Şimdi Ara

Yeni Tip Ehliyetim Geldi, (Detaylar İçerde) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
34
Favori
148.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ehliyeti alabilmek için boş zamanı bol olan bi insan olmak gerekiyor heralde. Bu kadar zorlaştırmalarının manası nedir acaba? hazır ehliyetim var zaten, madem yenilenecek uğraştırmadan versene şunu işte herkes nasiplensin.
  • Toplam ne kadar Ücret ödediniz?
  • Eski ehliyet yani ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa Birliğiymiş boşversene.Nereden para koparırız onun derdinde kan emiciler.
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Organ bağışıyla ilgili bir seçenek yok Hocam, imzada almıyolar.

• Teşekkür ederim Hocam, evet hocam yurtdışına çıkmayanlar ve ehliyeti sağlam olanlar için acele etmeye gerek yok. Sağlık raporu tamamen doktorun inisiyatifinde, görmeden yazan doktorlar dahi vardır.

• Closer kullanıcısına yanıt
    Aslında işlemler basit Hocam, ilk hafta olduğu için kimse iş bilmiyordu bankaların,asmlerin hiçbir şeyden haberi yok, bankaya harç yatacak, asm den tek hekimden rapor alıncak o kadar, gerisi fotoğraf fotokopi, trafik şubede işlem 15 dakika sürüyor, randevu ile gittiğiniz için sırada beklemiyorsunuz.

• hakanyuce35 kullanıcısına yanıt
    15 lira Hocam, bıyometrik fotografınız yoksa onun ücreti olur birde, başka ücret ödemiyorsunuz. Raporu asmlerden ücretsiz alabiliyorsunuz.

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam, eski ehliyet.

• Bu yeni ehliyet de çok tipsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam

• Bu b sinifi ehliyetlerin 10 yilda bir yenilenme zorunlulugu hakkinda sorum var: simdi degil de 3 sene sonra degissem 3 yil karli mi cikmis olacagim?

• Ehliyetiniz hayırlı olsun.. Ben doğru anlıyorum bilmiyorum şimdi ben E sınıf ehliyete sahibim. En son tarih 2020 o tarihe kadar ehliyet alacağım ondan sonra her 5 yılda bir ehliyet mi yenileyeceğim?

• Polis çevirip bu ehliyet geçersiz arabadan inin diyeceği güne kadar asla değiştirmem. Belki uzun süre yakalanmazsak parayı başka bir hükümet zamanında öderim o zaman için bi' nebze rahatlar. Gitmediğim hastaneden 5 bin tl borç çıkarttılar bi' de kartla falan para kazandırılmaz bunlara..
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    Evet Hocam ne kadar geç alırsanız o kadar süre kârınız olacak, daha öncede dediğim gibi yurtdışına cıkmayacaksanız değiştirmenize gerek yok, ben yıpranma nedeniyle geçen yıl değiştirecektim, kanun cıkacak diye yıl başını bekledim, yazada belki ufak bi Yunanistan turu yapabilirim.

• bozak07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Hocam,değiştirdikten sonra ağır vasıta 5 yıl geçerli 5 yıl sonra ağır vasıta yetkiniz iptal oluyor, binek yetkiniz 10. Yıla kadar devam ediyor, ilk mesajda ehliyetin arka yüzünde geçerlilik süreleri yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Evet Hocam ne kadar geç alırsanız o kadar süre kârınız olacak, daha öncede dediğim gibi yurtdışına cıkmayacaksanız değiştirmenize gerek yok, ben yıpranma nedeniyle geçen yıl değiştirecektim, kanun cıkacak diye yıl başını bekledim, yazada belki ufak bi Yunanistan turu yapabilirim.

Tesekkurler

• Mytohology M kullanıcısına yanıt
    Çip yerleştirilen insanlar var, gelecekte daha fazla yaygınlaşacak bu uygulama.
    Yeni Dünya Düzeni'nin olmazsa olması çip, her adımını takip edebilecekleri bir sistem lazım baştakilere.
  • 1 haftada almışsınız süreyi merak ediyordum hep. Önümüzdeki ay İngiltere'ye gideceğim değişim için gerekli dökümanları hazırlıyım bari hafta içinde. İngiltere'de eski ehliyetler 1 sene geçerli oluyordu ilk gittiğinde. Benim süre doldu bunlar ile nasıl olacak acaba?
  • Sağlık raporunu nerden almalıyım, devlet hastanesinden dahiliye doktorundan alabilir miyim ?

Edit: Bu paylaştığınız rapor hastanede mevcut mudur bizim mi götürmemiz lazım birde nerden buldunuz bunu.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbold -- 17 Ocak 2016; 21:08:35 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.