Şimdi Ara

Acer Aspire Switch 12S mercek altında: 'Yeni nesil hibrit bilgisayar'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 arada yani hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen melez cihazların sayısı artıyor. Sahip olduğu detaylar ve güçlü özellikleriyle Acer Aspire Switch 12S de onlardan biri. Peki ama ne kadar iddialı, cevabı videomuzda...

• ÖZET :
    Sağda ve solda iki adet usb 3.0 konnektörümüz var.

• M serisi işlemciler yavaş işlemciler değiller.Premium modellerde bulunurlar hem atom gibi az enerji harcarlar hem de mobile i3 hızında çalışırlar.En iyi M serisi işlemci m7-6y75 yaklaşık i5-5200U hızında çalışıyor ve 4.5W güç tüketiyor.M serisi işlemci böyle bir bilgisayar için tek seçim.15W'lık bir i7-6500U koyarsanız oldukça ağırlaşacaktır.

• Core m denince fiyat direk uçar. Bunun yerine daha düşük fiyatlı 2si1 arada cihazlar daha başarılı oluyor çünkü bunu alan insanlar (buna bende dahil) normal bir notebookuna alternatif olarak alıyor. Alternatif e bu kadar para verilmez.

• Acer'dan başka pc üreticisi katılmamış galiba sürekli acer incelemesi görüyoruz.

• Bi ısınamadım arkadaş şu hibrit bilgisayarlara direk ucuza ultrabook yapsalar çok daha iyi olacak.

• CES videolarını görünce direk videoyu sona sarıyorum fiyatı duyup ona göre izliyorum. Örneğin bu videoda 1000 doları duyduktan sonra kapadım direk videoyu.

Artık her türlü teknoloji üretilebiliyor onun zaten farkındayız o yüzden ben direk bu alet benim evime girecek mi diye bakıyorum. Bu fiyatla kesinlikle giremeyeceğine göre izleme ihtiyacı bile duymuyorum. Tabi ki ilgilenenler olacaktır onlara iyi seyirler diliyorum.

Dipnot: Birazda F/P cihaz paylaşırsanız şahsen sevinirim Erdi Hocam.

• reklam kokan hareketler. reklam olduğunda bu belirtiniz. Ayrıca youtubedaki 4 dklık arac inceleme videolarına benzemiş. 4 tane tekerleği var bide direksiyon al sana video.
    telefonlara ayırdığınızın yarısını laptoplara ayırın. aşırı belli ediyorsunuz zorlama video olduğunu. incelemede nicelik var nitelik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

reklam kokan hareketler. reklam olduğunda bu belirtiniz. Ayrıca youtubedaki 4 dklık arac inceleme videolarına benzemiş. 4 tane tekerleği var bide direksiyon al sana video.
    telefonlara ayırdığınızın yarısını laptoplara ayırın. aşırı belli ediyorsunuz zorlama video olduğunu. incelemede nicelik var nitelik yok.

Adamlar fuarda uğraşıp yakın çekim görüntüler hazırlayıp bize sunuyorlar. Reklam olacak olsa bu şekilde mi hazırlarlardı videoyu? Reklam olsa Core M platformuna böyle yürüyebilirlermiydi? Erdi Özüağı her türlü platformda takip eden birisi olarak ne uğraşlarla bu videoları hazırladığını biliyorum dolayısı ile bu bakış açısı ile videoları izlememek gerek. Sürekli olarak neden Acer çekiyorlar derseniz de Acer fuar başlaman bir gün önce bu alanı basına açtı, dolayısı ile arka arkaya bu Acerdan videolar geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda

Acer'dan başka pc üreticisi katılmamış galiba sürekli acer incelemesi görüyoruz.

Acer Fuar başlaman 1 gün önce standını basına açtığı için bu sürekli acer incelemeleri görüyoruz. Sırayla videoları yayına alıyorlar.
  • quote:

Acer'dan başka pc üreticisi katılmamış galiba sürekli acer incelemesi görüyoruz.

Merhaba,

Ben sizin yerinizde olsaydım en azından cümleme nezaketen bir teşekkür ile başlar sonra da mesela diğer firmaları da görecek miyiz gibi bir soruyla devam ederdim.

