Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (247. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok saçma bir hal almaya başladı.Exp premium alıp 80'e kasmayı düşünüyordum 74 level priestimi ama hiç istek felan kalmadı içimde.Server Beramus adam felan da yok server da zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskisi kadar tempolu oynayamiyor insanlar yorumlardan onu fark ettim
    Suan kac tane server var. Cok bagimli.olmadan iş sonrasi 1 2 saat takilmayi dusunuyorum.

Hile var mi suan oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiklerim var krowaz falan yok dimi adini bile bilmedigim yeni takilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adonis satılık gb var elimde ilgilenen ulasabilir 38 lira 1gb stok 9gb
  • Arkadaşlar +5 cihitn görevleri hepsi kaç lvl de açılıyor
  • Uzun bi aradan sonra knighta steam araciligi ile yeniden basladim.gorevleri yaparak 6 saatte 45 lw kastim.am a lufersondaki gorevleri almaya geldigimde gorevleri yapmam dahi mumkun olmadi.her slotta koxperlar var. Bunu gorunce harcadigim emege yazikmis dedim kendi kendime.bu oyun bitmistir arkadaslar.sene 2016 olmus hala 10 sene onceki hileyi kapatamamislar.ustune hile proxyle cok Daha farkli bir boyut kazanmis.gorustugum bi koxper tek pcden ayni anda 10 client actigini soyledi.ahh benim guzel forumdaslarim,emeginize yazik paraniza yazik,bu kan emicileri beslemeyi birakin.isi gucu para olmus Knight in.ntt game oyunun icine etmis.nokta

• Cypher'da 8Chitin Set, 8Md arıyorum. İlgilenen varsa pm

Alındı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 23 Nisan 2016; 10:03:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrn1k

Uzun bi aradan sonra knighta steam araciligi ile yeniden basladim.gorevleri yaparak 6 saatte 45 lw kastim.am a lufersondaki gorevleri almaya geldigimde gorevleri yapmam dahi mumkun olmadi.her slotta koxperlar var. Bunu gorunce harcadigim emege yazikmis dedim kendi kendime.bu oyun bitmistir arkadaslar.sene 2016 olmus hala 10 sene onceki hileyi kapatamamislar.ustune hile proxyle cok Daha farkli bir boyut kazanmis.gorustugum bi koxper tek pcden ayni anda 10 client actigini soyledi.ahh benim guzel forumdaslarim,emeginize yazik paraniza yazik,bu kan emicileri beslemeyi birakin.isi gucu para olmus Knight in.ntt game oyunun icine etmis.nokta

Yazdıklarında çok haklısın, eğer hile hack vs olmasaydı bende halen Knight oynuyor olurdum. Bless Online çıkmasını bekliyorum bende. O olmazsa GW2 oynayacağım.
  • Koxpun olmasının temel nedeni oyunun yapım dili. Maalesef eski olduğu için önüne geçme imkanı yok. Koxpu engellemek için ne olur derseniz gmler daha aktif olabilir , ki ticket atıldığında 3 gün sonra banlanıyor genelde.
    1.si Sorgulanması gereken bizim Türk insanı hileyi neden bu kadar çok seviyor maalesef üzüldüğüm nokta bu. Emek hırsızlığı her yer de var maalesef. Kısa yoldan paraya ulaşma isteği..
    2. Si yıl olmuş 2016 diyorsunuz ama şu an çıkan her oyunda hile oluyor maalesef. Hadi onu geçtim çıkan her oyun crackli bir şekilde torrente düşüyor yani hileyi engellemek kolay bir şey değil maalesef. Yani ntt game bir kod yazıcak ve koxp bitcek isterlerse diye bir şey yok. Multi clientin de oyunun bilgisayarları çok zorlamamasından kaynaklandığını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alicanarslann

Koxpun olmasının temel nedeni oyunun yapım dili. Maalesef eski olduğu için önüne geçme imkanı yok. Koxpu engellemek için ne olur derseniz gmler daha aktif olabilir , ki ticket atıldığında 3 gün sonra banlanıyor genelde.
    1.si Sorgulanması gereken bizim Türk insanı hileyi neden bu kadar çok seviyor maalesef üzüldüğüm nokta bu. Emek hırsızlığı her yer de var maalesef. Kısa yoldan paraya ulaşma isteği..
    2. Si yıl olmuş 2016 diyorsunuz ama şu an çıkan her oyunda hile oluyor maalesef. Hadi onu geçtim çıkan her oyun crackli bir şekilde torrente düşüyor yani hileyi engellemek kolay bir şey değil maalesef. Yani ntt game bir kod yazıcak ve koxp bitcek isterlerse diye bir şey yok. Multi clientin de oyunun bilgisayarları çok zorlamamasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Hocam 1. Soruya cevabım adamlar ticaret yapıyorlar koxp ıle onlarca hesab acıp gb satıyorlar.
    2.de kodun eskı oldugunu soylemıssın dogrudur fakat 10 senelık bır hıle bu ve hıcbır şeyın durdurulamaz olması pek mantıklı gelmiyor.senınde soyledıgın gıbı gm ler aktıf olması bıraz daha zorlaştırır ama malesef gm ler ortada yok gostermelık bır kac banlama yapıp yıne slotları bud koxperlara ne yazıkkı teslım etmıs durumdalar.

