Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ modellerini birlikte duyuracak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ modellerini birlikte duyuracak 

Samsung, 2015 yılında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde Galaxy S6 ve S6 Edge modellerini resmiyete kavuşturmuştu. Aradan geçen bir yılın ardından şirketin bu yıl da yine aynı etkinlikte yeni modellerini tanıtması bekleniyor.

Bu yılı geçtiğimiz yıldan farklı yapan ise S7 modellerinde değişikliğe gidilmesi. Üreticinin Galaxy S7 adıyla toplamda 4 model duyurması bekleniyor. Bu modellerde üçü geçen yıl da olduğu gibi Galaxy S7 , S7 Edge ve S7 Edge Plus olacak. Dördüncü modelin ise Galaxy S7'nin daha büyük ekranlı bir versiyonu olan S7 Plus olması bekleniyor.

Samsung, Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ modellerini birlikte duyuracak 

Yeni sızdırılan tanıtım görselinde ise Galaxy S7, S7 Edge ve S7 Edge Plus'ın isimlerini görüyoruz. Sızıntıyla birlikte Samsung'un ilk etapta bu üç modeli duyurması ihtimali güçleniyor. S7 Plus modelinin ise yeni Note modeliyle birlikte tanıtılacağı şeklinde söylentiler de ortaya çıktı. Ancak iki modelin birbirine rakip olma ihtimali de bu düşünceyi belirsizleştiriyor. 

Samsung, Note serisine ilgi göstermeyen pazarlarda şansını Galaxy S7 Plus ile deneyebilir. Bu durumda akıllı telefon ilk etapta Samsung'un phablet konusunda başarısız olduğu pazarlarda kendini gösterebilir. Bu sırada Note 6 modeli de diğer pazarlarda kullanıcılarla buluştuktan sonra her iki model de global anlamda daha kolay ulaşılabilir olacaktır. 

S7 ailesi ile birlikte bir çok farklı duyuruya daha ev sahipliği yapacak Mobil Dünya Kongresi 22 Şubat tarihinde başlayacak.

• Note 6 ne zaman gelecek acaba?

• ee daha öncede 3 modelle çıkacak edge sadece büyük ekranlı olur diyorduk gene mi değişti?

• Bir yerde Samsung'un Amerika ve Çin'de 820, Avrupa ve Asya'da Exynos kullanacağını okumuştum. Doğruluk payı olabilir mi?

Bir de fiyatlar "tahminen" ne kadar olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar s6 s6 edge ve edge plus ın çıkış fiyatıyla aynı olur tahminen. S6 serisinin fiyatı herzamanki gibi dibi bulur.
  • Neden kamera megapiksel de geriye gidildi?

• Edge ekran deneyimi için 5.1" bence gereksiz. Çünkü 5.7" olan Edge Plus çok daha farklı bir deneyim sunuyor. Bence olması gereken ekran deneyimi.

5.2" S7
    5.5" S7 Edge
    6.0" S7 Plus

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Neden kamera megapiksel de geriye gidildi?

Citroën C4 1.6 Litre benzinli motordan 1.2 Litre benzinli motora geçti ama 1.6 motorun 120HP güç ve 160NM torkuna karşın yeni 1.2 Littelik motor 130HP güç ve 230NM tork üretiyor vede daha ekonomik.

Neden bu örneği verdim soruna cevap olsun diye anlamışsındır umarım

MP herşey değildir önemli olan kaliteli lens ve bunun yanında doğru yazılımdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariturka

Neden kamera megapiksel de geriye gidildi?

Çünkü kameranın daha yüksek megapixel olması fotoğraf kalitesini artırmıyor aksine düşürüyor.Belki ondandır :)

• volkan_kolay kullanıcısına yanıt
    bilmeyene anlatmak çok zor baskı alınmayacaksa 1080p ekranlı pclerde 20mp görüntüyü ne yapacağız, üstelik bizim çektiğimiz 20mp fotoğraf kaliteli bir 1080p wallpaper fotoğrafı kadar olmuyor neden peki birinci sebebi bit derinliği, ikincisi küçük sensörlere fazla piksel atanınca niteliksiz, birbirini taklit eden piksellerin oluşması bu grenlenmeye neden oluyor fazla megapiksel bu sefer kalitenin düşmanı haline geliyor ancak günümüzün teknolojisiyle yüzey alanı geniş bir algılıyıcıya bu çözünürlükler arkadaşların hayallerindeki kaliteyi sağlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 13 Ocak 2016; 20:01:56 >
  • Su daha fazla isik alan yeni kamera gelecek gibi duruyor.

• Yüksek MP kalite anlamına gelmediği gibi düşük MP de tutmakta kalite anlamına gelmez. Herşeyin bir optimum seviyesi var, umarım sensörün optimum seviyesini tuttururlar.
  • Bakalım merakla bekliyoruz.

• bataryaları bekliyorum
  • Resme iyice baktığımda şu fikre kapıldım. Bir sonraki S7 Edge+ modeli Galaxy Round gibi olacak fakat tekrar eski haline gelecek. yani bükülebilen bir ekrana sahip olacak. Aman banane samsung tan.

• hafıza kartı desteği ile gelir umarım
  • Ins. Fiyati cok fazla olmaz

• bence 5.1 5.5 ve 5.7 olacak note 6 da 5.7 yada 5.8 olup kalem farkı olacak gibi geliyor bana...

• Note 6'yı da Edge gibi kıvrımlı ekran yapsalar ya. Hem kalem hem çerçevesiz olmuyor mu acaba. Gerçi Samsung Allah için telefon/ekran oranında çok başarılı. Kenarlar sıfır neredeyse yeni modellerinde. İnşallah onu da tam sıfır yaparlar.

• Night_Noise kullanıcısına yanıt
    Ah keşke dedim ikinci cümleye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.