Şimdi Ara

Nvidia'dan üst seviye GeForce GTX satın alanlara Rise of the Tomb Raider hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia'dan üst seviye GeForce GTX satın alanlara Rise of the Tomb Raider hediyesi 

Grafik kartı sektörünün önemli isimlerinden Nvidia çoğu zaman üst seviye ekran kartı satın alacak kullanıcılarına güncel oyunları hediye olarak sunuyor. Ülkemizde de bu kampanyayı başarılı bir şekilde yürüten şirket bu kez Rise of the Tomb Raider oyununu hediye edecek.

GeForce GTX 970 veya üzeri grafik kartı ya da 970M veya üzeri dizüstü bilgisayar satın alan kişileri kapsayan yeni kampanya sınırlı bir süre için geçerli olacak. Kartı satın alacak kişiler oyun kodunu dağıtacak satış noktalarını aşağıda yer alan linkten inceleyebilirler. Grafik kartını bu noktalardan temin eden kişiler de sonrasında sayfada yer alan talimatları izleyerek oyun kodunu temin edebilir.

"Nvidia'dan Rise of the Tomb Raider hediyesi" şartlarını incelemek için tıklayınız

• 3 ay gibi bir sürede yeni nesil kartların piyasaya sürüleceği düşünülürse şuan kart almak aşırı mantıksız bir durum ve nvidia kartlar tam dx12 uyumlu değil yeni nesli beklemek daha mantıklı

• Nvidia 900 serisi kartlar tam dx12 destekli. Yeni nesil çıktığında (eski dediğimiz bir sene anca doldu) fiyatlar daha alınabilir olur. O yüzden beklenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spinata

Nvidia 900 serisi kartlar tam dx12 destekli. Yeni nesil çıktığında (eski dediğimiz bir sene anca doldu) fiyatlar daha alınabilir olur. O yüzden beklenebilir.

Diğer elektroniklerin aksine ekran kartlarında bu mantık geçerli değil bence. Bir önceki jenarasyon almak yerine yeni çıkan jenerasyonun bir alt modeli tercih edilebilir.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    piyasa dx11 oyunlar bile daha yeni giriş yapabilmişken napcan dx13 bilmem kaçlı kartı? tabi bu öznel bi kavram. Benim görüşüm bu. en kullanışlı olduğu zamanda en hesaplı zamanı oluyorsa o zamanı beklemek daha makül görülüyor bana. Ortada dx12'nin adı var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spinata

piyasa dx11 oyunlar bile daha yeni giriş yapabilmişken napcan dx13 bilmem kaçlı kartı? tabi bu öznel bi kavram. Benim görüşüm bu. en kullanışlı olduğu zamanda en hesaplı zamanı oluyorsa o zamanı beklemek daha makül görülüyor bana. Ortada dx12'nin adı var sadece.

Sadece dx gelişmiyor, mimari ve arkaplandaki teknolojiler de gelişeceği için benim görüşüm bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye laptop :( sevinmiştik

• 960 A NİYE YOK :(

• TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Harici kart aldığınızda GTX 970 veya üstüne hediyeyi alabiliyorsunuz. Laptop alacaksanız da içinde 970M veya üstü bir model bulunması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Harici kart aldığınızda GTX 970 veya üstüne hediyeyi alabiliyorsunuz. Laptop alacaksanız da içinde 970M veya üstü bir model bulunması gerekiyor.

Onlarda çok pahalı bea Hocam.Bakınız MSI Gaming Laptops.
  • Amazondan msi gtx980ti aldım.kargoya verilir verilmez mail olarak oyun kodu geldi steam hesabınıza oyunu direk olarak atabiliyorsunuz..ilk olarak kartımın gelmesini ve akabinde 28ocak ta bu baş yapıt oyunun cıkmasını beklıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 960a da verilse düşünürdüm
  • ben iki ay önce aldım keşke şimdi alsaydım heralde geriye dönük vermezler.
  • Dreadmoore kullanıcısına yanıt
    Şansınızı deneyin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Şansınızı deneyin bence

seri numarasını yazdım ama olmadı heralde kutunun içinden başka bir kupon numarası çıkıyor çünkü benimki eksik kaldı hanelerde.
  • Dreadmoore kullanıcısına yanıt
    Satın aldığınız yerle iletişime geçip oyun kodunu istemeniz gerekiyor. Haber altındaki kaynak linkinden satın aldığınız yere nasıl ulaşacağınızı da öğrenebiliriniz. Daha önce benzer şekilde kartı erken alıp oyunu alan arkadaşlar olmuştu diye hatırlıyorum
  • Bir hafta önce Konya Vatandan MSI GTX 970 aldım kod falan vermediler, bilgilendirmediler bile. Eğer haberi görmesem kaçırcam yazık. Mail ile başvurdum bakalım ne zaman dönerler.

• Zatche Z kullanıcısına yanıt
    oyunu edinebildinmi. bende vatandan aldımda nası alacağım oyunu bilemiyorum
  • Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Evet oyunu alabildim mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın alabildiniz mi sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zatche

Evet oyunu alabildim mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın alabildiniz mi sizde?

aldım bitirdim keyifle :) mail atmak gerekiyormus oyunu almak için. ama keşke division alabilseydim :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.