• Bynogame kopazar vs bunlar oyunun sponsoru zaten. Koxperlere göz yumdurmasalar oyuna nasıl gb girecek. Karşılıklı dövüş herkes ekmeğinin peşinde. Oyunda bu kadar tl kazanma yolu olduğu sürece hile bitmeyecek.
  • quote:

Koxpun olmasının temel nedeni oyunun yapım dili. Maalesef eski olduğu için önüne geçme imkanı yok. Koxpu engellemek için ne olur derseniz gmler daha aktif olabilir , ki ticket atıldığında 3 gün sonra banlanıyor genelde.

wow da neden hile yok. wow un şuan hala 10 milyon aktif oyuncusu varsa buda hile olmamasına borçlu. kaliteyi hiç bir zaman bozmadı. haa ben wow oynamıyorum tarzım değil sadece örnek teşkil etsin diye söyledim. demek istenilirse hilesiz oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: limon2015

quote:

wow da neden hile yok. wow un şuan hala 10 milyon aktif oyuncusu varsa buda hile olmamasına borçlu. kaliteyi hiç bir zaman bozmadı. haa ben wow oynamıyorum tarzım değil sadece örnek teşkil etsin diye söyledim. demek istenilirse hilesiz oluyor

Wow'da da gayet farm botları var. Sadece çok yaygın değil. Sebebi de oyunun pahalı olması+aylık ücret ve itemların parayla değil dungeon/raid üzerinden dönmesi.

• reb 1 glave chitin set var xıgenon da çok ucuz vercem pre pt atack sc ıvır zıvırda var çok ucuz vercem
  • Wow da hile var onu geçtim 2 senede bir büyük güncellemeyle sistemin yapısı değişiyor her zaman.

• Wow oynamıyorum ama orada hile yok diyen arkadaş, oynamadığın belli çünkü Wow da gold farmerlarıyla meşhur bir oyundur. Hatta Blizzard gold satışını yavaşlatmak için sub. parasını Gold ile ödeme yöntemini getirmişti en son. Popüler olan her oyunun sonu hiledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Wow oynamıyorum ama orada hile yok diyen arkadaş, oynamadığın belli çünkü Wow da gold farmerlarıyla meşhur bir oyundur. Hatta Blizzard gold satışını yavaşlatmak için sub. parasını Gold ile ödeme yöntemini getirmişti en son. Popüler olan her oyunun sonu hiledir.

Hilesiz online oyun olması çok zor ancak piyasadaki en az hileli oyunları say dersen, sırasıyla 1-wow 2-gw2 3-elder scrolls online ...

en fazla hile olan milleti enayi yerine koyup kekleyen oyunları say dersen 100 e yakın mmorpg içinde açık ara farkla 1. Knight Online. Zaten Türkden başka oynayanda yok. Bizimkiler hileye bayıldığından normal geliyor. o nedenle çok seviyorlar zaten. Dünya üzerinde hile ile oyun oynamayı seven ülkeleri say desen 1-Türkiye 2-Rusya derim.

Knight oynayan arkadaşlarım var GW2 ye çağırdım, Aion Online a çağırdım bir çok oyuna çağırdım. Hepsinin 2 baba sorusu vardı. 1-abi oyunda bot kopx yoksa gelmem. 2-para basıp item alamıyorsam gelmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 28 Nisan 2016; 18:20:02 >

• Quirah kullanıcısına yanıt
    Wow da gold oyunu ne kadar etkiliyor ?

Gold ile alabilicegin seyler ney.
    Auction House in en degerli seyi nedir?
    Legendary item dedigimiz sey gold ilemi elde edilir?

Knight online super mario ise world of warcraft AAA+ 2016 nin yeni cikmis bir oyunudur asla kiyaslanamaz.
    Knight online 500mb gibi bir yer kapiliyor world of warcraft 65 70gb a yakin bir oyun.
    Wowda bin kisiden 1kisi bot kullanir oda game time almak ve gold ticareti yapmak icin wow da gold game time harici hic bir isine yaramaz.
    Wow da real para ile hic bir sey alamassin.
    World of warcraft dedigimiz oyun tamemiyle insanlarin verdigi zamanla basari sagliyabilicegi oyundur 20bin tl vereyim +10 shardi takayim diye bir olay yoktur.
    Ayrica botun kazandirdigi gold un 10katini daha az zamanla mesleklerden kazanabilirsiniz.
    Bu yuzden bot kullanimi oldukca dusuk ve hatta gozle gorulmucek kadar azdir.
    Ntt game degil bu.
    Blizzard Bir dunya sirketi dunya oyunu digerinin en yuksek populasyonu su an 10bin 15bin aktif oyuncu.
    Su an acin bir canli yayinci 15k izlenebiliyor buyutmeyin bosuna knight online i turklerden baska oynuyan yok.
    Ana severi japko bile oyuncusuzluk yuzunden kapaniyorken hele.
    Bu oyunu sadece oynamak icin aylik 200tl den fazla vermen gerekiyor pk falan atamassin itemsizsin sadece oynamak icin
    Walkyer.
    Pathos.
    Kanat.
    Pre.
    1920 pot.

