Şimdi Ara

Asus ZenFone Zoom inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus'un kamerasıyla iddialı yeni telefonu ZenFone Zoom'u enine boyuna inceledik. 3x optik zoom yapabilen özel kamerası ve merak edilen diğer tüm detaylarıyla Asus ZenFone Zoom mercek altında, iyi seyirler.

• Asus şu çerçeve oranına artık dikkat etmeli.

• laser focus özelliği çok başarılı ancak marka takıntısı olduğu için insanların fiyat olarak her zaman makul olmasını beklenecek işleri zor

• Asus da hergün model çıkarmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • griş seviye,orta seviyeüst seviye bir cihaz cıkarmayıp , sıkıldıkca telefon cıkarıyorlar,bir basarı yakalayacaklarını sanmıyorun

• Nokia Lumia 1020'yi güzel kopyalamışlar.

• cihaz son derece kaliteli bileşenlerden oluşmakta,kamera kısmında optik zoomla araya zaten acıyor,Panasonic oıs sensor, Japon Hoya Lens ve Asus mühendisliği itiraz edilecek gibi değil...

soru şu,zaten piyasaya geç girmiş cihaz Tr ye gelecekmi gelecekse nezaman...

• Çerçeve çok kötü zenfone 2 kullanıyorum ve aynı ön yüze sahip telefon. Yazılım yine 32 bit. İşlemci 64 bit diye övünen asus yazılımı 64 bit veremiyor.

Zenfone 2 kamerası vasat maalesef. Buda çok iyi bir şeye benzemeiyor. Misal 4k çekim yapabiliyor mu belirtilmemiş ama yoktur herhalde.

Yani o kasa ve yazılımla bu telefondan birşey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Asus da hergün model çıkarmaya başladı.

mesela sözkonusu bu günlük modeller ?

eger haberdekilerse

Asus Zenfone Zoom ZX550 Dual SIM ocak 2015 'te
    Asus Zenfone Zoom ZX551ML eylul 2015 'te duyurulmuslar, fiziki pazar varliklari aralik 2015 denmis, hindistan hariç bu gün hala yoklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Çerçeve çok kötü zenfone 2 kullanıyorum ve aynı ön yüze sahip telefon. Yazılım yine 32 bit. İşlemci 64 bit diye övünen asus yazılımı 64 bit veremiyor.

Zenfone 2 kamerası vasat maalesef. Buda çok iyi bir şeye benzemeiyor. Misal 4k çekim yapabiliyor mu belirtilmemiş ama yoktur herhalde.

Yani o kasa ve yazılımla bu telefondan birşey olmaz.

Valla hocam ikide bir donan kasılan yavaşlayan o rezil samsung arayüzünden çok daha iyi bence.. Telefonunu o kadar da hakir görme bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam güzel telefon yaptınız beğeniyoruz fiyat politakınızda iyide. Samsung gibi ayni telefonun bin versiyonunu yapmayın sizde.

• Sensör boyutu belli değil. Ya daha karar verilmedi ya da kıytırık bir şey oldu yine. Yoksa neden yazmasınlar..

• Erdi "fotoğraf odaklı bir cihazın fotoğraf performansı böyle olmamalıydı" şeklinde bir laf kullanmış, kesinlikle haklı. Eger foto odaklı yapıyorsan yardırcan.
    3x optik zoom fotolarda ne kadar işlevlik sağlar tartışılır.
    Zaten zoom istiyorsan adam gibi dslr alırsın.

• g4 gibi bir makineye koycan bu zoom meselesini o zaman görcen dslr makineyi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jizzy quatily -- 21 Ocak 2016; 9:20:07 >
  • @fx57
    Çekimleri hangi cihaz ile yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Çerçeve çok kötü zenfone 2 kullanıyorum ve aynı ön yüze sahip telefon. Yazılım yine 32 bit. İşlemci 64 bit diye övünen asus yazılımı 64 bit veremiyor. Zenfone 2 kamerası vasat maalesef. Buda çok iyi bir şeye benzemeiyor. Misal 4k çekim yapabiliyor mu belirtilmemiş ama yoktur herhalde. Yani o kasa ve yazılımla bu telefondan birşey olmaz.

Orta seviye bir kamera bence o fiyattaki bir telefon için yeterli. Niye beğenmediniz anlamadım.

• Keşke biraz daha kullanıp inceleme yapsaymışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum yapıyorum, tırt. Zoom koyulacağına iki tık buyuk sensor koysaymış olurdu.

Saygılar,

• Lumia 1020 ile yarışacak düzeyde değil anlaşılan ama android şart diyen ve kamera odaklı telefon almak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir fiyatı ne olacak bilmiyorum ama.
  • Lumia 1020 ile kıyaslamalarını izledim aralarında 3 yıl olmasına rağmen hem odaklama hızı, hem blur efekti, hem fotoğraf renk ve ışık kalitesi hemde birçok fotoğraf farklılıklarıya kesinlikle yanına yaklaşamıyor. Eğer piyasada 3 yıl önce olan bir telefondan daha kötü bir telefon çıkarıyorsan, hiç çıkartmasan daha iyi. Çünkü Lumia 1020 hala sıfır olarak piyasalarda 900, 800 TL civarın da bulunabiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.