Şimdi Ara

fm 16 taktik ekranı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hani maça başlamadan önce gelen, yukarıda "takımı bildir" yazan taktik ekranı var ya, o ekran gelince oyuncu değiştirmek için üzerine basılı tutup sürükleyemiyorum. Önceden böyle değildi. Normal sol taraftaki taktik kısmından girince hiç bir sıkıntı yok, ama maç başlamadan önceki taktik ekranında oyuncuyu sürüklemeye çalışınca shift tuşuyla seçermiş gibi diğer oyuncuları da seçiyor. Temayı değiştirip denedim olmadı, önbelleği temizledim olmadı, durum bilgisi vs. oraları değiştirdim olmadı. Bu sorun başına gelen veya çözümünü bilen var mı?

Not: Oyun orjinaldir.

Edit: Kendiliğinden düzeldi hiç bir anlam veremedim :( Şimdi de kadroda olmayanlar mevkiye göre değil de rasgele sıralanıyor. Neyse o önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdiaroS -- 25 Ocak 2016; 13:13:15 >

• Surekli alt tab yapip oyuna donuyorsaniz oyun oyle arada bir sacmaliyor.. kaydedip oyundan cikip bastan girin hemen duzelir..

Oyundan surekli cikip girmemenizi tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -The Stig-

Surekli alt tab yapip oyuna donuyorsaniz oyun oyle arada bir sacmaliyor.. kaydedip oyundan cikip bastan girin hemen duzelir..

Oyundan surekli cikip girmemenizi tavsiye ederim..

Zaten o yüzden pencere modunda oynuyorum. 3-4 sefer çıkıp girdim düzelmedi, ertesi gün kendiliğinden düzeldi çok değişik bir oyun :D
  • online oynuyorsanız yani arkadaşlarınızla bende de aynı sıkıntı oluyordu onların devama basmasıyla alakalı bir şeydi bizdeki sorun
  • farabimsi F kullanıcısına yanıt
    Yok ben tek oynuyorum. Şu an tek sorun sıralamayı ilk 11 ve yedeklere göre yapınca kadroya alınmayan oyuncular kaleciden forvete doğru sıralanmıyor rastgele sıralanıyor.
  • ArdiaroS kullanıcısına yanıt
    O bi sorun değil ama herkeste öyle oluyor :D
  • farabimsi F kullanıcısına yanıt
    Onun çözümünü de buldum çok basitmiş. Takım bildirme ekranında kadroyu mevki/rol e göre sıralıycaksın, sonra shift tuşuna basarak oyuncu mevkine göre sıralıycaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArdiaroS

Onun çözümünü de buldum çok basitmiş. Takım bildirme ekranında kadroyu mevki/rol e göre sıralıycaksın, sonra shift tuşuna basarak oyuncu mevkine göre sıralıycaksın.

Adamsın adamın dibisin yıllardır bu sorunu yaşıyordum ayar oluyodum böyle bir rahatlık yok inşallah tez zamanda istediğin bir şey olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.