Ülkemin yapıcı bir uslüba ihtiyacı var. En kötü zamanda bile insanları teşvik edici yaklaşmalıyız.

Teşekkürler.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    oncelikle video için tesekkur ederiz. Aleti daha fazla eleştirip daha az genel gecer yorumlarla yaklaşmanızı tavsiye edebilirim.
    fuarda çekildiği bilgisine sahip değildim. fikrimi geri alıyorum. yabancı sitelerdeki incelemelere alışınca eleştiride ona göre oluyor.
    ben videoyu arka bahcede cektiğinizi zannettim diyorum hiç sentetik test yok eline almış karpuza vurur gibi vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 15 Ocak 2016; 0:12:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

reklam kokan hareketler. reklam olduğunda bu belirtiniz. Ayrıca youtubedaki 4 dklık arac inceleme videolarına benzemiş. 4 tane tekerleği var bide direksiyon al sana video.

Merhaba,

Bu videoyu izleyip hangi gerekçe ile reklam yazmış olabileceğinizi düşündüm ve gerçekten bir neden bulamadım.

Aslına bakarsanız zaten art niyetli olduğunuzu kendi yorumunuzda belli etmişsiniz.

Evet reklam olsaydı dediğiniz gibi 4 tekerlekli olduğunu ifade eder geçer giderdim. Binlerce kilometre uzakta detaylar için bu kadar uğraşmaz, 2si1 platformlarının şu vakte kadar tutmadığını söylemez, Core M platformunun yeteneksizliğinden dem vurmazdı. Siz çok haklsınız, asla böyle yapmazdım.

Teşekkürler.

• fx57 kullanıcısına yanıt
    haksız bir eleştiriydi benimkisi. dediğim gibi fuarda çekildiğiden haberim yoktu. çekimlere devam ediniz. lakin telefon incelemeleri bir kenara laptoplara üvey evlat muamelesi fikrinde ısrarcıyım. FP urunleri en azından derin incelemeye alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 15 Ocak 2016; 0:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda Acerdan başka pc üreticisi katılmamış galiba sürekli acer incelemesi görüyoruz.
    Merhaba, Ben sizin yerinizde olsaydım en azından cümleme nezaketen bir teşekkür ile başlar sonra da mesela diğer firmaları da görecek miyiz gibi bir soruyla devam ederdim. Ülkemin yapıcı bir uslüba ihtiyacı var. En kötü zamanda bile insanları teşvik edici yaklaşmalıyız. Teşekkürler.

Bu sitenin editörleri niye eleştiriye bu kadar kapalı anlam veremiyorum, hemen bir alınma vs. durumu Cenkay KESER beyefendi ne güzel açıklamış bunu yazıp daha sonrasında diğer markalardan da incelemeler gelecek takipte kalınız diyebilirdiniz.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda Acerdan başka pc üreticisi katılmamış galiba sürekli acer incelemesi görüyoruz.
    Merhaba, Ben sizin yerinizde olsaydım en azından cümleme nezaketen bir teşekkür ile başlar sonra da mesela diğer firmaları da görecek miyiz gibi bir soruyla devam ederdim. Ülkemin yapıcı bir uslüba ihtiyacı var. En kötü zamanda bile insanları teşvik edici yaklaşmalıyız. Teşekkürler.

Bu sitenin editörleri niye eleştiriye bu kadar kapalı anlam veremiyorum, hemen bir alınma vs. durumu Cenkay KESER beyefendi ne güzel açıklamış bunu yazıp daha sonrasında diğer markalardan da incelemeler gelecek takipte kalınız diyebilirdiniz.

Merhaba,

Cenkay Keser örneğini iyi verdiniz doğrusu, konuya yaklaşımıyla sizinki arasındaki fark, yorumlarınızda açık bir şekilde görülüyor.

Bunun bir sebebi var elbette, çünkü kendisi iyi bir takipçi ve konuya vakıf. Olmadığı yerlerde de sağolsun ithamda bulunmak yerine hem sitemizde hem de sosyal medyada ulaşıyor ve öğrenmek istediğini/merak ettiğini soruyor.

