Şimdi Ara

Yeni Tip Ehliyetim Geldi, (Detaylar İçerde) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
34
Favori
148.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radko

Randevusuz işlem yapma imkanı varmı

hayır kesinlikle yok. oradaki artist memurlar adamı çok kötü tersliyor. burada bekleyenler keriz mi diye hıncını senden çıkarıyorlar. pasaportta bana aynısını yaptılar. kimse yoktu randevusuz gittim dayak yemediğim kalmıştı bi tek. o kadar kıllar ki kimse olmadığı halde randevun yok diye işlem yapmıyorlar. randevu al gel diyorlar. ben 31.12.2015 tarihinde harçlara zam gelmeden ödeyip randevusuz gittim harcım da yanacaktı az kaldı. yalvar yakar zor işlem yaptırdım. kimse yoktu çay içip oturuyorlardı yapmadılar baştan işlemi git haftaya randevu al gel dediler binbir rica minnet zor yaptırdım. o da yan tarafta bir memur arkadaş rica etti abi bu arkadaşın işini hallet işte ne olacak diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkish_republic -- 28 Ocak 2016; 13:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: turkish_republic

arkadaşlar hastane bana aşağıdaki gibi rapor verdi. tek hekimden aldım. bunu emniyet kabul eder mi ? herhangi bir sorun çıkar mı yarın randevum var da

http://i.hizliresim.com/m1agOZ.jpg

Rapor da sıkınti yok.

eminsiniz değil mi ? geri dönmek istemiyorum emniyetten çok işim var çünkü

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar hastane bana aşağıdaki gibi rapor verdi. tek hekimden aldım. bunu emniyet kabul eder mi ? herhangi bir sorun çıkar mı yarın randevum var da

Rapor da sıkınti yok.

Hocam aile hekimi sürücü olur demiş fotoğraf mühürlü sorun yok rahat olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rapor da sıkınti yok.

bi ara söylenti vardı ya heyet raporu gerekiyor vs. tek hekim yeterli olmayacak dedilerdi. o yüzden endişelendim.

teşekkür kardeş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Rapor da sıkınti yok.

bi ara söylenti vardı ya heyet raporu gerekiyor vs. tek hekim yeterli olmayacak dedilerdi. o yüzden endişelendim.

teşekkür kardeş.

Aile hekimi orada uzman kısmını isaretlerse sizi sevk ediyor

• turkish_republic kullanıcısına yanıt
    Moralini bozmak istemem ama ben işlem yaparken yanımdaki işlemi geri göndermişti. Sebebi ise fotoğrafın 1 kenarında imza olmamasıydı.

Çift imza ve mühürün anlamı şuymuş " Fotoğrafa atılan imza ve mühür=> evet fotoğraftaki şahıs için işlem yapılmıştır"

Aşağıya atılan imza ve mühür=> raporun geçerliliği içinmiş.

Bilgilerinize. Fırsatınız varsa gidip fotoğrafıda imzalatırsanız geri dönmemiş olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanex3000

Moralini bozmak istemem ama ben işlem yaparken yanımdaki işlemi geri göndermişti. Sebebi ise fotoğrafın 1 kenarında imza olmamasıydı.

Çift imza ve mühürün anlamı şuymuş " Fotoğrafa atılan imza ve mühür=> evet fotoğraftaki şahıs için işlem yapılmıştır"

Aşağıya atılan imza ve mühür=> raporun geçerliliği içinmiş.

Bilgilerinize. Fırsatınız varsa gidip fotoğrafıda imzalatırsanız geri dönmemiş olursunuz

biri diyor ki rapor geçerli biri diyor ki git düzelt

arkadaş iyice kafam karıştı

hastane sorun olmaz diyor aradım şimdi

bu şekilde işlem yapanlar da olmuş. bizim işlem yapılmazsa bakalım ne olacak ?
  • fotografada imza muhur olmalı ..eğer daha önce bu şekilde kabul varsa ya ihmal vardır ya gözden kaçmıştır.fotograflı raporlarda fotoya mühür vurulmalıdır..
  • turkish_republic kullanıcısına yanıt
    İnşallah kabul ederlerde geri çevirmezler sizi. Sonucu buraya yazarsanız seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

fotografada imza muhur olmalı ..eğer daha önce bu şekilde kabul varsa ya ihmal vardır ya gözden kaçmıştır.fotograflı raporlarda fotoya mühür vurulmalıdır..

fotoda mühür var ama imza yok

altta kaşe imza var sadece
  • Arkadaşlar ne zaman mesaj geliyor emniyetten

• Ayın 18inde Konyadan başvuru yaptım halen bir mesaj gelmedi. Orda tarayıcı sıkıntısı vardi tekrar denediler ve onaylandı. Ama sms bilgi falan gelmedi hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler uygun zamanda okuyacağım faydalı konu.
  • herkese merhabalar.

Geçici sürücü belgesinde D1 var yeni 16+1 minibüs kullanabiliyorum.
    5 senede bir yenilemem lazım. ve yaş sınırı 21. ben daha 21 yaşımı doldurmadım. örneğin ben şuan 12 kişilik transit falan kullanamayacak mıyım?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeka52 -- 28 Ocak 2016; 23:11:12 >
  • Ne saçma iş şu sağlıkraporu bi standartı yok muz cumhuriyetyiz sanki,yok resmin üstünde imza kaşe falan olcak,yok uzman olcak. Saçma sapan işlerler uğraştırıyolar.anlamadığım şey aile hekimi öksür diyor öksürünce bişey yoksa sağlık raporu veriyor.ya adam piskopatsa yada şizofrense sonra her bayram zamanı ortalık mezbah gibi oluyo.tam keşmekeş iş bu uygulamayla düzelir diyodum ama yine aynı tas aynı hamam.keşmekeşliğe devam

• Arkadaşlar selam. Benim ehliyet 20 gün oldu henüz gelmedi. Sms de gelmedi. Bende bunsabah gidip sordum. Baktılar. Fotoğrafta sıkıntı çıkmış. Basımdan bildirmişler. Onlarda kendileri düzeltme yapmışlar, o sebepten dolayı 1 hafta attı, haftaya gelir dediler. Benim birşey yapmama gerek kalmadı ama başvuru günü onaylanıp sonradan sıkıntı çıkması saçma oluyor. Bence fotoğrafın taranması işleminden sonra memur arkadaşların ince ayar işlemlerinde sıkıntı çıkıyor. İnşallah haftaya gelecek. Bilginize

• Müracat 20 ocak sms şimdi geldi

• Nereden başvuru yapmıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanex3000

Nereden başvuru yapmıştınız?

Zonguldak/Devrek
  • Gözünüz aydın, Hayırlı olsun. Ben de 20 ocakta başvurdum Ankaradan ama galiba benimkinde de problem çıkacak sms gelmedi hala
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.