Şimdi Ara

Dünyanın ilk 'Oyuncu Oteli' açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Turizm ve oyun çok nadiren yolları kesişen iki büyük sektör. Amsterdam'da açılan yeni bir otel ise nadir kesişmelerden birine ev sahipliği yapıyor. The Arcade Hotel adındaki bu otel baştan sona oyuncuların ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış.

36 Odaya sahip otel tüm odalarında bedava konsol oynama imkanı sunuluyor. Otel barına inen müşteriler ise burada bulunan platformlarda multiplayer oyunları beraber oynayabiliyorlar. Bar kısmında oyunların yanı sıra ücretsiz çizgi romanlar da bulunuyor. The Arcade Hotel, şehri gezmek isteyen oyunculara ise otelden ayrıldıkları süre boyunca ödünç bisiklet de sağlayabiliyor. Amsterdam'da milyonlarca bisikletin bulunduğunu ve şehirdeki asıl ulaşım yönteminin bu olduğunu da hatırlatalım.

Otel sahibi Daniel Salmanovich ise yaptığı açıklamada "Oyuncular için özel bir otel hazırladık, buraya gelen oyun severler sanki arkadaşlarının evindeymiş gibi hissedecek" diyor. Amsterdam'a ziyaret edecek oyun severler varsa otelin Facebook adresine kaynak linkinden ulaşabilirler.

Dünyanın ilk 'Oyuncu Oteli' açıldı 

• eski konsolları bile koymuşlar

• 2 gün önce Amsterdam daydım 3 gün için, erken yapsanıza haberi, kalmasak da gider bişeyler içerdik

• çok güzel fikir,bir kaç gün kalmak isterim burada,haberdar olmak iyi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalmak istiyorsan kal bize niye soyluyorsun

• Günlüğü ne kadar acaba. Hosteller gibiyse olabilir :)

• benhuraxu B kullanıcısına yanıt
    Fikrini paylaşıyor burası bir forum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Booking'den kontrol ettim şimdi. Geceliği 40€ civarı oda bulunabiliyor ama tarihler uygun olur mu gitmek için orası muamma. Genelde daha pahalı fiyatları çünkü.
    40€ Amsterdam için normal sayılabilir sanırım en azından bir gece konaklanılırmış :)
  • güzel bir fikir sosyal bir ortam olur

• Bundan sonra amsterdam adresimiz belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

2 gün önce Amsterdam daydım 3 gün için, erken yapsanıza haberi, kalmasak da gider bişeyler içerdik

Ah be, yazık olmuş. Harbi sizin adınıza ben daha çok üzüldüm.
  • hmmm

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt 2 gün önce Amsterdam daydım 3 gün için, erken yapsanıza haberi, kalmasak da gider bişeyler içerdik
    Ah be, yazık olmuş. Harbi sizin adınıza ben daha çok üzüldüm.

Emin ol arkadaşın durumuna ben nasıl nasıl üzüldüm tahmin bile edemezsin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: benhuraxu

Kalmak istiyorsan kal bize niye soyluyorsun

Artistlik bedava nasıl Olsa Dostum.

• Orda bi mario oynamak rahat 500$ vardır
  • CommandPrompt kullanıcısına yanıt
    Sizde mi aktarma öncesinde hava muhalefeti dolayısıyla seferlerin ertelenmesi sonucu Schiphol oteline yerleştirildiniz. Genelde bu dönemlerde orada kışlar çok daha sert geçtiği için bu sık sık oluyor. Bende seneler önce Aralık'ın sonlarına doğru KLM ile Amsterdam aktarmalı Amerika'ya uçuyordum. En son uçak biz inebildik, o da ne iniş :) Bizden sonra tüm seferler iptal. 3 günlük geçici vize verip Schiphol oteline yerleştirdiler. Doyasıya ye iç :) şirketten.
  • atari oynamayı özlemişim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.