Şimdi Ara

Canon yeni orjinal dolabilen tanklı 3 yeni model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon yeni orjinal dolabilen tanklı 3 yeni model

http://www.canon.com.tr/printers/inkjet/pixma/refillable-ink-tank-printers/

Tanıtın haber
    http://shiftdelete.net/tek-tankla-7000-baski-67751#p=1

PIXMA G3400 modeli WiFi destekli güzel gözüküyor birde fiyatları belli olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 17 Ocak 2016; 9:47:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• daha gecen gün epsona kızıyordum fahis fiyat politikası yüzünden canon hemen yardımıma kosmus
    eminim ki canon tanklı modeller epson tanklı modellerden daha ekonomik olur.. canonların görüntüsü daha şık olmuş bu arada..
  • Canon PIXMA G3400 ,Epson L365 ile aşağı yukarı aynı özellikte büyük olasılıkla fiyat da aynı olacak 700 tl gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 20 Ocak 2016; 23:45:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 renk az 3 renk ile fotoğraf basılmaz ev ofis için ideal olabilir baskı kafası nasıl standart iki kartuş mu kullanılmış baskı kafası kartuşta olanlardan mı acaba fiyatı fazla olacak muhtemelen 500 altında gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

4 renk az 3 renk ile fotoğraf basılmaz ev ofis için ideal olabilir baskı kafası nasıl standart iki kartuş mu kullanılmış baskı kafası kartuşta olanlardan mı acaba fiyatı fazla olacak muhtemelen 500 altında gelmez

standart 2 kartuslu.. kartusların üstünü tank sisteminin boruları girecek sekilde modifiye yapmıslar.
  • meco M kullanıcısına yanıt
    Bu kartuşlar pek verimli olmuyor eski Canon yazıcım da aynı kartuşlardan vardı tank kurduk yanına bir süre sonra kafa hizalama bozuldu garip basmaya başladı kartuşlar tıkandı yeni kartuş aldım olmadı yazıcı çöpe gitti en azından bunun garantisi olur kartuşlar kolay değişir mürekkep de orjinal. fiyatı yüksek olursa yine pahalı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Bu kartuşlar pek verimli olmuyor eski Canon yazıcım da aynı kartuşlardan vardı tank kurduk yanına bir süre sonra kafa hizalama bozuldu garip basmaya başladı kartuşlar tıkandı yeni kartuş aldım olmadı yazıcı çöpe gitti en azından bunun garantisi olur kartuşlar kolay değişir mürekkep de orjinal. fiyatı yüksek olursa yine pahalı olur.

Birde söyle bir avantajı var yan sanayi mürekkep almak istemeyenler bunların mürekkeplerini alıp kullanabilir, biraz pahalı olur belki ama kolay kolay solmaz diye düsünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.