Şimdi Ara

FM16 | DS 4-3-3 Rhino (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
12.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -The Stig-

Gorselde ki gibi ayarlarsen sende de seyrek olur mac oncesi ve sonrasi dinlendir dedigim icin oyle.. isterse mac oncesi dinlendirmessin.. benim fikstur yogun oldugu icin mac oncesi ve sonrasi dinlendiriyorum

Eger haftada 1 mac oynuyorsaniz mac oncesi dinlendirmeyebilirsin.. sana kalmis

24 yasina kadar oyuncular ucuk sekilde gelisiyor..

Ornegin 19 yasindaki bir cocuk 26 yasindaki bir oyuncuya gore 2 hatta 3 kat hizli gelisir..

Potansiyellerine ulasmalari senin antrenman tesislerin ilede alakali..

Atiyorum ben bursasporum antrenman tesislerim 3 yildiz.. sen fbsin.. seninde 4 yildiz..

Barbosayi ornek vermem gerekirse.. bende 25 yasinda full potansiyeline ulasacaksa sende 23 belki 24te ulasacaktir..

Sadece iyi antrenorler yetmez, takim tesisleride iyi olmak zorunda ;)

Evet onun için antrenman tesislerini geliştirip tüm koçları yeniledim zaten. Neyse bende de yoğun fikstür ama İngiltere'deki gibi değil tabi, ben biraz daha çalıştırayım elemanları.

• quote:

Paylasimin icin tesekkur ederim..

Simule ederken hazir sablon kullanma.. yani galibiyet icin oyna falan..

Direk maci simule et derseniz taktik bozulmaz.. ama hazir sablon kullanirsaniz takim talimatlarinda ufak tefek degisiklikler olabilir..

Rakip takım talimatlarını oyunda "hiç kullanmadığım" olmamıştı daha önce. İlla ki asistana yaptırıyordum. Demek ki şart değilmiş.

Bir de dediğin gibi sadece simulate ederek deneyeyim dostum.
  • Evet rakip takim talimati kullanmaniza gerek yok.. kullandigim her taktikte oyuncularin rollerinden uzaklastigini ve taktige bagli kalmadiklarini gordum.. bu yuzden onermiyorum..

Hizli mac yani instanrlt resultada mac plani kullanmayin, taktikten cok daha fazla performans ve basari alacaksiniz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdir hocam kolay gelsin, ileriki paylasimlarinizi merakla bekliyorum..

• quote:

Tamamdir hocam kolay gelsin, ileriki paylasimlarinizi merakla bekliyorum..

Yeni kariyere başlayacağım o yüzden hızlı geçiyorum taktik denemek için. Direk simulate ettiğimde söylediğin gibi daha çok verim aldım.

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

• Yeni kariyenirinizde basarilar.. sonuclari merakla bekliyorum.. kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 30 Ocak 2016; 15:37:33 >
  • Barcelona, Leverkusen ve Porto'nun olduğu ölüm grubundan 10 puanla bir üst tura çıktık, 3. olsam evde tur atardım 2. olduk be.
    Şu istatistik de taktiği özetliyor zaten:

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 30 Ocak 2016; 15:51:11 >
  • Tebrik ederim hocam, o nasil grupmus oyle

Ust turda umarim basarili olur ceyrek finale kalirsin.. bu sefer iyi kura gelir umarim

• Kayserispor'a uygulayacağım nolcak bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Kayserispor'a uygulayacağım nolcak bakalım.

Valla bende merak ettim, sonuclari paylasmanizi bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Kayserispor'a uygulayacağım nolcak bakalım.

Valla bende merak ettim, sonuclari paylasmanizi bekliyorum

Ilk mac antalyayi 2-1 yendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sen genel antremaninda takimi mac oncesi hazirlik olarak surekli savunma yerlesimi calistir.. benim oyuncular iyi diye ben takim calismasi yapmistim..

Sen mutlaka hangi mac olursa olsun savunma yerlesimi kullan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 30 Ocak 2016; 18:51:39 >
  • quote:

Hocam sen genel antremaninda takimi mac oncesi hazirlik olarak surekli savunma yerlesimi calistir.. benim oyuncular iyi diye ben takim calismasi yapmistim..

Sen mutlaka hangi mac olursa olsun savunma yerlesimi kullan ;)

Çok fazla gol kaçırıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi iste pozisyona girdiginizi gosterir

Saka bi yana bunun nedeni aslinda oyuncularinizin karar verme, sogukkanlilik gibi mental, bitiricilik yetenegi ile teknik ozelliklerinin dusuk olmasindan kaynaklanir..

Bi forvet icin en onemli ozellikler topsuz alan, onsezi, karar verme, sogukkanlilik gibi mental ozelliklerdir. Teknik acidan ilk kontrol, bitiricilik ve teknik ozelliklerde cok onemlidir.

Dusuk diye pek endiselenmeyin.. Umut Bulut bu taktikle ligde 20nin uzerinde gol atti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 30 Ocak 2016; 19:03:38 >
  • 433 taktigi uygulasam fb de nani ve markovic hangi bolgede oynatabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

433 taktigi uygulasam fb de nani ve markovic hangi bolgede oynatabilirim ?

Hocam suan disardayim ama 1 2 saate eve gececegim.. bakmada soyleyemem bir ozelliklerine bakayim ama tahminen sahte forvet icin yeterlidirler..

• quote:

Markoviç oynuyor zaten forvet, ama Nani de oynuyor merak etme gol krallığında 2. oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Markoviç oynuyor zaten forvet, ama Nani de oynuyor merak etme gol krallığında 2. oldu.

Yesil seviyesi az oluyo ama

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Yesil seviyesi az oluyo ama

Isterse kirmizi olsun sorun degil, o onemli degil o kadar ;)

• Hocam peki tavsiye edebileceğin antrenörler veya teknik heyet personel listesi var mı yani ben kariyeri açarken 3 saat aralıksız personel aramıştım biraz bulmak zor gibi geldi. Benim liste bu:

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

Bir de taktiğin yeni halindeki maç antremanlarını anlamadım yani o takım çalışmasını 2-3 hafta mı yapacağız yoksa sezon boyunca mı yani resim atmışsınız ama resim biraz daha açıklama gerektiriyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaplıBardak -- 30 Ocak 2016; 20:41:51 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.