Şimdi Ara

En Ekonomik Yazıcı Hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Maddi durumu pek iyi olmayan bi yakınımın oğluna karne hediyesi yazıcı almak istiyorum. Zamanında kendime hp2060 almıştım. Halada kullanırım. En son 25 liraydı kartuşu.
    Şimdi bu şekilde işletme maliyeti en düşük cihaz hangisidir?
    Yine hp b1515 baktım ama siyah kartuşu 45 lira renklisi 38.

Sizin bu noktada öneriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar şu bimde satılan yazıcıyı çok öneriyorlar. Fiyat olarakta baya uygundu. Tonerli ve çip olayı yok. Yani doldur doldur kullan yapar. Öyle kartuş gibi donmasıydı dolan kartuşuydu istemez.

Bende şuana kadar epson sx130 ve şuanda canon mg6450 kullanıyorum. İkiside dolan kartuşla kullanıldı hep. Sx130 model olarak eski bir modeldi ama hiçsorun yaşamadım. Sadece atık tankı doldu dedi şişe taktım birde dolan kartuşunun pilleri bitti değişmiyordu yeni aldım. Toplam 4.5 sene kullandım. En son kafa ömrü bitti. Toplamda 5000 yaprak yazdırmışımdır. Sayfa olarak 10000 i geçer pdf vs düşünürsek. 1 sayfa 4 sayfa olanda var 2 sayfa olanda

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Mesaj için teşekkürler.

Bimdeki hem siyah beyaz hemde tarayıcı falan yok.
    Senin bahsettiğin diğer modellerden de haberim yok ama biraz inceledim. Başlangıç maliyetleri biraz yüksek gibi. Yine en ekonomiği 1515 alıp dolum kullanmak galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 23 Ocak 2016; 17:22:18 >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin gibi durumu iyi değil ise sonrasında sorun yaşamaması lazım. mürekkepli cihaz olmaz.
    tonerli birşey bakmak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.