Şimdi Ara

RAPİD HIZI DUSUK YARDIIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaslar forumu doldurdum ama yani cidden kafayı yiyecem.Ben Rapi d s h-a r e den uyelik aldım .Almadan once 20 kb ile indiriyordum, su anda ise ancak 10 kb ile indirebiliyorum. Birden fazla dosya indirirken de 2-3 kb a dusuyor.Bu siteyi kullananlar bana yardım edebilir mi? Acaba indirme programı mı kullanmalıyım.

• kesinlikle kullan özellikle flashget. ben 4,5 mb ortalama ile indiriyorum genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BTTF -- 3 Ocak 2007; 15:35:32 >
  • bunu kullan , şu an 100 ile indiriyorum

http://www.internetdownloadmanager.com/idman505.exe
  • Herhangi hiçbirşey kullanmıyorum. İE'de normal DL yapıyorum sabahtan beri modemi aç kapat taktiği ile 70'er MB'lık 5 dosya indirdim hepsinindede hızım 105 KB/s 'idi ve stabildi. Düşme felan olmadı.

Hızım 1024 ADSL
  • flashget olmadan rapidde hiç bir zaman stabil bi hıza ulaşamadım.normal downloadda en fazla 70i gördüm ama flasheget atıp bi de 10 parçaya böldümmü 100 den aşağı inmiyor.download programı olmadan premium üyeliğin bence hiç bir faydası yok
  • Arkadaslar yardımlarınız icin tesekkur ediyorum. Birsey daha sormak istiyorum.Bu r a - p i d linklerini bulabilecegimiz veya aratabilecegimiz bir yontem var mı? Sizler bu konuda ne yapıyorsunuz,tek tek site mi geziyorsunuz, yoksa bi arama motoru falan var mı?
  • BENİM BULDUĞUM BİR SİTE VAR http://www. r a p i d s h a r e d. org/ burada kategori kategori ayrılmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Herhangi hiçbirşey kullanmıyorum. İE'de normal DL yapıyorum sabahtan beri modemi aç kapat taktiği ile 70'er MB'lık 5 dosya indirdim hepsinindede hızım 105 KB/s 'idi ve stabildi. Düşme felan olmadı.

aynı taktiği ben de uyguluyorum bazen aç kapa taktiğini olmuyor bu sefer modemin kablolarını çıkarıyorum öylece download a devam ediyorum.
  • İnternet Download Manager ile 100 kb ile stabil indiriyorum öle bir sorun yok:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: zantanriyar

Arkadaslar yardımlarınız icin tesekkur ediyorum. Birsey daha sormak istiyorum.Bu r a - p i d linklerini bulabilecegimiz veya aratabilecegimiz bir yontem var mı? Sizler bu konuda ne yapıyorsunuz,tek tek site mi geziyorsunuz, yoksa bi arama motoru falan var mı?

www.rapidreactor.net
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.