Şimdi Ara

Bimeks'ten KDV Kadar BiPara Veya KDV'nin Yarısı Kadar İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.631
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 - 16 - 17 OCAK 2015 tarihleri arasında Bimeks Mağazalarında KDV Kadar BiPara veya KDV'nin Yarısı Kadar İndirim Kampanyası gerçekleştirileektir.

İnternet alışverişlerinde SADECE KDV Kadar BiPara Verilecektir. Mağazalarda ise İKİ SEÇENEK vardır.

Bimeks'ten KDV Kadar BiPara Veya KDV'nin Yarısı Kadar İndirim

• tırt
  • Fiatlar sisirilmis artik yemezler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veya yazdığını görmemiştim bian yılın fırsatı diyecektim sonra gördüm neyseki

kısaca tırt
  • batmayasıcalar fiyat niye yükseltirse, bimeks electroworldü alacağına tam tersi alüktürovörld bimeksi alsaydı ya, batıp da alünktürovorlde satılasıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

batmayasıcalar fiyat niye yükseltirse, bimeks electroworldü alacağına tam tersi alüktürovörld bimeksi alsaydı ya, batıp da alünktürovorlde satılasıca

• Hopi kampanyası ile birleşiyor sanırım. Başka birleştirebileceğimiz kampanya var mı ?
  • Ekrem09 E kullanıcısına yanıt
    Evet Birleşiyor. Başka kampanya yok şuan.

DETAYLAR
    Kampanya 17 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Bimeks mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyawww.bimeks.com.tr'de geçerli değildir. Kampanyada Paracık’lar en fazla 2 kat değerli harcanabilir. Katlı kullanım 100 TL - 299 TL arasındaki alışverişlerde 10 Paracık'a, 300 TL - 599 TL arasındaki alışverişlerde 25 Paracık'a, 600 TL ve üzerindeki alışverişlerde 50 Paracık’a uygulanacaktır. Bu kampanya en az 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Bimeks kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

• beyaz eşyada kdv 18 miydi arkadaşlar?
    birde bipara kazandığımızı nerede gösteriyor?
  • iphone 5s e 2 bin lira yazmışlar heryerde 1500

• Iphone 6s de 3199 lira olmuş. İnşallah batar böyle üçkağıtçı firmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Hopi kampanyası ile birleşiyor sanırım. Başka birleştirebileceğimiz kampanya var mı ?

Her 4 tl ye 1 MİL veriyor

http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/?kid=107

aslında 3 ü birleşince güzel olur

*hopisi olanlar için 2 kat değerleniyor
    *4 tl ye 1 mil veriyor
    *kdv kadar da bi para veriyor

bi de kredi kartı falan olsa tadından yenmezdi
  • Bugün baktım mağazasına. Fiyatları bariz şişirmişler. İnsanları enayi yerine koymak bu olsa gerek.
  • Bazı şeylerin fiyatları piyasa ile aynı.Bi para ile çok ama çok uyguna gelebiliyor.Mesela çamaşır makinesi için bu ürün çok iyidir.1400 altı harika fiyat.Benim karta taksit yapmıyorlar yoksa almıştım.

http://www.bimeks.com.tr/urun/139708/electrolux-ewf1486gdw2-a--8-kg-1400-devir-camasir-makinesi.aspx
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.