Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş her tweak gerekli. Bu da ne işe yarar dediğim nerdeyse yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayigit

Kendi fikrimizi beyan ediyoruz arkadaşım
    Bu sizi neden rahatsız ediyorum anlamıyorum
    Ki zaten böyle forumların var olma esprisi insanların fikirlerini
    Özgürce beyan edebilmeleridir
    Bunun için mühendis olmaya gerek yok
    Ama senin gibiler rahatsız iseniz gidip başka bir mecrada
    Fikir aranın

fikir beyanı öyle olmaz bence çıkmaz gibilerinden söylersin

bi daha çıkmaz çıkmayacak gibi kesin ifadeler fikir beyanı değil karşındakini etkilemektir.

belkide senin yanlış yönlendirmen sonucunda bir kişinin telefon tercihi değişecek

1 ay sonra jb çıkıncada o telefonu alan arkadaş pişman olacak

kesin ifadeler kurulmadığı sürece herşey söylenebilir.Resmi bi açıklama gelirse ozaman kesin deriz.

• extensifty kodumu param varken aktif ettim şuan herşey çok daha iyi gibi geldi
  • o.aydınlı kullanıcısına yanıt
    yaw bu kod bi bana mı gelmiyo mailime gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shark1

yaw bu kod bi bana mı gelmiyo mailime gelmiyor

gmail benimde gelmedi (3) farklı hesapla denedim
    şirket mailine ertesi gün gelmişti ( alan adı şirketin )
  • Arkadaşlar İOS'i 2 haftadır kullanıyorum yani çok yeniyim androiddeki gibi eski sürüm yazılımı kuramıyormuyuz. Jb kurmak istiyorum androidde rootsuz 1 saniye geçirmediğim için benim için büyük bir sıkıntı. Bu arada cihazım iPhone 6 Plus 9.3.2 iOS sürümü...

• darkgen34 kullanıcısına yanıt
    Kardeş jb dünyası aylardır çalkantıda. O yüzden kimse ne olup ne bitiyor bilmiyor. Yapacağın tek şey beklemek olacak malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkgen34

Arkadaşlar İOS'i 2 haftadır kullanıyorum yani çok yeniyim androiddeki gibi eski sürüm yazılımı kuramıyormuyuz. Jb kurmak istiyorum androidde rootsuz 1 saniye geçirmediğim için benim için büyük bir sıkıntı. Bu arada cihazım iPhone 6 Plus 9.3.2 iOS sürümü...

Kardeş JB'siz bir yaşamdan dolayı öncelikle geçmiş olsun der, Allah sabırlar versin dileklerimi iletirim. (JB yok ve çıkmayacak kanımca) 😑🤕🤒

• Arkadaşlar merhaba, 5.nesil iPod Touch'ta iOS 7.1.1'deyim hala. İyice kasma, uygulama çökmeleri başladı ve iOS 9.1'e güncelleyip Jailbreak yapmak istiyorum. Apple her yazılımı imzalamıyor, cihazı 9.1'e güncelleyebilir miyim yoksa zorunlu olarak 9.3.2 mi yükletir bana ?
  • Beyler beğendiğiniz tweak'lerin adını yazın bari bizde deneyelim. :) :) :)
  • createemir kullanıcısına yanıt
    Her zaman en son çıkan yazılım ne ise sadece o sürümün imzaları açık olur.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Anladım, 5.nesil iPod Touch son iOS'te nasıl olur, çok kasma yapar mı ? Özellikle 700km yolu Time-Lapse yapmayı düşünüyorum, bu yükün altından kalkabilir mi sizce :)
  • Beyler kesinlikle İLEX RAT gibi programları kullanmayın mis gibi 7.1.2 deyken ilex rat ı bi kullandım gitti telefon sonra 8.4 dede ios cleanermı ne vardı onu kullandım saçma sapan tüm sistem uygulamalarını sildi restore atmak zorunda kaldım aylardır 9.3.1 deyim ve bu jailbreak çıkmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: McWhite

Beyler kesinlikle İLEX RAT gibi programları kullanmayın mis gibi 7.1.2 deyken ilex rat ı bi kullandım gitti telefon sonra 8.4 dede ios cleanermı ne vardı onu kullandım saçma sapan tüm sistem uygulamalarını sildi restore atmak zorunda kaldım aylardır 9.3.1 deyim ve bu jailbreak çıkmıyor

Arkadaş ben de söylediğin uygulamaları yıllardır kullanırım. Bir sıkıntı da yaşamadıydım. Siz şanssızlık yaşamışsınız ☹️🇹🇷

• Pangu nun 1 temmuzda bir etkinliği vardı.Bakalım ne olacak yarın.Hem cuma mübarek de gün.Hayırlısı bakalım.
  • Katılıyorum hocam benimde düşüncem o yönde ama se ,6s ios 10 da ölmez aksine hızlanır gidişat onu gösteriyor ama olur ki bir sürpriz ile güzel bir ios 9 sürümü çıkar ve şu saliselik kasmalarda giderilir o zaman ios 10 ile hayatta uğraşmam
  • Aynen hocam ama beta 1 'e göre bence oldukça başarılı . Benim se'de her uygulama bariz daha hızlı açılıyor hele kamera ve ayarların açılış hızına hasta olmuştum ios 10'un . Şu beta 2 çıksında bakalım daha neler olacak .
  • createemir kullanıcısına yanıt
    Bir iOS 7 stabilitesi almanız imkansız olur ve özellikle iOS 9 çok sorunlu bir iOS sürümü oldu. Yani dayanamayacak durumdaysanız bekleyin derim ama kamera ne kadar güncellemeler cihazı yavaşlatsa da hızlanan tek kısım olarak kalmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Android' de rootsuz 1 saniye geçirmem diyorsun ve iPhone gibi kapalı sistemi olan bir telefon almışsın.

Artış alışacaksın buna.

Hocam öyle demeyin, 4S'den G2'ye geçtim. Her 2 3 Günde bir rom atmaya başladım. Bir türlü stabiliyeyi yakalayamadım. İşlemci Throtling'e giriyor kullandığım kernel hızı 1.7 1.5 1.1 Gibi hızlara düşürüyor. Cyanogenmod kuruyorum kamera çekimleri berbat hale geliyor. Stock kullanıyorum performans olarak düşük geliyor ve G4 romlarından sonra gitmiyor. Sırf rom atmaktan bıktığım için güncelleme alan stabil bir sistemim olsun diye 5S ile İos'a geriye döndüm

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Kamera, müzik ve Youtube dışında pek kullanmıyorum. iOS 7'de jb vardı ve artık çok ağırlaşmıştı.

Yüklemeyi başlattım bile, inşallah sıkıntı yaşamayız

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.