Şimdi Ara

Wide Screen oyun yamaları! Toplam 18 adet oldu! Universal WS Gamer Patcher! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
99.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tşkler şimdiden.
  • http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=3447

Hocam methodu buldum ama bana biraz sallamaymış gibi geldi. İlk mesaja ekledim gene de ben. İşe yarar umarım. Denedikten sonra bizi bu konuda bilgilendirirsen çok iyi olur...
  • işe yaramadi..ve bişeyde anlaşilmiyor verdiğin linkdeki yazzilardan resimler falan gözükmüor
  • battlefıeld 1 ı denedım , 2 yazmıssınız,heralde o yuzden olmadı.1 ıcın yok mu kı acaba? bır de fıfa world cup 06 ıcın yazılanları, fıfa 06 ya uyguladım olmadı.(bu verılen adreste yazıyo).Fıfa 06 veya 07 ıcın yokmudur hocam?Ayrıca f1 hastasıyız,dıreksıyonumuz da var ama oyun eskı onu sormuyorum artık kesın yoktur
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGreat

http://www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?t=3447

Hocam methodu buldum ama bana biraz sallamaymış gibi geldi. İlk mesaja ekledim gene de ben. İşe yarar umarım. Denedikten sonra bizi bu konuda bilgilendirirsen çok iyi olur...

Bir önceki sayfada anlattım bu olayı. Başarısız bir widescreen denemesi bu.

• valla artık kullanıcıların açılması gerekiyor oyun yamaları zaten yakında gereksiz hale gelecektir bazı oyunlarda zaten kurulumda soruyor artılar çoğalacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: denny5

battlefıeld 1 ı denedım , 2 yazmıssınız,heralde o yuzden olmadı.1 ıcın yok mu kı acaba? bır de fıfa world cup 06 ıcın yazılanları, fıfa 06 ya uyguladım olmadı.(bu verılen adreste yazıyo).Fıfa 06 veya 07 ıcın yokmudur hocam?Ayrıca f1 hastasıyız,dıreksıyonumuz da var ama oyun eskı onu sormuyorum artık kesın yoktur

Ne yazık ki hocam, özellikle Fifa 2007 için iyi işleyen bir yama yada method yok...
  • Arkadaşlar ben most wanted patchini dizine atıp ordan bir iki kere açtım oyunu ama bir kaç denemeden sonra oyun açılmamaya başladı sebebi ne olabilir sizce ? Diğer simgelerden de açılmıyor.
  • dostum fifa 2007 wide screen yapmasını buldum
    bak şimdi bu adresteki programı yukluyosunhttp://www.x-ways.net/winhex/
    daha sonra programı actıktan sonra NEW diyosun C:\Documents and Settings\xxx\Belgelerim\FIFA 07\A. Profiles dosyasını açıyosunn resimde gordugun
    widescreen "0" olan yeri "1" yapıyosun ve oyunu açıp dırek wide screen olarak oynamaya başlıyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [EmraH] -- 25 Ocak 2007; 2:10:24 >

• Süpersin @_Blackfly_ Ekledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGreat

Süpersin @_Blackfly_ Ekledim

önemli deil
  • ya ben yaptım olmadı arkadaslar,once 2006 da yaptım onu oynuyodum ben,olmadı,2007 yı kurdum yaptım yıne olmadı,niye olabılır?
  • ya olmuş da,çözünürlük goruntusu bı acayıp oldugundan anlayamamısım ılkten gorunen cozunurluk,uste dogru bıraz uzun gıbı,ama netlık kesınlıkle degıstı.mesela herhangı bı advance,back ıkonunun ustune gelınce renk degıstırmıyo,onu secebılmem ıcın.bıraz yanına gelınce oluyoama netlık cok ıyı,tesekkurler.Bu arada fıfa 06 ıcın yaptım ve oynuyorum
  • fifa 07 için Blackfly ın verdiğini yaptım çalışmadı maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNorth

fifa 07 için Blackfly ın verdiğini yaptım çalışmadı maalesef

dostum dogru yerı yaptıgından emınmısın bikere daha dene istersen.. bide yapınca hiçbir ayarına elleme ılk ekranda olmuyo daha sonra menulere gelınce anlıyosun...
  • prince of persia:the two thrones un yamasını da bulabilir misiniz?
  • arkadaşım ben verdiğin ne program linkini aça bildim nede forum lnkini :D

başaramayan arkadaşlarda varmış sen şu başardığın dosyayıda koysana foruma bi

quote:

Orjinalden alıntı: _Blackfly_

dostum fifa 2007 wide screen yapmasını buldum
    daha sonra programı actıktan sonra NEW diyosun C:\Documents and Settings\xxx\Belgelerim\FIFA 07\A. Profiles dosyasını açıyosunn resimde gordugun
    widescreen "0" olan yeri "1" yapıyosun ve oyunu açıp dırek wide screen olarak oynamaya başlıyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: batigol_7

arkadaşım ben verdiğin ne program linkini aça bildim nede forum lnkini :D

başaramayan arkadaşlarda varmış sen şu başardığın dosyayıda koysana foruma bi

quote:

Orjinalden alıntı: _Blackfly_

dostum fifa 2007 wide screen yapmasını buldum

neden ben her gırdıgımde açıyorum
    sadece progmı yukle ve gerisini yazdım.. çok basit bidaha dene yaparsın

• NBA 2007 için bir patch var yada yöntem var mıdır?
  • NFS Underground2 için wide yaması var mı???????
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.