Şimdi Ara

Acer Predator XB271HU 27-inch (2560 x 1440) G-Sync & Ulmb - IPS Monitör (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
660
Cevap
14
Favori
32.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hep buradan bakıyordum;

https://tracking.i-parcel.com/

Verdiğiniz siteyi ilk defa görüyorum ama 1 HAZ Çarşamba dağıtım programına alındı yazıyor. i-parcel'de aynı bilgiyi veriyor.

Teşekkürler.
  • Bu monitörü PS4 ve/veya Xbox One ile kullanan varsa, yorumlarını paylaşabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Ben hep buradan bakıyordum;

https://tracking.i-parcel.com/

Verdiğiniz siteyi ilk defa görüyorum ama 1 HAZ Çarşamba dağıtım programına alındı yazıyor. i-parcel'de aynı bilgiyi veriyor.

Teşekkürler.

Muhtemelen i-parcel ile bu şirketin gümrük sonrası yönlendirme anlaşması var, kargo durumunda şu şekilde güncelleme oldu:
    quote:

02 Haz 2016, Perşembe 12:00 Dağıtım Programına Alındı

Yukarıda waybill numarasındaki Ref 2 noyu görüyorsanız yurt içi kargo takip numaranız odur, o numara ile yurt içi kargo sitesinden yurt içi takip kısmında kendi kargomu görebiliyorum siz de kontrol edin isterseniz

• Ben de şöyle yazıyor

YURTICI KARGO TAKIP NO REF 2 YE

Bulamadım bir türlü yurtiçi numarasını. Her 2 sitede de görünmüyor.

Şöyle görünüyor

quote:

28 May 2016, Cumartesi 11:38 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor
    30 May 2016, Pazartesi 15:16 Dağıtıcı Acente Yurtiçi Kargo Seçildi
    30 May 2016, Pazartesi 15:18 Operasyon Merkezine Ulaştı YURTICI KARGO TAKIP NO REF 2 YE
    30 May 2016, Pazartesi 15:18 Operasyon Merkezine Ulaştı 48 SAAT ICINDE DUSECEK
    01 Haz 2016, Çarşamba 12:00 Dağıtım Programına Alındı

Hah buldum, Ref 2 diye bir numara çıkıyormuş. Ordan buldum. O numara ile Yurtiçi olandan sorgulayoruz (yurtdışı değil) Benim şubeme doğru geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 31 Mayıs 2016; 18:37:22 >
  • Arkadaşlar ULMB modu sadece nvidia kart ile mi çalışıyor yani amd ekran kartı ile ULMB açamaz mıyız?

Gsync ve ulmb ikisi aynı anda açılıyor mu?

Her gysync destekli monitor ulmb destkeler mi?
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    G-Sync ve ULMB Nvidia'ya ait bir teknolojidir. Yeni seri bütün G-Sync destekli monitörlerde ULMB mevcuttur. Nvidia G-Sync ve Nvidia ULMB destekli monitörleri AMD ekran kartlarıyla bu özelliklerden faydalanarak kullanmak mümkün değil, kartın Nvidia olması gerekiyor. Lakin benzeri bir form AMD Freesync destekli monitörlerde de mevcut, Blur Reduction adı altında geliyor bu özellik. Hayır, hiçbir koşulda bu iki teknolojiyi aynı anda kullanmak mümkün değil.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlısı Dostum inşallah düzgün sıkıntısız bi monitör nasip olur sana da keyifle güle güle kullanırsın ..bizim gibi sıkıntı çekmezsin inşaallah bize şanş gülmedi bu monitörden yana ilk monitörde ve ikinci değişim gelen monitörde de ölü pixeller ve ıps glow mevcuttu iade etmek durumunda kaldık ..buarada değişim olayını amazon 1e indirdi artık ..bilmeyenler varsa şayet burdan da sölemiş olıyım haberiniz olsun..2.kez değişim isterseniz yapmıyolar ..bizzat yaşadım ..direk para iadesi yapabiliyoruz diyolar Ve başka seçenekde yok artık..ya o şekilde kullanıcaksınız yada iade edeceksiniz benim gibi maalesef..monitör geldiğinde deneyimleri paylaşırsan Çok iyi olur dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nessarien kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, AMD Blur reduction hakkıdna bir link vereibilir misin ilk defa senden duyudm ve baktım bulamadım?
  • Amazondan vergiler ve kargo dahil ne kadara geliyor şu an en son alan arkadaşlar bilgi verirse bende ona göre almayı planlıyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: R53

