Şimdi Ara

Samsung Tab S 10.5 veya Tab4 10.1 hala alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy Tab S 10.5 tanıdık 600e satıyor. küçük olanları 500e satılıyor internette.

Tab 4 10.1 arkadaşım 350ye satıyor.

1) Film izlemek ve office programları için alınırmı bunlar? Sonuçta yeni cihazlar değiller

2) Şarj süreleri nasıl? Şarjın iyi gitmesi lazım

3) Tab S ekranı çok iyi ısınma ve hızlı şarj bitirme problemi varmı?
    4) ekran boyutundan kaynaklı olarak uygulamalarda uyumsuzluk olurmu? öyle yazmışlar eski yorumlarda

Başka tavsiye varsa bakarım

batarya uzun gitsin, ekran full hd olsun. ısınma ve wifi kopma sorunu olmasın. wifi çekimi iyi olsun. fiyati 550yi geçmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 2 haftadır tab s 10.5 kullanıyorum gayet memnunum. Filim izlemesi çok zevkli ve sürekli kullanmama rağmen bir gün şarzı dayanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Şahin4747

Yaklaşık 2 haftadır tab s 10.5 kullanıyorum gayet memnunum. Filim izlemesi çok zevkli ve sürekli kullanmama rağmen bir gün şarzı dayanıyor

yorum için teşekkürler. google playde uyumsuzluk yapan uygulama varmı? boyuttan ötürü problem oluyormu?

• Whatsapı yükleyemedim Google playde bu sürümle uyumlu değil diye yazı çıkıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şahin4747

Whatsapı yükleyemedim Google playde bu sürümle uyumlu değil diye yazı çıkıyor

tamam sağol wtsap sorun değil
    apk olarak kurmayı dene belki olur

• quote:

Orijinalden alıntı: safak123a

Galaxy Tab S 10.5 tanıdık 600e satıyor. küçük olanları 500e satılıyor internette.

Tab 4 10.1 arkadaşım 350ye satıyor.

1) Film izlemek ve office programları için alınırmı bunlar? Sonuçta yeni cihazlar değiller

2) Şarj süreleri nasıl? Şarjın iyi gitmesi lazım

3) Tab S ekranı çok iyi ısınma ve hızlı şarj bitirme problemi varmı?
    4) ekran boyutundan kaynaklı olarak uygulamalarda uyumsuzluk olurmu? öyle yazmışlar eski yorumlarda

Başka tavsiye varsa bakarım

batarya uzun gitsin, ekran full hd olsun. ısınma ve wifi kopma sorunu olmasın. wifi çekimi iyi olsun. fiyati 550yi geçmesin

Tanıdık arkadaşa dersen tab s 8,4 varsa alabilirmiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.