Şimdi Ara

Epson orjinal dolum tanklı yazıcılar için sıcak fırsat(VATAN içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

VATAN da gezerken birşey farkettim

EPSON L365 WİRELESS FABRİKASYON ORJİNAL DOLUMLU YAZICI 699 DAN 659 TL
    EPSON L220 FABRİKASYON ORJİNAL DOLUMLU YAZICI 569 DAN 529 TL
    EPSON L130 FABRİKASYON ORJİNAL DOLUMLU YAZICI 449 dan 409 TL

düşmüş uzun süredir takip ediyordum kontrol ettiğimde net fiyatları düşmemiş mağazadan veriyorlar.

Bu yazıcılıların en büyük özelliği ucuz mürekkep maliyetiyle çok sayıda çıktı vermesidir.

fotoğraf tab etme özelliğine sahiptir.

adedi 29 tl olan 4 adet mürekkebi ile 4000 siyah 6500 renkli baskı vermektedir.Totalde 10500 baskı yani.

kartuş maliyetinden cebiniz yanıyorsa dolum için başka firmalara bağımlıysanız atın gitsin eski cihazınızı.

Bu yazıcı dolum yapıldığı halde garanti kapsamı dışında kalmayan tek cihazdır.

made in phılıphıns

Değerlendirilebilir diye düşünmekteyim bi inceleyin isterseniz.

saygılarımla iyi forumlar.

• Bu Epson'lar iyide muadil mürekkep kullanınca hemen bozuluyor. Ona göre alın. Orjinal mürekkep kullanacaksanız alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epson L300 modelini kullanıyorum. Taslak modu oldukça silik çıkarıyor. Normal modda da pek hızlı değil. Özelliklerine göre fiyatı fazla bence. Renkli kartuşları çabuk tıkandı.
  • Taslak modu mürekkebin en az atıldığı moddur.yazdırma kafaları uzun süre kullanılmazsa püskürtme alanlarında tıkanır.kırmızı tuşa 5 sn basıp bırakın 20 dk bi işlem yapar cihazınız düZelir eğer 1 kere işe yaramazsa bir kez daha yapın epson kolay kolay yolda bırkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf baskısı için nasıldır arkadaşlar :/

• L220 570 kusur lira?

• Mağazada yazdığım fiyatlar fotoğraf için uygundur

• Ya herro ya merro kullanıcısına yanıt
    xp202 modelini kullanıyorum dolan kartuş + epson l100 mürekkepleri ile 1 seneyi geçti 1,5 - 2 hafta da bir her rengi içeren yazılar ile yazılmış bir çıktı alıyorum kafa kurumasın diye sonuç çok iyi
  • Bende BX300F kullandım birde unuttum bir modelini daha kullandım ikiside iki aya kalmadan mahvoldular çıktılarda. Şimdide sinirlendim gidip 10 kuruş bayılarak fotokopiciden çıkartıyorum. Lazer falan alacamda şimdi dünyanın parası 200-300 lira az değil. Aylık 50 liralık işim oluyor ondan 200-300 de trink para koyuyor adama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.