Şimdi Ara

Digitürk play hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba digitürk playı vestel smartnin kendi tarayıcsını kullanarak izleme imkanım varmıdır

• Evet var.
  • Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkilk

Bilgi için teşekkürler

Bilgiden çok, kuru bir soru cevap şeklinde oldu. Daha önce bir cihazımla bunu denediğim için mümkün olabileceğini belirttim. O cihazla aynı zamanda PC bağlantısı yoluyla da bunu sağlıyordum, hem PC yoluyla hem de Smart özelliği ile faydalandım bayağı.

Zaten playerlari açıyorsa onu da açmalı.

• brkilk kullanıcısına yanıt
    Denediniz mi acaba merak ediyorum?
  • qenosit kullanıcısına yanıt
    Denemedim henüz ama sanırım pcyi bağlayacağım diğer türlü kablo kalabalığı olacak.

Az önce denedim digiturk play uygulaması var saçma eski programların videosu var çöp. Tarayıcıdan ise açılmıyor. Octoshape Player yüklemek gerekiyor. En iyisi hdmi bağlantısı sanırım.
  • Hocam aslında digitürk SD kutu kullanıyorum da fiyatlar çok fahiş son fatura 72 tl gelince bende iptal ettirip digitürkplaye geçicem sanırım 190 tl sezonun geri kalani aylık 38 liraya geliyor çok mantıklı bence sanırım sadece maç saati açık oluyor lig tv doğru mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkilk -- 19 Ocak 2016; 0:39:25 >
    Premium olani alirsaniz 419 tl yuksek kalite 7/24 izliyorsunuz 309 tl yuksek kalite de oyle ancak 189 tllik alirsaniz sadece mac saatinde izliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qenosit -- 19 Ocak 2016; 0:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

quote:

Bilgi için teşekkürler

Bilgiden çok, kuru bir soru cevap şeklinde oldu. Daha önce bir cihazımla bunu denediğim için mümkün olabileceğini belirttim. O cihazla aynı zamanda PC bağlantısı yoluyla da bunu sağlıyordum, hem PC yoluyla hem de Smart özelliği ile faydalandım bayağı.

hocam hangi smart tv ile digitürk playı izleyebildiniz.
    diğer sorum pc yi tv ye nasıl bağlantı yaptınız.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

quote:

Orijinalden alıntı: boilermaker

quote:

Bilgi için teşekkürler

hocam hangi smart tv ile digitürk playı izleyebildiniz.
    diğer sorum pc yi tv ye nasıl bağlantı yaptınız.
    teşekkürler.

TV'de PC girişi bulunmakta, oraya takarak görüntüyü TV'ye aktarabilirsiniz. Sonrasında Digitürk Play şifrenizle oturum açıp kanalı oynatmanız kalıyor.

• peki vestel smart menüsünden web browsera girerek digitürk playı izleyebiliyormusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbslh

peki vestel smart menüsünden web browsera girerek digitürk playı izleyebiliyormusunuz.

Sanırım evet, deneyin isterseniz.

• Malesef hocam göstermiyor.
    Vestel 7100 smart Tv var digitürk playa giriş yaptığım da flash player yüklenmesi gerekiyor. Yüklediğimde ise sistem desteklemiyor.
    Sanırım vestelin flash player ile lisans anlaşması yok.

• 4 yıl kullandım bir daha asla almam, bu sene almadım kaçak yayınlardan izliyorum, tek bir maçı bile kaçırmadım. digiturkweb kullanırken derbilerde hata veriyordu üstüne para verip rezil oluyoduk.hemde yayınlar 2 dakika gec gelıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.