- x
kontor almak!!!
23 Cevap676 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2960 Mesaj
3 Ocak 2007; 11:25:18 

arkadaslar internet üzerinden avea kontoru almam mumkun mu ve alırsamda hangi siteden almamı önerirsiniz!!!alan var mı ???

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

117 Mesaj
3 Ocak 2007; 12:35:16 

Ben de internetten kontör almayı düşünüyorum acaba www.telekontor.com burdan alsam acaba bu adres güvenli midir arkadaşlar lütfen yorumlarınızı esirgemeyiniz....Hepinize saygılar......

Hepinize saygılar...Çünki insanlık önce saygı gerektirir.Yoksa diğerlerinden bir farkımız olmaz.

1433 Mesaj
3 Ocak 2007; 12:39:25 

walla güvenilir mi bilemicem ama bence siz üşenmeyinde gidin bi bayiye alın kntrü yükleyin yaff ne olur ne olmaz net hali sonuçta

Kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım....
Canon EOS 40D, Tamron 17-50mm F/2.8 Di-II XR IF AF, Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, Canon EF 50mm f/1.8 II, Helios 44m-7 58mm f/2.0, Super Paragon 135mm f/2.8
Canon 60D'm çalındı seri no:2021202816

2960 Mesaj
3 Ocak 2007; 13:02:05 

orası muamma!!!

Zaman bir girdap gibidir,onu anladığını hissettiğinde iş işten geçmiştir,yasamda buna benzer,zaten yasamın yansımasıda ZAMAN değilmidir!!!

517 Mesaj
3 Ocak 2007; 13:14:12 

işbankası internet bankacılığıyla alabilirsiniz

531 Mesaj
3 Ocak 2007; 13:32:41 

Bir ara Digiturk'ten Hazır Kart alınabiliyordu. Ufak bir dipnot

2960 Mesaj
3 Ocak 2007; 13:39:50 

avea istemiştim!!!

9995 Mesaj
3 Ocak 2007; 21:32:43 

Avea kullanıcısı olmadığım için hizmetin ileri kademesi hakkında bilgi veremiyorum maalesef.

Siz incelerseniz iyi olur;
0

Kaynak;
https://www.avea.com.tr...ttenkontoryukle&lang=tr

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

12810 Mesaj
3 Ocak 2007; 21:58:04 

O dediğiniz yerden, halı hazırda elinizdeki karttan şifreleri girerek kontor yükleyebiliyorsunuz. Bunun dışında internetten en güvenilir kontor yükleme şekli, herhangi bir bankadaki hesabınızı kullanarak, o bankanın internet şubesinden kontor yüklemek olacaktır...

quote:

Orjinalden alıntı: sesyoksesyokdedim

Avea kullanıcısı olmadığım için hizmetin ileri kademesi hakkında bilgi veremiyorum maalesef.

Siz incelerseniz iyi olur;
0

Kaynak;
https://www.avea.com.tr...ttenkontoryukle&lang=tr

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

613 Mesaj
3 Ocak 2007; 22:48:14 

garanti bankasından da yükleniyor

Honda Jazz Fun CVT

9995 Mesaj
3 Ocak 2007; 23:37:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Noxco
O dediğiniz yerden, halı hazırda elinizdeki karttan şifreleri girerek kontor yükleyebiliyorsunuz. Bunun dışında internetten en güvenilir kontor yükleme şekli, herhangi bir bankadaki hesabınızı kullanarak, o bankanın internet şubesinden kontor yüklemek olacaktır...

Evet.
Kullanamadığım bir sistem olduğu için ön bilgi sahibi değildim. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Ek olarak İş Bankası ile ortak bir düzenlemeleri olduğunu biliyorum.
İyi Geceler.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

3248 Mesaj
4 Ocak 2007; 2:16:42 

garanti.com.tr den alabılırsın onlıne en guvenlı burası yada işbank net uzerınden alabılırsın...

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l

1796 Mesaj
4 Ocak 2007; 10:25:21 

telekontor.com dan kredi kartı ile alıyorum ben 1 senedir.suana kadar bir sorun yasamadım...

