Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
4
Favori
330.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acquıda_dıo.....xp yı aldıgın yer kurmuyomu??..senmı kurmak zorundasın?yada bızmı desem:d
  • AcquaDi_Gio birde bende ankaradan alıcam...o aldıgın yerden daha ucuz satan bı yer bulamazmıyız:(..sen pıyasayı arastırmıssındır bılıyosundur??(2 gb olan)..en ucuzu orasımıdır?tesekkurler sımdıdden
  • @AcquaDi_Gio ben 2400YTL ye 2GB RAM'le almıştım. Sen iyi fiyata almışsın. Şimdiden hayırlı olsun.
  • merhabalar ben de dün asus f3jp sahibi oldum ankara or-bim bilgisayardan aldım 2,060'a 1 gb ram var yani ek birşey almadım. henüz kullanamadım 16 saat şarjda durması gerekiyormuş, sabırsızlıkla akşamı bekliyorum
    kutuyu orda açtım ilk yüklemeyi orda yaptık. bi sorun yoktu umarım ilerde de olmaz. buraya kadar yazılan tüm yazıları okudum gerçekten çok faydalı oldu teşekkürler
    ancak birşeyi merak ediyorum ısıya bakmak için asus'un kendi yazılımı mı var yoksa başka bir program yükleyip öyle mi bakıyorsunuz?
    ben de bu akşam flash, dreamweaver, photoshop, freehand çalıştırıp bi bakıcam ısısına falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vnssa -- 11 Temmuz 2007; 11:06:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: vnssa

merhabalar ben de dün asus f3jp sahibi oldum ankara or-bim bilgisayardan aldım 2,060'a 1 gb ram var yani ek birşey almadım. henüz kullanamadım 16 saat şarjda durması gerekiyormuş, sabırsızlıkla akşamı bekliyorum
    kutuyu orda açtım ilk yüklemeyi orda yaptık. bi sorun yoktu umarım ilerde de olmaz. buraya kadar yazılan tüm yazıları okudum gerçekten çok faydalı oldu teşekkürler
    ancak birşeyi merak ediyorum ısıya bakmak için asus'un kendi yazılımı mı var yoksa başka bir program yükleyip öyle mi bakıyorsunuz?
    ben de bu akşam flash, dreamweaver, photoshop, freehand çalıştırıp bi bakıcam ısısına falan

Öncelikle güle güle kullanırsın diyorum. Hayırlı olsun. Son günlerde aramıza katılanların sayısı oldukça arttı.
    Dostum 16 saat şarda tutmana gerek yok. Çünkü 2-3 saat sonra doluyor. Dolunca bilgisayar şarj etmeyi kesiyor. Bidaha şarj etmiyor.

Asusun kendi yazılımı NbProbe, fakat bu yazılım ısı değerlerini göstermiyor. Biz başka programlar kullanıyoruz ısıyı görebilmek için. Sana Notebook Hardware Control programını tavsiye edebilirim.

Biz daha önce denemiştik ama sen yinede BIOS'u upgrade etmeden birkaç gün sıcaklık değerlerini dene. Bir ara BIOS upgradinden dolayı sıcaklığın bu kadar çok olduğunu düşünmüştük. Çünkü V208'i yüklediğimizde ekran kartının BIOS'uda upgrade oluyor. Ekran kartıda bilgisayarın içinde en fazla ısınan parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUST@F -- 11 Temmuz 2007; 11:26:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MUST@F

Öncelikle güle güle kullanırsın diyorum. Hayırlı olsun. Son günlerde aramıza katılanların sayısı oldukça arttı.
    Dostum 16 saat şarda tutmana gerek yok. Çünkü 2-3 saat sonra doluyor. Dolunca bilgisayar şarj etmeyi kesiyor. Bidaha şarj etmiyor.

teşekkürler
    evet haklısın 2-3 saat sonra turuncu ışık söndü ama aldığım yerdeki kişiler beklemesi gerek dediler ben de nolur nolmaz diye beklettim
    daha önce bios'la uğraşmamıştım ufak tefek şeyler dışında neyse artık bundan sonra uğraşırım

• @vnssa dostum senin de makinan hayırlı olsun, aramıza hoş geldin...
  • arkadaşlar, Adobe Photoshop CS3 Extented kullanıyorum. herhangi bir sorun yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

Hocalar, ekranımızın özelliklerini verdik bir yanlıslık olup olmadıgını düşünüyor musunuz nedir bu durum ?
    262k renk denmiş ?

bence tipografik bir hata yoksa ekranda boyle goruntulerı hayatta goremezdık. ayrıca dogru acıya getırdıgımızde goruntu son derece keskın ve net...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmklkn

yaa dostlar latest updatelerı ıncelıodum asusta camera ıcın bıcok degısık ısım war bı farkı warmı yhoksa hepsınımı yukluces annamadım

aygıt yonetıcısınden kameranın markasına bakıp ona gore ındırmen gerek. ASUS bırkac farklı dahılı kamera uretıcısını kullanıyor. benımkı D-MAX mesela...
  • aynı şekilde benimki de D-MAX, (STK-1135)...
  • peki bu yeni cıkan santa rosa modellerı ıle dıger notebooklar ne kadar ucuzlar?..mesela sımdı degılde eylulde almak ıstesem cok bı degısım olur mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgdsylmz

peki bu yeni cıkan santa rosa modellerı ıle dıger notebooklar ne kadar ucuzlar?..mesela sımdı degılde eylulde almak ıstesem cok bı degısım olur mu?

