Şimdi Ara

Avea data hattini telefonda kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/5GBTaahhutluInternetTarifesi
    Bu hattan alip telefonda kullanabilir miyim telefonu sadece internet icin kullanacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arama yapılmıyor ama internete girebiliyorsunuz diye hatırlıyorum hocam. İlk çıktığında turkcell hat ile girmiştim

• Arkadaş doğru diyor,sadece internet için kullanılıyor ve sesli arama servisine kapalıdır.
    Fiyat iyiymiş ama Avea interneti pek randuman vermiyor..ucuz et ve yahni olayı işte..
    Ben de Turkcell faturalı data hattı kullanıyorum,hız olarak çok iyi ve 10 gb internet 40 tl..

• Hocam bazi forumlarda data hattini telefondan kullaninca baya yuklu bir fatura gelecegini soylemisler boyle bir durum olabilir mi?
    Telefon cift hat ve zaten arama cok yapmiyorum o yuzden boyle birsey alayim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egun. -- 15 Ocak 2016; 10:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egun.

Hocam bazi forumlarda data hattini telefondan kullaninca baya yuklu bir fatura gelecegini soylemisler boyle bir durum olabilir mi?
    Telefon cift hat ve zaten arama cok yapmiyorum o yuzden boyle birsey alayim dedim.

Hiç bir şey olmaz hocam. Operatör sadece sana interneti sunar nasıl bağlandığınla ilgileneceğini sanmıyorum.

• Sadece internet için kullanılan bir hattır..
    Kullanımdan fazla bir şey fatura edemezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egun.

http://www.avea.com.tr/web/tarifeler/5GBTaahhutluInternetTarifesi
    Bu hattan alip telefonda kullanabilir miyim telefonu sadece internet icin kullanacağım

Bende geçen sene benzer bir tarifeye girmiştim. 4. ayda çıktım. Çünkü avea'da kapsama alanı sıkıntısıyla karşılaştım. Şimdi internet için Vodafone ve turkcell, konuşma için avea kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

Sadece internet için kullanılan bir hattır..
    Kullanımdan fazla bir şey fatura edemezler

+1

• serdarski S kullanıcısına yanıt
    Çıkınca ne kadar ceza odediniz?
    Bir de bu data hat fiyati ne kadar?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.