Şimdi Ara

accent blue mi egea mı corolla 1.33 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
13.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar üç araç arasında kaldım sizce 1.4 accent blue mu 1.4 fiat egea mı yoksa corolla 1.33 life mı bu araçları deneyen kullanan bilgisi olan varmı ortalama hepsinin fiyatı aynı ama donanım olarak baktıgımda egea agır basıyo fakat yeni piyasaya çıktıgı için kararsızım yardimci olursanız seinirim

• uzun süre kullanayım diyosan corolla al , donanım sartsa egea al . ben olsam donanım vs bakmam corolla alırım .
  • O değilde şu kutu kola kadar fark yüzünden corolla üst vergi dilimine giriyor ya tam komedi. Ve benim size tavsiyem egea olur oda orta donanım olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 13 Ocak 2016; 12:32:09 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde şu kutu kola kadar fark yüzünden corolla üst vergi dilimine giriyor ya tam komedi. Ve benim size tavsiyem egea olur oda orta donanım olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 13 Ocak 2016; 12:31:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea urban en iyi tercihtir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • accent bluenun görüntüsü hoş ve iyi kaçıyo corollada 1.33 motor nasıl bilmiyorum internettten baktıgım kadarıyla kımi çok iyi diyo kimi çekmiyo diyo ama egeanın urban paketi hem bu iki araca göre hem dolu hem geniş gözüküyo iç meken olarakta yine egea ve blue daha güzel iç açıcı duruyo bunları göz önunde bulundurunca kararsız kalıyorum
  • Toyo toyota toyo toyata ....
  • bu arada araçlar
    accent blue 1.4 mod plus
    egea 1.4 urban
    corolla 1.33 life
  • toyta al
  • Bir reklam vardi benim babam toyota gibi adam guzel reklamdi , bence toyota .

• Toyota al geç, sağlamlığını kanıtlamış yakışıklı bir model, gerektiğinde LPG de uygulanır mis gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea 1.4 Urban

• ben corollayı tercih ederdim 3'ü arasında
  • Corolla ile egea arasında tercih yapmak lazım.

Egea daha kendini kanıtlıyamadı o yüzden Corolla daha ağır basıyor.

• blue alıp tüp taktir

geçen biri konu açmıştı fp aracı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

uzun süre kullanayım diyosan corolla al , donanım sartsa egea al . ben olsam donanım vs bakmam corolla alırım .

Donanım dedikleri bi krom çita birde tuşlu klima.. Bence de Corolla mantikli

• Kesinlikle Egea al kafan rahat etsin, harika bi araba..
  • Tip olarak en iyisi Accent blue bence.
    Donanıma bakınca Egea da mantıklı.
    Ayrıca Egea piyasaya yeni çıktığı için yüzü çabuk eskimez.
    Corolla'nın iç ve dış tasarımını beğenmiyorum.
    Vergi avantajı yok, C segmenti olmasının avantajı var.
    Hepsi birbirine yakın araçlar ama tasarıma önem verdiğim için Accent blue benim tercihim olurdu.

• 1.6 mjet egea dersen motorun hatirina onu derdim. Ancak bu sartlar altinda corolla diyorum.

• Auris Pop ya da Accent Fire da olur.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.