...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.