Şahsım adıma konuşmam gerekirse, ismi geçtiği ve iyi bir takipçi olduğu için kendisi de bilir, eleştriye hiç kapalı değilim. Her seferinde iyi yapılmış bir eleştrinin karşı tarafı ileri götüreceğini düşünürüm, söylerim.

Sizinki bir eleştriden ziyade bir yargı niteliğinde. Bir önceki mesajımda da ifade ettim, bence öylesi sert bir tutum yerine sorabilirdiniz diğer markaları da görecek miyiz diye.

İfade ettiğim gibi ne zaman, nerede ve kime karşı olursa olsun ifadeler motive edici olmalı, olmalı ki topyekün bir kazanım/ilerleme sağlayabilelim.

Teşekkürler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Cenkay Keser örneğini iyi verdiniz doğrusu, konuya yaklaşımıyla sizinki arasındaki fark, yorumlarınızda açık bir şekilde görülüyor.

Bunun bir sebebi var elbette, çünkü kendisi iyi bir takipçi ve konuya vakıf. Olmadığı yerlerde de sağolsun ithamda bulunmak yerine hem sitemizde hem de sosyal medyada ulaşıyor ve öğrenmek istediğini/merak ettiğini soruyor.

Şahsım adıma konuşmam gerekirse, ismi geçtiği ve iyi bir takipçi olduğu için kendisi de bilir, eleştriye hiç kapalı değilim. Her seferinde iyi yapılmış bir eleştrinin karşı tarafı ileri götüreceğini düşünürüm, söylerim.

Sizinki bir eleştriden ziyade bir yargı niteliğinde. Bir önceki mesajımda da ifade ettim, bence öylesi sert bir tutum yerine sorabilirdiniz diğer markaları da görecek miyiz diye.

İfade ettiğim gibi ne zaman, nerede ve kime karşı olursa olsun ifadeler motive edici olmalı, olmalı ki topyekün bir kazanım/ilerleme sağlayabilelim.

Teşekkürler.

Ces 2016 daki razer blade stealth incelemesini yapacak mısınız ? Birde pm ye bakabilirseniz çok sevinirim bir sorum vardı da. Teşekkür ederim

• House M.D. kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet yapacağım.

Hatta merak edenler için MSI'ın Mac Pro esintileri taşıyan atom karınca oyun bilgisayarı Vortex, Asus'un sıvı soğutmalı oyuncu dizüstü bilgisayarı ve Samsung/LG imzalı ultra ince dizüstü bilgisayarların da videosu gelecek önümüzdeki günlerde :)

İyi geceler dilerim.

Teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jubeii reklam kokan hareketler. reklam olduğunda bu belirtiniz. Ayrıca youtubedaki 4 dklık arac inceleme videolarına benzemiş. 4 tane tekerleği var bide direksiyon al sana video. telefonlara ayırdığınızın yarısını laptoplara ayırın. aşırı belli ediyorsunuz zorlama video olduğunu. incelemede nicelik var nitelik yok.
    Merhaba, Bu videoyu izleyip hangi gerekçe ile reklam yazmış olabileceğinizi düşündüm ve gerçekten bir neden bulamadım. Aslına bakarsanız zaten art niyetli olduğunuzu kendi yorumunuzda belli etmişsiniz. Evet reklam olsaydı dediğiniz gibi 4 tekerlekli olduğunu ifade eder geçer giderdim. Binlerce kilometre uzakta detaylar için bu kadar uğraşmaz, 2si1 platformlarının şu vakte kadar tutmadığını söylemez, Core M platformunun yeteneksizliğinden dem vurmazdı. Siz çok haklsınız, asla böyle yapmazdım. Teşekkürler.

Butür ürünlere teknoloji siteleri daha çok önem verip hatta reklamınıda yaparsa ülkemizde yaygınlaşabilir. Daha fazla marka ve model piyasada olur ve bizlerde ürünleri yurt dışından almaktan kurtulur türkçe klavyesi ile buradan alabiliriz.

• Video açılmıyor!!! İncelemeleri bir türlü izleyemedim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.