Şimdi Ara

Ultron x1 aldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada siparisi verdim elime gectimi izlenimlerimi patlascam sorulari olcak arkadaslar yazsin elime geldimi paylasirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten fiyatına bakıldığında herşeyden fazla fazla koyulmuş bi cihaz ve oldukça sağlam ceviz kirdikları halde birşey olmuyor.Şimdiden hayirli olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mnbvcx12 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ama sen gene de ceviz kırmayı deneme istersen... :-)
  • Bir ceviz kirmani isteriz

• Hayırlı olsun izlenimlerini bekliyorum

• geldi mi telefon nasıl bişi aceba anlatıldığı gibi mi
  • teşşekkürler herkeze :)
    telefon pazartesi gelcek arkadaşlar akşamına izlenimlerimi paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvcx12 -- 16 Ocak 2016; 19:11:28 >
  • Tolfon elime gecti gorunus olara cok guzel bir telefon 600tl bandinda bakarsaniz Alinacak tek telefon simdilik inceliyorum sorunlar vs olursa burdan paylasirim
    1000tl altinda olmayan bircok ozelligi var bu cok hos yanlis yazim varsa kusura bakmayin 6inc telden aonra klavye kucuk gwldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mnbvcx12

Tolfon elime gecti gorunus olara cok guzel bir telefon 600tl bandinda bakarsaniz Alinacak tek telefon simdilik inceliyorum sorunlar vs olursa burdan paylasirim
    1000tl altinda olmayan bircok ozelligi var bu cok hos yanlis yazim varsa kusura bakmayin 6inc telden aonra klavye kucuk gwldi

10 günlük deneyiminiz nasıl iyi ve kötü yönlerini detaylı açabilir misiniz ?

• Ceviz kırdınız mı hocam
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    -kamera ortalamanın altında ön kamera flashı cekerken gecıkmelı cekıyor flashtan az yararlanıyorsunuz
    -sistem yavaş takılmalar oluyor bu en kötü yanı
    -pil idare eder gibi ama çok kullanımlarda sarjın hızlı gıttını goruyorum yzude 78de takılı kalıyor mesala saatler sonra bırden yuzde 40a fılan dusuyor bole bı olayıda var
    -sensörler oldukça iyi çalişiyor (çift tık - kalp ritmi vs.)
    -malzeme kalitasi ve duruşu bence çoğu telefona bin çeker diyebilirim gerçekten çok guzel tasarım ve kalite
    -aklıma gelenler bunlar 600lira olarak baktınızmı idare eder bi telefon o fiyata daha iyisi yok ztn ama 100lıra daha koyup gm4g vsde alınabılır
    -benim gibi pek fazla kullanmıyosanız arada net sosyal medya muzık vs yapıyorsanız ideal takılma ve guncellemeyı kafa takmıcaksanız alınabılır
    -ben guncellemeyı umurasamam pek ama takılmalar can sıkıcı oluyor bazen :) arayüz çok sade ben wigıt fılan cok kullanırım ama kendısınde yok bulamadım :)

sorunuz olursa cevaplıyabılırım ceviz vs fılan kırma harıç :))

şunuda ekliyim 1.5mden düştü baya gürültülü düştü sert carptı yanı hiç bişey olmadı 2defa daha düşürdüm sadece arkadaki ultron yazısının L harfi düştü haricinde birşey yok

not = wigitları buldum ama sayfa kaldırmayı hala bulamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvcx12 -- 2 Şubat 2016; 13:36:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mnbvcx12

-kamera ortalamanın altında ön kamera flashı cekerken gecıkmelı cekıyor flashtan az yararlanıyorsunuz
    -sistem yavaş takılmalar oluyor bu en kötü yanı
    -pil idare eder gibi ama çok kullanımlarda sarjın hızlı gıttını goruyorum yzude 78de takılı kalıyor mesala saatler sonra bırden yuzde 40a fılan dusuyor bole bı olayıda var
    -sensörler oldukça iyi çalişiyor (çift tık - kalp ritmi vs.)
    -malzeme kalitasi ve duruşu bence çoğu telefona bin çeker diyebilirim gerçekten çok guzel tasarım ve kalite
    -aklıma gelenler bunlar 600lira olarak baktınızmı idare eder bi telefon o fiyata daha iyisi yok ztn ama 100lıra daha koyup gm4g vsde alınabılır
    -benim gibi pek fazla kullanmıyosanız arada net sosyal medya muzık vs yapıyorsanız ideal takılma ve guncellemeyı kafa takmıcaksanız alınabılır
    -ben guncellemeyı umurasamam pek ama takılmalar can sıkıcı oluyor bazen :) arayüz çok sade ben wigıt fılan cok kullanırım ama kendısınde yok bulamadım :)

sorunuz olursa cevaplıyabılırım ceviz vs fılan kırma harıç :))

şunuda ekliyim 1.5mden düştü baya gürültülü düştü sert carptı yanı hiç bişey olmadı 2defa daha düşürdüm sadece arkadaki ultron yazısının L harfi düştü haricinde birşey yok

not = wigitları buldum ama sayfa kaldırmayı hala bulamadım :)

abime aldık bir tane oldukça memnun :) o kadar telefon parçaladıktan sonra tam da ihtiyacı olan kırılmaz bir telefondu. alttaki dokunmatik tuşların aydınlatması çalışmıyor değil mi ?

• mustafasc kullanıcısına yanıt
    aynen yok ama oldukça parlak :) 600tlye gore idare eder den bı tık ust telefon :D (600tl bundan ıyısı yok)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.