Şimdi Ara

SEAGETE 1TB 145TL 2TB 260TL HEPSİ BURADA.COM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
4
Favori
3.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung 1TB hepsiburada kendi satıyor 189Tlden 159Tl düşüyor.Ben aynısını kullanıyorum çok memnunum fazla ısınmıyor usb 3.0 destekli ya da wd markasına bakınızAma aldığım samsung ürününde arkasına baktığım da manyfacturer seagate technology yazıyor.Yani bu harddiski seagete üretmiş oluyor bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2tb için fiyat uygun mu yoksa biraz daha beklesek başka bir yerde daha uyguna denk gelir mi?
  • Benim hesapta çek falan yok ....

• Candaş bilgisayar ile ilgili daha önce 2.el problemli HDD satışları olduğu konusunda çok fazla şikayet geldi temkinli davranmak lazım
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Bende zaten biraz önce samsung 1tb siparişi geçmiştim teşekkürler. Bu arada disk almak isteyen varsa 30 tl lik bir tane daha kod var yardımcı olurum
  • Birkaç sene önce 1 tb Wd almıstım. Bu kampanya ile 1 tb Seagete deneyeceğim. 145 tl ye aldık 150/30 cek sayesinde + mobile özel ücretsiz kargo ile sağlam bir sıcak fırsat.

Hepsiburda çek show devam ettikce batana kadar devam
  • Ürün kalmadı galiba. Şuan sadece diğer satıcıların satışı var. Çekler de hepsiburada dışındaki satıcılarda geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Ürün kalmadı galiba. Şuan sadece diğer satıcıların satışı var. Çekler de hepsiburada dışındaki satıcılarda geçmiyor.

Bende gözüküyor ürün. (2TB için konuşuyorum)
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    1TB için konuşuyordum ben de belirtmeyi unutmuşum. :)

• webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    1 tb normalde vardı hepsi burada satıcı olup demek ki herkes alınca stok bitti ya da bilerek çıkarttılar uygun fiyatlı olduğu için.Çünki herkes çek kullanıyor

• 19 lira fazla verip WD almayı tercih ederim 164e geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

19 lira fazla verip WD almayı tercih ederim 164e geliyor

niye o dahamı iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

1 tb normalde vardı hepsi burada satıcı olup demek ki herkes alınca stok bitti ya da bilerek çıkarttılar uygun fiyatlı olduğu için.Çünki herkes çek kullanıyor

stokta var
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

19 lira fazla verip WD almayı tercih ederim 164e geliyor

niye o dahamı iyi.

9 yıldır WD harici disklerini kullanıyorum ve daha iyi olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi burada çekini kullanmak istemeyen bana gönderebilir mi?
  • arkadaşlar çek olupta ihtiyacı olmayan arkadaşım varsa yardımcı olabilir mi acaba 2TB almayı düşünüyorum saygılar.
  • beyler gittigidiyordada var. gittigidiyor 150 yl ye 25 tl çek yüklemiş çogu kişide var.
    buda 144 tl ye geliyo çekle

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/seagate-1tb-expansion-stea1000400-harddisk-204483876
  • 1 tb aldım ps4 e uyar umarım

• N11 125/30 çeki olan varsa Hepsiburada 100/20 ile takas edebilirim.
  • Arkadaşlar 2TB ürünüm geldi çok şükür.2TB seagate aldım 259Tl geldi hediye çekiyle birlikde.Peşin fiyatına 6taksit yaptırdım ve ücretsiz kargo.Üstüne kredi karta 10Tl puan geldi Üründen memnunum fazla ısınması yok.Tasarımını beğendim.Usb 3.0 destekliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.