Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İosları güncelleyin arkadaşlar, zaten çıkarsa en son sürüme cıkar, alt sürüme cıkmaz Boşuna beklemeyin. Çıktığında en son sürüme geçmek için uğraşmayın yani... Tabiki ios10 çıkarsa ona geçin demiyorum ama ios9 un en son sürümüne geçebilirsiniz yani...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlis dusunuyorsun. 9.3 guncel surumken 9.1 e jailbreak cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telafi kullanıcısına yanıt
    9.1 den sonraki için yazdım ama 9.2 ye çıkıp 9.3.1 e çıkmaz diye tahmin edmiyorum bu saatten sonra... Genelde yarım bırakmıyorlar Jailbreki seride.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am paris -- 22 Nisan 2016; 22:11:16 >
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnızca 9.2.x de çıkabilir ama işte 9.3te 9.1e çıkmış olması hiçbirşeyin kesin olmadığını gösteriyor bulunduğunuz sürüm neyse orada kalmak şu an için en mantıklısı görünüyor zaten son sürüme çıkarsa güncelleme yapmak bikaç dakikanızı alacaktır, sonradan pişman olmamak gerek

• Anrchst93 A kullanıcısına yanıt
    hocam ben 3k daki linke basınca uyarı veriyor indirmiyor aynısı taig de de geçerli sen nasıl indirmeyi başardın programları ?
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben kendimi teselli ediyorum 😂😂😂 en son sürümdeyim...

• Jailbreak Yokmu daha beyler 8.4 den sıkıldım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: I am paris

İosları güncelleyin arkadaşlar, zaten çıkarsa en son sürüme cıkar, alt sürüme cıkmaz Boşuna beklemeyin. Çıktığında en son sürüme geçmek için uğraşmayın yani... Tabiki ios10 çıkarsa ona geçin demiyorum ama ios9 un en son sürümüne geçebilirsiniz yani...

Ben buna katılmıyorum. İOS 9.2 ve 9.2.1 sürümü varken JB, İOS 9.1 sürümüne çıktı. Düşük sürümde kalmak şu an için daha mantıklı. Zaten her yeni sürümde işi biraz daha mahvediyorlar sanki, bu yüzden mümkün mertebe JB çıktığı zaman downgrade yapıp bir daha asla sürüm yükseltmeyeceğim..
  • Çıksın artık şu JB
  • Arkadaşlar merhaba. Basit bir soru soracağım. Jailbreak yapınca fotoğraf video vb bilgiler silinir mi? Bir de iPad için olmazsa olmaz tweakler nelerdir?

İphone her vakit jailbreak ile kullanıyorum. İpade ilk kez kuracağım.

Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

• Özleyenlere gelsin.

Bu mesaja eklenen görseller:

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• Fathmetinol kullanıcısına yanıt
    bu tema hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorunlupırasa

hocam ben 3k daki linke basınca uyarı veriyor indirmiyor aynısı taig de de geçerli sen nasıl indirmeyi başardın programları ?

Gayet basit şekilde iniyor. Taig9un sitesinde kendi sürümüne uyumlu olanı bulup dene. Ben birkaç sefer indirip sildim. Cydia için para istiyor bir de uygulamada onu denerseniz söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anrchst93 -- 24 Nisan 2016; 4:53:06 >
  • cokkek kullanıcısına yanıt
    Hayır herhangi bişey silinmez telefonundan. Fakat karışıklık falan çıkar da telefonu restore etmen gerekebilir her halükarda yedekle sen. Tweak olayı da saçma sapan bir olay o yüzden tavsiye etmiyorum bile. İllaki kuracam diyorsan da ilk mesajdaki videoya falan bak orada var açıklamaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anrchst93 -- 24 Nisan 2016; 4:48:27 >
  • İpawind 15 dolara satin almistim.jb yok ama tweak olayi biraz da olsa mutlu ediyor.ipawind den snap,youtube,instagram tweak li olarak hic ugrasmadan indirdim.ama cydia nin yerini hicbir sey tutmaz orasi ayri

• JB nin aşırı işlevsel özellikleri var gerçekten ve bunların büyük bir kısmı da android de maalesef ki yok.Mesela whatsapp dan kimin,ne kadar online olduğunu,sama yazmaya başlayıp sonra bıraktığını falan görebiliyordum,bana sanki mesajlar hiç ulaşmamış gibi tek tik görünmesini sağlayabiliyordum karşı tarafa ama tabi ki bana mesajlar geliyordu.Artık bunlar yok.Android de bunların eşdeğeri olan bir uygulama falan da yok ya da varsa ben bilmiyorum,bulamadım.

• 9.2 hala çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Anrchst93

quote:

Orijinalden alıntı: Unfuckwittable

Fake site, itibar etmeyin bu tür sitelere.

Hayır kardeşim bilgisi olan yok. Bu programları deneyen birisi de yok, beta jailbreak kavramının ne olduğunu bilen de yok. Ya da bilmezlikten geliyorlar. Bu programlar bir işe yarıyor ki koymuşlar oraya fakat sen sorunca konuyla alakasız birileri çıkıp faketir, itibar etmeyiniz deyip duruyor. Hayır buralar telefonunuza bir zarar falan mı verdi, ya da yüklediniz de bişey mi oldu anlamıyorum ki. Birisi sorunca kuyruğu sıkışmışçasına fake fake fake diye çırpınıyorsunuz... Yeter artık biliyorsanız cevaplayın yoksa fake deyip durmaktan vazgeçin anladık anasını satayım fake. İyi ki bir kelime öğrenmişiniz.
    Foruma sırf şunu sormak için üye oldum birisi de çıkıp düzgün bir cevap vermedi. Beyin damarlarında sorun var resmen...

O tür siteler fake hocam birşey indirmeyin o sitelerden.

• RevesAtelier kullanıcısına yanıt
    bunları sağlayan tweak hangisi hocam?

• RevesAtelier kullanıcısına yanıt
    Whatsapp + androidde dediğiniz özellikleri sunuyor arkadaşım kullanıyor hatta gayet başaralı. Şu jb çıksada artık rahatlasak ya

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.