Şimdi Ara

ASUS RP-N12 MENZİL ARTTIRICI 55,00 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
5
Favori
2.934
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanda range extender 49 tl hepsiburada da yorumlar olumlu.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-rp-n12-300mbps-kablosuz-n-range-extender.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• kullanan var mı? enteressan aletmiş.
  • uydunet modemin wirelesını devre dışı bırakıp router olarak kullanılabilir mi ?
  • thsn_can kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsin. Ethernet portu var. Uydunet modemin ayarlarından kablosuz ağı kapat, ethernet kablosu ile Asus'a WAN bağlantısını sağla. Böylece Asus'u kablosuz router olarak kullanmış olursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bi arkadaş evlerinin altındaki cafenin wirelessını kullanıyor. Onu eve yaymak için kullanabilir mi?
  • _wolff_ kullanıcısına yanıt
    Evet kullanabilir, şifreyi biliyorsa sıkıntı yok. Ap olarak kullanmak zorunda
    Hocam ben geçen aylarda denedim bu olayı. 50-60 metre kadar kapalı menzilde 2 adet ap alarak her türlü olasılığı denedim. Biri modem yanına diğeri çekmesini istediğim en köşeye idi.

Uydunet kullanıyorum bende, tekrarlayıcı değilde wifiyi kapatıp bundan yaymak istiyorsanız tekrarlayıcı moduna göre randıman epey düşüyor. Tekrarlayıcı daha iyi

Tabi o zaman böyle indirim yoktu fiyatına kanıp dark aldım 2 adet biraz pişman oldum. Biri duruyor boşta yerine airties aldım.
  • Telefon çıkışı mı gerekiyor kullanmak için?

Örneğin benim modemim salonda, yatak odamda wireless çekmiyor. Ancak o odada çalışan bir telefon bağlantısı yok.

İşe yarar mı bu durumda?
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Usta randımandan kastınız menzil olarak mı hız olarak da mı kötü ?

asıl problem uydunet modemi çok yüklenince nadir de olsa wifi yi kopartıyor. Bunun önüne geçmek için düşünüyorum. Antenleri sökülüyor mu acaba 2dbi mış antenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 20 Ocak 2016; 14:23:36 >
  • telefon çıkışı gerekmiyor, wireless çeken bir noktaya prize takmanız gerekli sadece.
    Bu cihazı kullanmadım anten konusunda bilgi veremem.

Diyelim ki uydunet modeminiz b noktasında 2 diş çekiyor, uydunu net wifisini kapatıp asus ile yaydığınız zaman b noktasında 3 diş çekecek. Tekrarlayıcı olarak kullanıldığında 4 diş gibi

Tekrarlayıcıda sıkıntı saatte 3-5 kere anlık kopma olabiliyor, internette sörf için sıkıntı değilde online oyunda büyük sıkıntı.

Verdiğim bilgiler az önce belirttiğim ürünler için geçerli hocam.
  • kargo ücreti varmı
  • 6 TL kargo ücreti var. sadece bir adet alınabilir..
  • ortak kullandığımız wireless var. modem bende değil dolayısıyla. kısacası laptopun wireless çekim menzilini artırmak için kullanabilir miyim? detaylı bilgi verirseniz sevinirim
  • anten sökülemediği anlaşılıyor fotoğrafından
  • quote:

Orijinalden alıntı: acey

kargo ücreti varmı

Kargo ücreti UPS 5.99 olarak gözüküyor. Hepsiburada'dan almıştım ve işyerine kurmuştum, antenler sabit diye hatırlıyorum ama kesin emin değilim. Fiyat piyasaya ve kalitesine göre oldukça iyi, haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Üst yan komşum benden alıyor neti...daha once wirless sinyalini artırmak için bu tarz çubuksuz bir şey kullanıyordu...sanırım oda bozuldu..böyle bir şey bizim derdimize çare olabilirmi..bu arada komşuda masa üstü eski tür bilgisayar var..

yardım eden arkadaşlara teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

Üst yan komşum benden alıyor neti...daha once wirless sinyalini artırmak için bu tarz çubuksuz bir şey kullanıyordu...sanırım oda bozuldu..böyle bir şey bizim derdimize çare olabilirmi..bu arada komşuda masa üstü eski tür bilgisayar var..

Ben bu cihazla üst karşı komşudan alıyorm gayet iyi normalde tek odadan ceken sinyal şimdi evin her köşesinden sıkıntısz çekiyor.

Ayrıca ethernet portuna yazıcı bağladm onuda kablosuz kullanıyorm artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların adam gibi çalışabilmesi için menzilini uzatacağınız wifi i %50-60 gören bir yere koymanız gerekiyor. Çok beklentinizde olmasın, bu tarz cihazlarda antenleri pek verimli değil. 1 oda öteye sinyali yettirebilecekmişşiniz gibi düşünerek alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medjaii

quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

Üst yan komşum benden alıyor neti...daha once wirless sinyalini artırmak için bu tarz çubuksuz bir şey kullanıyordu...sanırım oda bozuldu..böyle bir şey bizim derdimize çare olabilirmi..bu arada komşuda masa üstü eski tür bilgisayar var..

Ben bu cihazla üst karşı komşudan alıyorm gayet iyi normalde tek odadan ceken sinyal şimdi evin her köşesinden sıkıntısz çekiyor.

Ayrıca ethernet portuna yazıcı bağladm onuda kablosuz kullanıyorm artık

üstadım sıkıntı..arkadaşın bilgisayarı kasalı..demek istediğim bu ürünü kasaya takabiliyormuyuz..yoksa illaki prizemi takılmalı...bir anlama bu evde vireless madem gorevi goruyor..ancak cep telefonu notebooktan girilebilir sanırım..ayriyetten kasaya wirless alıcı falanmı alması gerekiyor..

ilgi alakanız ıcın tesekkurlerçç sağolun..

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.