Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gustoy

Eğer bu sefer doğru söylüyorsa 1 haftadan az kaldı kavuşmamıza...

Çıkmaz ayın son 1 haftasıdır o 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.aydınlı

Stefan Esser @i0n1c 28 dk.28 dakika önce
    People will always read whatever they want in whatever you write

2026 Trolü

• Öyle ya da böyle çıksaydı iyiydi.
  • Arkdaşlar 7 ay ios 9.2'de bekleyişimden sonra artık bıkmaktan ios 9.3.2'ye güncellemiş bulunmaktayım. Ohh be kurtuldum ios 9.2'de resmen stabliteyi unutmuşum geçtim cihaz resmen uçuyor.Hücresel veri şebeke gitmeden tık diye açılıp kapanıyor.jailbreak beklemekten piskopata döndük resmen ve artık bu konuyu sık ziyaret edilenlerdende siliyorum jailbreak'tan bir haber varmı diye bakmıcam umrumdada değil artık. Apple artık bütün ipleri eline almış. Sizde benim gibi ios 9.2.x bekliyorsanız ve benim gibi çıldırmşsanız son sürüme güncelleyin kurtulun emin olun jb çıkarsa son sürümlere çıkacaktır.ios 9.1 jailbreakı sadece apple'nin şu büyük güncellemsi olan ios 9.3 için olduğunu düşünüyorum. Zaten millet ios 9.3'de jb çıkacakğını ve ios 9.1 imzaları kapalı olduğu için 9.3'egüncellediler ve ogün bügündür sürünüyoruz. Ben jailbreak çıktımı diye günde en 50 defa siteyi ziyaret ediyordum ve 7 ay oldu yani siz düşünün ve son sürüme güncelledim yemin ediyorum hiç pişman değilim.çıkarsa kullanırım çıkmasa umrumda değil.zaten daha nekadar beklicemki o sürümde. Not: artık ben yokum zaten jailbreak çıkarsa bence anahaber bültenlerinde son dakika olarak yayınlanır.

• Arkadaşlar 9.3.2 de hücresel veriyi acarken sıkıntı yasıyorum. Butonu açık yapınca telefonun kendine gelmesi 3 4 saniye sürüyor. Yalnız sadece hucresel veri ayarında oluyor bu sıkıntı. Böyle bir sorun yaşayan yada çözümü icin fikri olan var mı?

• Komido72 kullanıcısına yanıt
    Hocam seni kutlarım en doğrusunu yapmışsın 9.1 zaten ios tarihinin en rezil sürümü o sürümde 1 dk durmazdım bizim için stabillik önemli ve dediğin gibi 9.3.2 ile cihaz uçuyor hocam zaten 9.3 ile yaklaşık 100'e kadar sorun giderilmişti

• Arkadaş inat değilmi 9.2 jb çıkmasada güncellemeyeceğim.

• Bende güncelliyorum telefonu artık sıkıldım istediğim oyun hilelerinide yapmayı başardım. Bilgisayara backup dosyalarını alıp kayıtlarını internetten bulduğum kayıtlarla değiştirip telefonu restore edip kullanıyorum. Yeter bence bu kadar akşama güncellerim 9.2 elveda.

• kutluay1 K kullanıcısına yanıt
    xmodgame uygulamasını felan kullanabiliyomusun jb siz ? Hangi hileler onlar
  • ben de çok sıkıldım. 5s satıp htc ya da lg'ye yöneleceğim. çürüdük beklemekten.
  • Vieux12 V kullanıcısına yanıt
    Clash of clans oynuyorum xmod'un lazım olduğu tek oyun, o oyundada zaten yeni getirdikleri sistemle ban yiyorsun ihtiyacım yok. Ben offline oyunlarda kayıt değiştirme yapıyorum. Basit bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutluay1

Clash of clans oynuyorum xmod'un lazım olduğu tek oyun, o oyundada zaten yeni getirdikleri sistemle ban yiyorsun ihtiyacım yok. Ben offline oyunlarda kayıt değiştirme yapıyorum. Basit bişey.

Bir şey soracağım. Uygulama için satın almayı jailbreaklı bir cihazda yapıp , sistem dosyalarını jailbreaksiz cihaza restore edersek durum ne olur bir bilginiz var mı ? Tamamiyle offline bir uygulama için soruyorum bunu
  • FRIENDS kullanıcısına yanıt
    Şimdi mesela jailbreakli bir iosta altınını 9999999 yaptın ve kayıt edip oyundan çıktın bilgisayara o save dosyasını alıp jailbreaksız telefona atarsan çalışır ama komple sistem dosyalarını değiştirmeye kalkarsan cihaz onaylamaz.

• kutluay1 K kullanıcısına yanıt
    Anladım , teşekkürler
  • quote:

Bende güncelliyorum telefonu artık sıkıldım istediğim oyun hilelerinide yapmayı başardım. Bilgisayara backup dosyalarını alıp kayıtlarını internetten bulduğum kayıtlarla değiştirip telefonu restore edip kullanıyorum. Yeter bence bu kadar akşama güncellerim 9.2 elveda.

hocam pardonda jb olmadan o backupları nasıl alıyorsun ifile falan jbden yükleniyordu dosya sistemine nasıl giriyorsun backupların olduğu yere jb siz merakımdan soruyorum? Benimde bir dosyayı bulmam lazımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

quote:

Bende güncelliyorum telefonu artık sıkıldım istediğim oyun hilelerinide yapmayı başardım. Bilgisayara backup dosyalarını alıp kayıtlarını internetten bulduğum kayıtlarla değiştirip telefonu restore edip kullanıyorum. Yeter bence bu kadar akşama güncellerim 9.2 elveda.

hocam pardonda jb olmadan o backupları nasıl alıyorsun ifile falan jbden yükleniyordu dosya sistemine nasıl giriyorsun backupların olduğu yere jb siz merakımdan soruyorum? Benimde bir dosyayı bulmam lazımda

Belki arkadaşın başka bir cevabu vardır , bilmiyorum.

Ben iBackupBot kullanıyorum. iTunes ile yedek alınca yedek dosyalarını buradan rahat bir şekilde görebilirsiniz. Hatta geçen gün yedekteki sistem ve uygulamaların içinden gereksiz dosyaları silip tekrar restore ettim , daha fazlama saklama alanına sahip oldum.

• FRIENDS kullanıcısına yanıt
    +1

• Çok yakın bir dostumdan aldığım bilgiye göre bu cuma Jailbreak multigaranti çıkmıyor imiş 😁 bırakın bence de artık beklemeyi Ağalar. Bende JB var, ülen ben bile meraktan bakmaktan heseristan oldum bea 😂

• telefonumda sorun nedeniyle ios 9.3.1e yükseltmiştim. Sorun devam edince götürdüm servise verdim. değişim yaptılar. Gelen telefon 8.4.1 ile geldi. Hemen jailbreak yaptım. Ballı mıyım neyim:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

telefonumda sorun nedeniyle ios 9.3.1e yükseltmiştim. Sorun devam edince götürdüm servise verdim. değişim yaptılar. Gelen telefon 8.4.1 ile geldi. Hemen jailbreak yaptım. Ballı mıyım neyim:D

Yok yaw şaka yapıyorsun.ios 8.4.1 jailbreak vardıda bizmi duymadık.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.