Şimdi Ara

oyunculara bireysel ekstra antreman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyuncualra bireysel ekstra antreman yaptırma yerinde oyunculara mesela zihinsel antreman seçenekelrinde eksik var benim soğukkanlılık ve topsuz alan yokhiç bir oyuncuya bu ekstra antremanı yaptıramıyorum aynı şekilde ekstra antreman olarak markaj da gözükmüyor orda oyuncuların markaj puanını yükseltemiyorum bu yüzden neden bunlar gözükmüyordur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilri mi ?

• Savunma calistirabilecek bir antrenor alin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antremandan antrenörlere bakın, yüksek ihtimal zihinsel antreman kısmında antrenörün yoktur.Eğer ki yoksa oraya bir antrenör takviyesi yapın.

• SimurgFC kullanıcısına yanıt
    hocam antrenörlerim tam hatta hepsii 3 yıldızlık çalıstırıyor.ayrıca zihinsel antrenör mü bulmalıyım ?
  • Cja kullanıcısına yanıt
    Antreman-> antrenörler`e girdikten sonra en altta eğitime etki yazan yerde herhangi bir bölümde boşluk var mı?

yok hocam hepsi 3 yıldız falan. oyun da orjinal
    Sorunu bulamadım.Ekstra olarak zihinsel ve savunma özellikleri iyi olan as takım antrenörü alıp deneyebilir misin tekrar?

farklı bir takımla denedim fenerbahçeyle onda gözüküyor. takım alt ligde diye mi öyle oluyor ki acaba
    Hangi takımdayken gözükmüyordu ki ?
  • Gloucester ingiltere alt lig takımlarından kulübü profesyonel yaptı yönetim ama hala yok antreman yerinde pozisyon alma falan

• O yüzden olabilir.Ben hiç öyle problemle karşılaşmadım.Oyuncuların sözleşmeleri falan yarı zamanlı olabilir mi?

hocam oyuncu sözleşmeleri tamzamanlı kulubü profeyonel yaptım hala gözükmüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.