117 Mesaj
4 Ocak 2007; 11:25:09 

Saol kardeşim bizi bilgilendirdiğin için ben de ordan almayı düşünüyorum, hele şu kredi kartımı bir boşaltayım...
quote:

Orjinalden alıntı: hakan.

telekontor.com dan kredi kartı ile alıyorum ben 1 senedir.suana kadar bir sorun yasamadım...

Hepinize saygılar...Çünki insanlık önce saygı gerektirir.Yoksa diğerlerinden bir farkımız olmaz.

696 Mesaj
6 Ocak 2007; 1:22:40 

işbankası müşterisiyseniz ve interaktif bankacılık talimatınız varsa,
vadesiz hesabınız ya da kredi kartınız ile yapılacak bir talimatla istediğiniz zaman cep telefonunun üzerinden işlem yaparak kendi hattınıza ya da bir başka Avea abonesine kontör yükleyebilirsiniz.

Verdiğiniz talimata göre kontör ücreti vadesiz hesabınızdan yada kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

buda kullanışlı bir hizmet.

birde otomatik yükleme talimatı var ki hesabını bilmeyen kontörlü hat kullanıcılarına pek uygun değil. bu talimat tipinde de hattınızdaki kontör miktarı 40 ın altına düşünce 250 kontör otomatik olarak yüklenmekte.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
10 sa. 19 dk. kadarı kaldı.
6 Ocak 2007; 7:18:21 

en sağlamı ve hızlısı garanti bankası internet bankacılığı 2sn de yükle

2604 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:02:56 

google da ara bulursun bissürü yer ama nerden alırsan al ekran klavyesi kullan dostum.. şiddetle tavsiye ederim.. (sonra ben bu karttan bukadar para harcamadım nie bukadar borç geldi deme die söylüyorum)

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi | 2006 |İstanbul Teknik Üniversitesi]
"Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin ve bilmelisin ki küçümsediğin her şey için gün gelir önemsediğin bir bedel ödersin.."

1636 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:19:59 

online bankacılık en sağlam yöntem

2960 Mesaj
9 Ocak 2007; 2:09:42 

bende tele....com.tr den aldım fena değil su ana kadar bir sorun cıkmadı ve ücretsiz sms veriyor yani sağlam araştırdım zaten direk olarak kontor yuklemiyo şifresini yolluyo iyi bir ozelik!!!

1022 Mesaj
9 Ocak 2007; 2:29:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Ekonomici

online bankacılık en sağlam yöntem

+1

2604 Mesaj
9 Ocak 2007; 19:10:26 

quote:

Orjinalden alıntı: fearfactory

bende tele....com.tr den aldım fena değil su ana kadar bir sorun cıkmadı ve ücretsiz sms veriyor yani sağlam araştırdım zaten direk olarak kontor yuklemiyo şifresini yolluyo iyi bir ozelik!!!

bedava sms şebekeden ayrı bi şekildemi veriyo.. nedir bu adres sölede bizde sömürelim kardeş?

Petrol ve Doğalgaz Mühendisi | 2006 |İstanbul Teknik Üniversitesi]
"Kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir bilmelisin ve bilmelisin ki küçümsediğin her şey için gün gelir önemsediğin bir bedel ödersin.."

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ocak 2007; 20:24:51 

Telsim'de bankadan hep kendime, hem de başkasına yükleyebiliyorum. Avea'da da olsa gerek böyle birşey..

1022 Mesaj
13 Ocak 2007; 0:48:18 

quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Telsim'de bankadan hep kendime, hem de başkasına yükleyebiliyorum. Avea'da da olsa gerek böyle birşey..

Garanti ßankasından Turkcell -Telsim- Avea knt yükleyebiliyorsun. (Online ßankacılık)

9995 Mesaj
13 Ocak 2007; 1:13:26 

Hsbc telefon bankacılığından da faydalanabiliyorsunuz...

Bugün dinlediğim menüde dikkatimi çekti...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219