Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sim deki numaraları nasıl telefona atacam hiç bir numara gözükmüyor şuan bilen var mı acil yardım lazım
  • revachol R kullanıcısına yanıt
    ayarlar-sistem uygulamaları-kişiler-kişileri içe/dışa aktar- sim kart dan içe aktar......
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

ayarlar-sistem uygulamaları-kişiler-kişileri içe/dışa aktar- sim kart dan içe aktar......

sağolasın hocam
  • China developer romu indiriorum bitmek üzere MiFlash ile yüklemeye calısıcam becerebilirsem bl kilidini onda açmayı denicem bakalım ardından
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

o kablo işaretiyle BL kilidinin bir ilgisi yok zaten açmışsınız. yapmanız gereken twrp yüklemek. mesela ben twrp ile rom yükledeğim zaman twrp siliniyor tekrar kablo işareti çıkıyor. sonrasında twrp yüklememde bir sorun çıkmıyor çünkü BL kilidim kapanmıyor
    quote:

Orijinalden alynty: handsame_

o kablo i?aretiyle BL kilidinin bir ilgisi yok zaten açmy?synyz. yapmanyz gereken twrp yüklemek. mesela ben twrp ile rom yüklede?im zaman twrp siliniyor tekrar kablo i?areti çykyyor. sonrasynda twrp yüklememde bir sorun çykmyyor çünkü BL kilidim kapanmyyor

Dedi?iniz gibiymi?, te?ekkür ederim.
    Fakat iki tane twrp denedim ikiside çince nasyl ingilizce yapaca?yz...?

• CoOLMuSTi kullanıcısına yanıt
    Twrp ye girince menulerden sağdan en alttan 2. Ye tıkla çıkan ekranda sağ üstte dünya işaretine tıkla dili degis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • China roma gerek kalmadı normal developer rom ile bl kildini açtım twrpde sıkıntı yaşıyorum onuda halledersem olacak bu iş
  • ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. JhonSmith

China roma gerek kalmadı normal developer rom ile bl kildini açtım twrpde sıkıntı yaşıyorum onuda halledersem olacak bu iş

HOCAM TWRP EN KOLAYI.
    AMA ALKA OLANI İNDİR.O SİLİNMİYORMUŞ SANIRIM.İLK SAYFADAKİ ANLATIMI İZLE AMA ALKA TWRP ŞART
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    ilk sayfadaki twrp yi yuklemeye calısıyorum cmd komuduyla yükleniyor tamam sorun yok ama yedinen başlatmak için güç tusuna basılı tutuyorum yeniden başlatmaya kalkıyor bu seferde ses yükseltme tusuna basıp güç tusuna basıyorum twrp yerine baska bisi cıkıyor usb takılmıs telefon resmi gibi
    su alka twrp linkini alabilirmiyim sizden suan yeniden başlıyor telefonda rom yüklermiş gibi bişiler yüklüyor? .. sorunsuz açıldı ama twrp olmadı yine..
  • Dr. JhonSmith kullanıcısına yanıt
    Ve Başardım Alka twrp yükledim bl kilide açık zaten :) şimdi ne yapsam acaba :)
  • quote:

Twrp fen sonra sorunsuz açıldı mi cihaz

• ertanx kullanıcısına yanıt
    Evet biraz karıstırdım temiz wipe yapıp global 3.5.0 yeniden kurulum yaptım suan açılıyor uygulamarı yükleyip twrpdende yedek alıcam açtık sonunda salam bi yedek bulunsun telefonda
  • TWRP dillerinde Türkçe de var. İsteyenlere duyurulur

• quote:

Hayırlı olsun hocam.special romu yüklersen tekrar kilit açmaan gerektiğini unutma.
    Hazır twrp yüklemisken root da yapsaydın twrp yukliyimmi diye soruyor zaten.

• ilk sayfadaki twrp.img dosyasında sıkıntı var...
    Dr. JhonSmith arkadasın bahsettıgı anka.twrp kurunca cıhaz boottan cıktı va açıldı.ilk sayfadakı twrp kurup hem kararlı hem gelıstırıcı romları defalarca denedım cıhaz boot menusunden oteye gitmedi...
    ustelık anka.twrp kurunca ekstra super su dosyasıda kurmaya gerek kalmadı..
    twrp ve root istayen arkadaslara duyrulur...

yalnız tıtanuım backup da sd kartta yazdırılır ıznı cıkmıyor sanırım root dosyası sd kartta yazdırılmaya ızın vermıyor
  • xposed yükleyebilen var mı? saatlerdir ugrasıyorum ama yok yüklenmiyor lanet gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

xposed yükleyebilen var mı? saatlerdir ugrasıyorum ama yok yüklenmiyor lanet gibi

valla bi tek bu kaldı yuklenen xposed varsa süper olur

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

xposed yükleyebilen var mı? saatlerdir ugrasıyorum ama yok yüklenmiyor lanet gibi

valla bi tek bu kaldı yuklenen xposed varsa süper olur

Xposed bu version çalışıyor.Yanlız dilini ingilizce kullanacaksın

xposed-v83-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160428

.xposed.installer-3.0_alpha4-37
  • Bende bugün gb den sipariş geçtim bu telefonu umarım takılmaz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.