- x
deep freeze denen bela program
23 Cevap22526 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1007 Mesaj
3 Ocak 2007; 23:02:44 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

oda arkadasım pc ye deep freeze dıye bı program yuklemıs bendne habersız.pc ye ne kaydetsek kapatınca kayboluyo kaydettıgımız verıler...programı sılmeye calıstım ama beceremedım... ne yapabılırım bu konuda su programdan kurtulmak ıcın..

119 Mesaj
3 Ocak 2007; 23:43:57 

CTRL+ALT+SHİFT+F6 TIYA BAS MENÜSÜ GELİR ORDAN PROGRAMI DEVREDEN ÇIKAR MAKİNEYE RES AT SONRA PROGRAMI KURDUĞUN DOSYAYA TEKRAR TIKLA BU SEFER UNİNSTALL GÖZÜKMESİ LAZIM

341 Mesaj
4 Ocak 2007; 1:17:35 

quote:

Orjinalden alıntı: mnevzat

CTRL+ALT+SHİFT+F6 TIYA BAS MENÜSÜ GELİR ORDAN PROGRAMI DEVREDEN ÇIKAR MAKİNEYE RES AT SONRA PROGRAMI KURDUĞUN DOSYAYA TEKRAR TIKLA BU SEFER UNİNSTALL GÖZÜKMESİ LAZIM

bi tuş daha söyleseydin kopacaktım gece gece
bu nasıl kısayol böyle 4 tuş
bi tane daha olsa başka biri lazım basmak için

bu tarz bela programları hayatta kullanmıcaksin
windows messenger gibi

eğer kaldıramıyorsan total uninstall diye bir program var
kökünden temizler

kolay gelsin

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terk edilemez.
Mustafa Kemal Atatürk

391 Mesaj
4 Ocak 2007; 2:12:57 

total uninstall ii bi çözüm olabilir bu konuda:)

Song The Say GooDBye

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Ocak 2007; 4:34:51 

Saatin yanında programın simgesi vardır. O simgeye SHIFT tuşuna basılı tutarak çift tıkla. Programın penceresi gelecek. Şifresiz olması içn dua et ve direk OK'ye bas. Sonrasında 3 seçenekten biri olan Boot Thawed seçeneğini seçip ok dersen ve restart yaparsan herşey normale döner. Bu program aslında çok faydalıdır. Kullanmasına alışınca değerini anlarsın derim. Sistemden tamamen kaldırmak için ise İnstall dosyasını bulman lazım. Sanki kuruyromuş gibi çalıştır bu programı ve Unistall seçeneğini seç. Şİfre yoksa zaten kendini kaldıracaktır sorunsuzca..

3118 Mesaj
4 Ocak 2007; 4:51:10 

Boot Frozen : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.
Boot Thawed: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

burda dedigi gibi pasif et sonra restart at

172 Mesaj
4 Ocak 2007; 8:22:58 

selam kardeş deep freeze devre dışı bırakmak için CTRL+ALT+SHİFT+F6 basarak gelen pencere şifreni yazarak hal edersin

egerki pc kompile kaldırmak için deep freeze aynı sesisini buluk ppc kurup kaldırman lazım

www.pchane.ajansi.com

1007 Mesaj
5 Ocak 2007; 17:57:49 

arkadaslar yardım etmeye calıstıgınız ıcın saolun... dedınız gıbı yaptım ve program sıfre ıstıyo... o yukleyen sala k arkadas da memleketıne gıtmıs... delı olcam yaa.... baska ne yapabılırım.. pc lerle cok hasır nesır olan bırı degılım.. cvplarınız sade olursa sevınırım

600 Mesaj
5 Ocak 2007; 18:26:16 

ADVANCED UNİNSTALLER PRO 2006 YI DENE BAKALIM BİDE.OLMAZ MA DENEMEK LAZIM DİMİ....

OYUN BİTTİĞİNDE,ŞAH'DA PİYON'DA AYNI KUTUYA KONUR.

1007 Mesaj
6 Ocak 2007; 14:49:15 

arkadaslar benım evımde ınternet yok...ve bu progrm ıslerı ıle pek alakamda yok... benım pc p2 ve sadece word belgelerı ve power poınt sunuları ıcın kullanıyorum..ya ben ne yapcam sımdı o arkadasımı bı elıme gecırırsem

5228 Mesaj
6 Ocak 2007; 14:54:08 

quote:

Orjinalden alıntı: XmanyakX

Boot Frozen : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.
Boot Thawed: Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

burda dedigi gibi pasif et sonra restart at

''İki Mustafa Kemal vardır: Biri ben, et ve kemik, geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem; o, ben değil, bizdir! O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur!'' Mustafa Kemal ATATÜRK

1007 Mesaj
7 Ocak 2007; 21:09:00 

sıfre olayını asamadık kı o kısma gelıp bunlardan bırını seceyım..

