Şimdi Ara

Twitch Kanalımızdaki Yayınlarımız Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 senedir haftalık yayın akışı ile duyurduğumuz canlı yayınlardaki hareketliliğimizin sonuna geldik. Bundan sonra kanalımızdaki hareketliliklerle ilgili haftalık bir plan yapılmayacak, yayınlar daha çok haftasonunda gerçekleşecektir. Haftaiçi de gündeme ve zaman boşluğuna göre sürpriz yayınlar gerçekleştirebiliriz. 

Daha fazla bilgi için bu akşam 20:30'da gerçekleşecek canlı yayınımıza bekleriz.

Bizi takip etmeye devam edin: https://www.twitch.tv/bolumsonucanavari

• En iyisini yapmışsınız o kadar çok yayıncı geldi ve gitti ki yayınlar karman çorman olmuştu nerde eski yayınlar neyse artık böylelikle siteye daha çok zaman ve önem ayırabilirsiniz.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sonunda siteye biraz ilgi gösterin artık. Ana sayfadaki slaydırda bir aylık girdi duruyor. Nerde o eski bsc. Günde neredeyse 20 haber girilirdi. Oyun sitesinde oyun incelemesi bile bulamıyoruz artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İyi bir karar.Multiplayer gibi çoğunlukla hafta sonu yayın yapan bir kanal olması daha rahat olur hem sizin için hemde izlemek isteyenler için.

• sadece yeni oyunlarin cikisinda tanitici inceleme tadinda olsa yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası video incelemelerinizi hala daha dört gözle bekliyorum. Özellikle de Gökhan ve Talha abinin video incelemelerini. Erdinç abiden sonra en çok takip ettiğim sizlerdiniz.
  • Biraz üzüldüm dogrusu ama dogruyu söylemek gerekirse sık sık izledigimi de söyliyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 18 Ocak 2016; 18:18:35 >
  • Hayırlısı be gülüm.

• bence de yayınlar azalsın siteye ve haberlere incelemelere öncelik verin.

• Kararın bir anda alındığı ve kararı verenin Gün olduğunu düşünüyorum. Ben çok üzüldüm açıkçası. Yazık oldu takip ettiğim tek Türk kanalıydı BSC.
  • Kesinlikle çok iyi olmuş uzun zamandır bakmıyodum bile artık çok sıkıcı olmuştu ilk yayınlar gibi yayınlar kalmamıştı

• Böyle olacğaı zaten belliydi. BSC eleştirilerimizi hiç dinlemedi ki. Yine başına buyruk devam etti..Hatırlıyorum da bu twitch yayınlarına başladığınız ilk aylar çok güzeldi. Hiç kaçırmadan izlerdim. Hatta bana mutluluk veriyordunuz akşam yayın var diyordum seviniyordum. Sonra ne olduysa Talha , Gökhan, Ersin bu yayınlardan uzaklaşmaya başladı ve yerlerini bebe beliğe hitap eden yayıncılar aldı.. Bende yavaş yavaş haliyle yayınları seyretmemeye başladım. BSC uçuruma doğru gidiyorsun.. Bence artık eleştirilerimizi önemseyin. Yoksa sadece mazîde bir hatıra olarak kalacaksınız ;)

• Site de güzel içerikleri tekrar göreceksek güzel haber. Twitch de de "BSC Ekibinin" çok güzel yayınları oluyordu.

Bence daha az olması hem twitch hem de site de daha güzel içerikler göreceğimiz anlamına geliyor. Takipteyiz...
  • Kötü olmuş gerçekten zevkli yayınlar oluyordu umarım tümden bırakmazsınız yayınları.

• Oyun Muhabbeti isteyen ahali burada mısınız? :)

• Bu tarz işler yapılırken izleyicilere sorulmalı özelliklede twitch gibi yayıncıların canlı katılımı olan bir uygulamada twitchin bile schecule yani plan program yapın yapın demesine rağmen düzen bozup rastgele gibi bir anlayışa bürünmeniz ne kadar doğru bilemedim.Siteye daha fazla ilgi göstercekseniz anlaşılır ve güzel olur ama twitchede devam edicekseniz bunu plan dahilinde yapmanız izleyiciler açısından daha önemli.

• İyi olmuş. Eskiden daha eğlenceliydi zaten yayınlar; Gökhan ve Talha ikilisi olunca özellikle, zaten kaçırılmaması gerekirdi. Sonra Gökhan yayınlarda olmayıca takip etmeyi bırakmıştım. Sıkıcı sohbetler olmaya başlamıştı, sırf Talha için arada izlerdim.

Oyuncu ekipmanlarını incelemeniz de gerekir bence; hiç göremiyorum klavye, mouse, kulaklık vb. incelemeleri.

• E şimdi o kadar canlı yayın yapan elemana n'olacak?

• quote:

Orjinalden alıntı: alperen141

E şimdi o kadar canlı yayın yapan elemana n'olacak?

Evlerinde süt içip oturacaklar =)

• BSC'yi eskiden beri takip eden biri olarak Twitch yerine siteye daha fazla zaman ayırmanız çok iyi olur. Twitch yayınlarının azalması eğer sitedeki içerik üretimine ayrılan zamanı arttıracaksa kesinlikle doğru bir değişim olmuş. Haber sayısı ve haber içerikleri gayet iyi. Oyun ve teknoloji muhabbetlerini de seviyorum. Fakat "OynuYorum" videoları yerine eski tip 5 - 20 dk arası değişen incelemeleriniz çok daha güzel. Bir de video incelemelerinizin sayısını arttırsanız ve çok gecikmeden gelse tadından yenmez. Bu benim görüşüm tabi ama umarım bu yönde bir değişim olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhakannn -- 18 Ocak 2016; 19:48:46 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.