Hadi hayırlısı Dostum inşallah düzgün sıkıntısız bi monitör nasip olur sana da keyifle güle güle kullanırsın ..bizim gibi sıkıntı çekmezsin inşaallah bize şanş gülmedi bu monitörden yana ilk monitörde ve ikinci değişim gelen monitörde de ölü pixeller ve ıps glow mevcuttu iade etmek durumunda kaldık ..buarada değişim olayını amazon 1e indirdi artık ..bilmeyenler varsa şayet burdan da sölemiş olıyım haberiniz olsun..2.kez değişim isterseniz yapmıyolar ..bizzat yaşadım ..direk para iadesi yapabiliyoruz diyolar Ve başka seçenekde yok artık..ya o şekilde kullanıcaksınız yada iade edeceksiniz benim gibi maalesef..monitör geldiğinde deneyimleri paylaşırsan Çok iyi olur dostum

Sanırım Aralık 2015 sonrası üretilen cihazlarda bu sorunlar daha az çıkıyor ya da çıkmıyormuş. Siz ne zaman almıştınız ?

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    AMD adı altında gelmiyor Nvidia tarafında olduğu gibi sadece firmalar kendi insiyatifiyle ekliyor bu özelliği. Misal Acer Freesync olan bir monitörde Blur Reduction yokken aynı monitörün Benq tarafındaki muadil modelinde bulunabiliyor. BenQ XL2730Z buna bir örnek bu yüzden seçim yaparken özellikleri kontrol edip tek tek bakmak gerekiyor blur reduction var mı yok mu diye.

Rica ederim.
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Bir arka sayfada dün itibariyle yazmıştım güncel fiyatı, tekrar edelim.

Kargo ve vergiler dahil güncel fiyat: 925 USD
  • kikocan K kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim durum öle değil maalesef bana gelen 2monitör arkadaşıma gelen 1monitör ve yine forumdan stalker nickli arkadaşımıza gelen 2değişim olmuş monitör ocak 2016 yılı üretimiydi ve hepimizin monitörlerinde ölü piksel veya bitişik piksel standart olmak üzere blb ve ıps glowda mevcuttu burdan da anlıcağın üzere türkiyeye gelen 5adet ocak 2016 üretim tarihli olan yeni üretim monitörlerde Çok daha fazla sıkıntı ve sorun yaşadık.. alım tarihleri 3aşşağı beş yukarı aynı mayıs ayı başında almıştım ben arkadaşımla daha 1ay olmadı hesap et ..stalker nickli kardeşimizde bizden bi kaç hafta önce aldı ..genelde iyi denk gelen monitörler aksine forumda 2015 üretimleri birazda nasip şans kardeşim şu bi gerçek kalite kontrol olayları rezalet ya tutarsa hesabına kalıyo iş bu monitörlerde böyle maalesef

• Evet arkadaşlar ürün az önce geldi;

Hem sevinçliyim hem de biraz stresli. İnşallah malum problemler çıkmaz. Ben şunu kurayım gelirim :)

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 1 Haziran 2016; 14:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybernoid

Evet arkadaşlar ürün az önce geldi;

Hem sevinçliyim hem de biraz stresli. İnşallah malum problemler çıkmaz. Ben şunu kurayım gelirim :)

Teşekkürler.

Hayırlı olsun inşallah problemsiz bir monitör çıkar benim kargo hala dağıtıma çıkmadı dayanamayıp şubeye kendim gidecem en son

Hocam bu monitör sağa - sola ayaklıktan ne kadar dönüyor? Öndeki işaretin üçgeninde bir kaç santim sağa ya da sola dönüyor; kısıtlı bir dönüşü mü var yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım?
    Yanlış olan bir şey yok, alt taraftaki V şeklindeki çıkıntının uç noktaları dönüş limiti.
    Teşekkürler.

Hocam renk ayarlarınızı paylaşmış mıydınız? Sanki biraz sarıya çalıyor renkler? Warm'u kapatıp USER olarak seçtim ama yine de tam istediğim gibi değil. Örneğin beyaz tam beyaz değil. PB278Q'da IPS bir paneldi ve renkler tam istediğim gibiydi. Nvidia kontrol panelinden mi bir şeyler yapam lazım? ( Gama 0.95 seçtim zaten)
    hayırlı olsun gelmiş monitörün ..monitörünün arkasında hangi ay üretildiğine bir bakıp burdan yazabilirsen iyi olur merak edenler de vardır eminim benim gibi ..ve testleri yapmaya başla yavaş yavaş istersen ölü pixel blb ve ıps glow varmı yokmu .inşaallah sorunsuzdur keyifle kullanırsın dostum .;)

• Bakarım :)

Ben de griler sanki sarıya çalıyor. Kutudan çıktığı gibi renk ayarlı değil yani. Biraz uğraştıracak. Sanki sarı renkli bir camdan bakıyormuş gibi bir etki oluyor.

Nvidia panlede Düşey Senkronizasyon otomatik mi açılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 1 Haziran 2016; 16:42:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.