1007 Mesaj
9 Ocak 2007; 23:46:48 

arkadaslar bu programın sıfresını bulma ımkanımız yok mu acaba hıc?...

2168 Mesaj
10 Ocak 2007; 0:42:09 

onun şifresi admin olarak birisi şifre girmiştir onu bulman lazım yalnız ben bir ara internette rastlamıştım deepfreezin şifresini unutursak nasıl geri şifre yükleyeceğimizi , biraz karıştır bulursun google da...

LENOVO ideapad Y570 i7-2630QM - 8GB RAM - 750GB HDD - 15.6"HD LED - HDMI - USB 3.0 - 1GB GT555M /// ASUS M51SN /// Asus Zenfone 5

947 Mesaj
10 Ocak 2007; 10:13:20 

deepunfreeze programını kullan şifresiz kaldırabilirsin deepfreezi

271 Mesaj
11 Ocak 2007; 12:55:08 

dosyayı masaüstüne çıkart ve tıkla, açılan pencereden
BOOT THAWED i işaretle ve save status de sonra
pc yi kapat aç işlem tamamdır hadi hayırlı olsun

-DEEP UNFREEZER------------------>***burdaa***

çöşş

***Linux sx1 gelişiiirr......................................................................................................................................gelişiiirrrr***

1007 Mesaj
16 Ocak 2007; 23:20:25 

arkadasalr bıraz gec de olsa hepınıze tesekkur.. fınallerden dolayı pek gıremıyodum... gecen can sıkıntısından benım pc nın bıosuna koydugum sıfreyı denedım.. ve oda ne programı ınaktıf ettım herhalde kendı kendıne o sıfreyı atamıs... yınede saolun tum ıyı nıyetınız ıcın...

863 Mesaj
17 Ocak 2007; 19:21:50 

quote:

onun şifresi admin olarak birisi şifre girmiştir onu bulman lazım yalnız ben bir ara internette rastlamıştım deepfreezin şifresini unutursak nasıl geri şifre yükleyeceğimizi , biraz karıştır bulursun google da...

internetden sifresinimi bulsun

quote:

3 tuş olmsın shift derden geldi havadanmı bide + koy bri

ASUS P5P800-SE (I865PE,GLAN,SATA,LGA775) Anakart \ INTEL Pentium 4 511 (2.80GHz,533MHz,1MB,LGA775) BOX İşlemci \ ASUS 128MB A9550 Game Edition TD \ KINGSTON DDR400 512MB Ram \ SEAGATE 80GB 7200RPM 8MB SATA.

10035 Mesaj
17 Ocak 2007; 19:40:58 

Yararlı olabilir;
http://www.olympos.org/...irmak_icin_tum_bilgiler

İyi Akşamlar...

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

3 Mesaj
18 Ocak 2007; 17:28:33 

selam arkadaşlar öncelikle password sorsa dahi belki password ayarlanmamıştır orginalde ayarlı degildir yani direk ok diyerek deneyebilirsin yada excite6339788 yaz aynı sürüm ise bu şifreyide kabul eder

1007 Mesaj
18 Ocak 2007; 17:36:56 

arkadasalr cvplar ıcın cok tesekkur ama sorun halledılmıstır...saolun yınede

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Ocak 2007; 20:43:11 

Öncelikle açtığınızda deaktif yapacaksanız, daha sonra kapatırken tekrar aktif yapın. Yaptığınız hiçbirşey silinmez. Programı kaldırın, kaldıramazsanız yazılım genelde kaldırılamayan yazılımların nasıl kaldırıldığını yazan arkadaşın yazısını okuyun.

219 Mesaj
18 Ocak 2007; 21:32:40 

quote:

Orjinalden alıntı: Mechanical24

bi tuş daha söyleseydin kopacaktım gece gece
bu nasıl kısayol böyle 4 tuş
bi tane daha olsa başka biri lazım basmak için

bu tarz bela programları hayatta kullanmıcaksin
windows messenger gibi

eğer kaldıramıyorsan total uninstall diye bir program var
kökünden temizler

kolay gelsin

neresi bela arkadasım.mis gibi program

219 Mesaj
18 Ocak 2007; 21:35:47 

bende bu programın çok basit yoldan iptal edicisi var.ama 6. sürümlerde olmuyor.internet cafe sahiplerini düsünerek vermiyorum

saygılarla..

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » deep freeze denen bela program
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.005