Ha bunlarin ustunde gidip bide 2 3bin tl verip item cekmek gerekiyor.
    Ha bunlarin ustunde birde geri kalmamak icin 12saat online olup Np kasman gerekiyor.
    Turkleri yolmak cok kolay yok knight efsanedir yok cocuklugumun oyunu yok bilmemne ama knight online oyuncusuda hakli adamin karakteri 10bin tl kullandigi pc 2005 den kalma bi pc
    Baska oyun bilmiyor ki adam sosyal yasanti sifir.
    Baska mmoprg oynucak beyinede sahip degil o kafada kalmamis artik.
    Wow aylik ucrete tabidir. 7 24 hizmet sunar sana ticket attiginda oyle 12 saat 48 saat falan olayi yoktur.
    5dakika icinde cevap vermek zorunlulugu vardir.
    Sana musteri gozuyle bakmaz oyuncu gozuyle bakar.
    Wow a 30dolar verirsin aylik eger oyun ici suren coksa en iyi olabilirsin ve sadece aylik 30dolara.
    Knighta efsane dediginiz insanlar kabiliyetle falan mi efsane oldular saniyorsunuz bu oyunun kabiliyeti nedir.Adam basmis 10bin tl yi karaktere cekmis movie makerla videoyu ego kasiyor.Oyunu az cok bilen bir adama ver 10bin tl lik itemi cek videosunu oda efsane olur.
    En fazla skili olan rol assas. oda 20tane falan.
    Wow da 15 lvl de 20tane skilin oluyor. :D
    Ve wow da 20 25e yakin rol var.
    Oyle priest archer asas warior diye vasat bir sistem yok.
    Yolunmayin arkadaslar keriz yerine konuyolrsunuz.
    Size deger vermeyen bir firmaya sizde deger vermeyin arkadaslar.
    Her turlu illagelligi yapip real para kazanmaya veya gercek karakterini guclendirmeye esya almaya pus esylari almak icin ugrasin 5kurus vermeyin.
    Verebildiginiz kadar zarari verin.
    Knight online oyunu budur.
    Free koxpu indirin kasabildiginiz kadar para kasin farm yapin aktarin ana karaktere bu oyun bunu hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi söny -- 28 Nisan 2016; 20:23:00 >

• Ben wow ile ko'yu kıyaslamadım her oyunda hilenin olduğunu söyledim basit bir dille. Sadece wow'u oynamamış bir arkadaşın oyunu tertemiz görmesine değindim. O kadar şey sayılmış ama bu oyunu oynayan ben dahil %99luk dilim için KO'daki PvP zevki tüm listeyi yerle bir edecek bir şey. Tek partyle ırkın arasına geçip çıkmak çoğu MMO'da yaşaması zor olan bir şey. PvP odaklı oyunların çoğu Gw2 gibi Zerg PvP'sine odaklanmışken.
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Kime gore listeyi yerle bir ediyor.
    Guncel top 100 listesini ben atayim mmorpg lerin bugune kadar o listenin icine kac defa girmis knight online.
    Turklere gore evet bu oyun su an yeni cikmis AAA+ plus mmorpg turunde olmayan oyunlarida yerle bir eder cunku oyun kulturu sifir olan oyuncularin tek bildigi oyun knight.
    swtor da bir pvp yapin ondan sonra tekrar konusalim.

+9 set alip +3 taki alip real parayla irkin icine herkez giriyor knight yetenek oyunu degil fareyle duz git arkana bi priest al onunda itemleri boyle olsun irkin degil gmlerin icinede girersin.
    Korelilerin o zamanlar her gun mmorpg cikardigini dusunursek ki knighti o zamanlar k2 mi bakiyordu bilmiyorum oyle firmalara verdigini dusunursek asya pazarinda ne knight lar vardir.
    Bence siz o oyunlari arastirin mukkemmel pvp zevkli olan ama dunyada duyulmamis olan.
    Yani yok bot var yok koxp var yok illagelik var bunu soylebiliyorsunuz ama hic bilmeyen bi adam wowdaki botun ne anlama geldigini dahi bilmiyor.
    Trenler dupeler oto skill basmalar falan saniyor.
    Botu aciklayin o zaman insanlara deyinki evet var ama bu ise yariyor yanlis bilgilendirmeyi herkez yapiyor.
    Bot var gold kasiyorsun.
    Gold ile ne aliyorsun hic bisey.
    Knightta koxp var neler yapabiliyorsun.
    Hersey.
    Bunu dediginiz anda tartisabiliriz bir gun.

• 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.