- x
d820 de video yavaşlama sorunu
2 Cevap164 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

273 Mesaj
4 Ocak 2007; 0:10:50 

arkadşlar ben convertar programları ile videoları veya filmlerimi mp4 veya 3gp formatına çevirip güzelce telefonuma atabiliyorum.hatta
tam ekran yapmadan ses ve görüntü çok net bişekilde izlenebi,liyo.ancak 1 tuşuna basıp tam ekran yapınca telefonda ses önce görüntü sonra geliyo.görüntüde yavaşlama oluyo.bunun çaresi nedir acaba.bunu iyi bişekilde çözen convertarlar varmısır acep

Çalışmadan,yorulmadan rahat yaşamayı alışkanlık haline getirmiş milletler önce haysiyetlerini,sonra istiklallerini,en sonunda da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar....diyor Aziz ATA'M.
Unutmayın ki;
Bedava Peynir Sadece Fare Kapanında Bulunur.

14262 Mesaj
4 Ocak 2007; 14:19:09 

quote:

Orjinalden alıntı: bayramefendi

arkadşlar ben convertar programları ile videoları veya filmlerimi mp4 veya 3gp formatına çevirip güzelce telefonuma atabiliyorum.hatta
tam ekran yapmadan ses ve görüntü çok net bişekilde izlenebi,liyo.ancak 1 tuşuna basıp tam ekran yapınca telefonda ses önce görüntü sonra geliyo.görüntüde yavaşlama oluyo.bunun çaresi nedir acaba.bunu iyi bişekilde çözen convertarlar varmısır acep

senin sorunun büyük ihtimalle konvertörle alakalı sende öyle demişsin zaten başka yüklediğin videolarda bu sorun olmuyor değilmi sadece senin çevirdiklerinde problem var değilmi

Samsunglar İçin MSN |Samsungların Kulaklık ve Sesinin Çoğaltılması |OperaMini Programı |Samsung Kodları
K790/K800/K810 Menü/Patch/Akustik/Cam Driver |Setolden Dosya Yükleme Anlatımı
YazılımDeposuhttp://byfarukkk.4shared.com/ |Bütün SE Yazılım Main FS Dosyaları
SE Yazılım Sorunları ve Yüklemeleri Resimli Anlatımı |Iphone Bölümü Önemli Konu Linkleri

Forum Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || SMS Onay Sistemi || Öneri ve Şikayetleriniz

273 Mesaj
4 Ocak 2007; 14:20:43 

çevirdiklerimdede problem yok aslında.dediğim gibi tam ekran yapınca sorun oluto.total video convertr kullanıyom.sen yhangisini kullanıyosun acaba

Çalışmadan,yorulmadan rahat yaşamayı alışkanlık haline getirmiş milletler önce haysiyetlerini,sonra istiklallerini,en sonunda da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar....diyor Aziz ATA'M.
Unutmayın ki;
Bedava Peynir Sadece Fare Kapanında Bulunur.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Samsung » d820 de video yavaşlama sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125