makıne hakkında ıstedıgın her cevabı burda bulabılırsın dostum. ama sordugun sey ulkemızn bılınmeyen ekonomısı ıle ılgılı oldugundan kımse sana net cvp veremez. mantıklı olan ucuzlaması. ancak dolar kurundakı bı degısıklıgı kımse onceden tahmın edemeyecegı ıcın, dusundugun makıneyı almanı tavsıye edeım. aralarında cok da bır fark yok SR ve MEROM ' un...
  • bravoecho'ya katılıyorum, ayrıca seçimlerden sonra doların da ne olacağı belli değil...
  • Bizim bilgisayarın bir üst modeli çıkmış arkadaşlar. Avrupa da ve Amerikada piyasa sürülmüş. Ay sonunda bizim türkiye piyasasına da girmesi bekleniyor.

Yeni modeller Santarose platformunda.Şöyle bir internette dolaşıldığında yurt dışı fiyatlarında en düşük fiyat 1699$ olarak görünüyor.

Asus F3SV = http://forum.donanimhaber.com/m_14164289/tm.htm
  • quote:

Bizim bilgisayarın bir üst modeli çıkmış arkadaşlar. Avrupa da ve Amerikada piyasa sürülmüş. Ay sonunda bizim türkiye piyasasına da girmesi bekleniyor.

Yeni modeller Santarose platformunda.Şöyle bir internette dolaşıldığında yurt dışı fiyatlarında en düşük fiyat 1699$ olarak görünüyor.

Asus F3SV = http://forum.donanimhaber.com/m_14164289/tm.htm

eee sonunda bızımkı de zamana yenık dustu anlasılan... yenı hedefımız ASUS U1 yada DELL XPS 1310

• ASUS F3JP alıp aramıza katılan bütün arkadaşkara hayırlı olsun.

Arkadaşlar Asusun download bölümünündeki latest updates'leri güncel kalmak için yüklediğinde ne gibi kazançların oluyor yada yüklemezsem ne gibi kayıplarım oluyor. Mesela ben Bios'u son sürümü olan V208'i yüklemeyi düşünmüyorum. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Negative dostum sen de bilgilerini aktarırsan sevinirim. Çünkü bir mesajında güncel kalmayı severim demiştin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kat -- 11 Temmuz 2007; 17:26:47 >
  • arkadaşlar mrb en sonunda ben asusumu aldım abi 1.5 ay araştırma forumda okuduğum yorumlar ve bana yardım eden arkadaşlar syesıonde toshıba a-100-599 la karsılastırma netıcesınde asusa kara verdım ve su anda gorunus ve kalıte bakımın dan supoer bır makına benım cok hosuma gıttı goruntu ve kalıte bakımında harıka.artık bende asusucu oldum.

bu arada ben vıstayı sılıp yerıne xp yuklemek ıstıyorum bana bu konu da yardımcı olursanız coıok sevınırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrlord

arkadaşlar mrb en sonunda ben asusumu aldım abi 1.5 ay araştırma forumda okuduğum yorumlar ve bana yardım eden arkadaşlar syesıonde toshıba a-100-599 la karsılastırma netıcesınde asusa kara verdım ve su anda gorunus ve kalıte bakımın dan supoer bır makına benım cok hosuma gıttı goruntu ve kalıte bakımında harıka.artık bende asusucu oldum.

bu arada ben vıstayı sılıp yerıne xp yuklemek ıstıyorum bana bu konu da yardımcı olursanız coıok sevınırım

Windows Vistayla birlikte Windows XP'yi kullanmak istiyorsan aslında arka sayfalarda birkaç kez değindik.
    Benim bilgisayarımda Vista ve XP ikisi birlikte kurulu. Vistayı neredeyse şu sıralar hiç kullanmıyorum. Şu an için bütün çalışmalarını XP üzerinde yapıyorum.

Geçmiş sayfalarda yazılanlar size yardımcı olmuyorsa ben size yardımcı olurum. Bilgisayarınızda tekrardan hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• tesekkur ederim hayır sadece xp pro. kullanmak istiyorum vistayı tamamen silmek istiyorum.bunun ne yapmam gerek bana soylersen cok sevınırım tesekkurler.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: warrlord

arkadaşlar mrb en sonunda ben asusumu aldım abi 1.5 ay araştırma forumda okuduğum yorumlar ve bana yardım eden arkadaşlar syesıonde toshıba a-100-599 la karsılastırma netıcesınde asusa kara verdım ve su anda gorunus ve kalıte bakımın dan supoer bır makına benım cok hosuma gıttı goruntu ve kalıte bakımında harıka.artık bende asusucu oldum.

Windows Vistayla birlikte Windows XP'yi kullanmak istiyorsan aslında arka sayfalarda birkaç kez değindik.
    Benim bilgisayarımda Vista ve XP ikisi birlikte kurulu. Vistayı neredeyse şu sıralar hiç kullanmıyorum. Şu an için bütün çalışmalarını XP üzerinde yapıyorum.

Geçmiş sayfalarda yazılanlar size yardımcı olmuyorsa ben size yardımcı olurum. Bilgisayarınızda tekrardan hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.