Şimdi Ara

html temalarımıza admin panel yapma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar uzun süredir özel olarak eşe dosta tasarım ve html css yapıyorum. Sitelerini orjinal tasarım ve html css kodlar ile tasarlıyorum.
    yalnız çok sık yaşadığım bir sorun var bu insanlar sürekli admin panel istiyor yani gireyim resimler yükleyeyim yazılarımı düzenleyeyim vs gibi ufak tefek işlemler. siz arayüz geliştiricilerin wordpress benzeri hazır olarak kullandığı bir sistem var mı yada bu soruna nasıl bri çözüm getiriyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetcengiz -- 24 Ocak 2016; 23:33:48 >

• Ben şahsen ya temayı wp'ye uyarlıyorum. Ya da tasarıma admin paneli yapıyorum php ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThuqZ_LiFe

Ben şahsen ya temayı wp'ye uyarlıyorum. Ya da tasarıma admin paneli yapıyorum php ile.

hocam peki kullandığınız hazır bir admin paneli var mı? giydirmesi basit wp sanki biraz karışık?
    yada wordpress için bildiğiniz hazır kodları yayınlayan bir site vb
  • Kendim yazıyorum hocam ben. Daha basit ve düzgün oluyor. Diğer türlü karışık oluyor. Gereksiz kod kalıyor v.s.
  • mehmetcengiz M kullanıcısına yanıt
    hazır admin paneli olmaz.
    tasarımı hazır olur
    onun içine kod yazılır.
    yazılan bu kodlar ile web sitesi birbirine bağlanılır.

Eğer yapılan sayfalara admin paneli yaptırmak isterseniz fiyat bilgisi alabilirsiniz.
  • wordpresten daha basit giydirilebilecek bir sistem var mı sizce
  • Ayni sorun bende de mevcut html siteye php admin paneli entegre ediyormuyuz yoksa sitenin yazilimini degistirmemiz mi gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam tasarımızın üzerine php ile admin paneli ekleyebilirim isterseniz.

iletişim - 530 285 70 55
  • ck editor veya eski sürümü olan fck editor 'ü kullanabilirsiniz.
    Ancak "mysqli" gibi bir veritabanını gerekli düzeyde bilmek, PHP gibi bir proglama dilinde de
    en azından veritabanı içerik yönetim sistemine hakim olmak gerekir.

Verdiğim örnek "wordpress" gibi bir içerik yönetim sistemi değildir. Kod bilmeyen kimselerin sitenin admin panelinden
    belirlediğiniz kriterlere uygun biçimde yazı yazma ve resim yükleme gibi işlemleri rahatça yapabilmelerine yöneliktir.
    Ek olarak bu editor site içerisinde kullanıcılara yorum yapma yetkisi verilen yerlerde de kullanılmaktadır.
  • weeb admin diye aratın google'a oldukça basit bir sistem var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.