Şimdi Ara

VERİ KURTARMA HEEELP MEEE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar. Harddiski Formatladım yeni işletim sistemi kurdum ki sonradan farkettim. almam gereken çok çok önemli bi programın yedeklerini almamışım. şimdi onları almam lazım. Yaklaşık 10'a yakın program denedim Hiçbiri olmadı Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi .

NOT : Çok önemli ve Çok acil Şimdiden Yardımlarınız için Teşekkür ederim.

• www.recovermyfiles.com bu programın 2.31 versiyonunu indir ben sana crackini gönderirim ok? koay gelsin eger bu adreste yoksa google dan arat ama mutlaka version 2.31 olmalı cunku sadece o versiyonun cracki var bende
  • seriali olmayan programı boşuna deneme.en sonunda hep sorarlar seriali
  • magic recovery-active-file recovery-recover my files-recovery4 all tavsiyelerimdir hepsinide denedim.
  • www.runtime.org dan get data back down et diskin ne dir fat 32 kullanıyorsan fat32 için olanı indir ntfs ise ntfs için olanı indir başka bir bilgisayara diskini tak taramayı başlat diskin büyükse bayağı bi beklersin bide sildiğin verilerin üzerine veri yazıldıysa işin biraz zor bir sürü data kurtarma yazılımı var ama get data back en iyisi bence
  • GETTİ LAHMACUN FIRINI
  • quote:

Orjinalden alıntı: joker_x

GETTİ LAHMACUN FIRINI

yanlış yanıt ve +1 kazandın lütfen sorulara yorum yapın en azından böyle saçma cevaplar vermeyin
  • ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
    TÜM TAVSİYE EDİLEN PROGRAMLARI İNDİRİDM AMA PROPLEMİ KENDİ ÇÖZÜMLEİMLE HALLETTİM
    HEPSİNİ BAŞTAN GİRDİİİİİM .
  • quote:

Orjinalden alıntı: thedemon

ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
    TÜM TAVSİYE EDİLEN PROGRAMLARI İNDİRİDM AMA PROPLEMİ KENDİ ÇÖZÜMLEİMLE HALLETTİM
    HEPSİNİ BAŞTAN GİRDİİİİİM .

ok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.