Şimdi Ara

Acer'ın yeni oyun dizüstü bilgisayarı mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun odaklı dizüstü bilgisayar arayışında olan kullanıcılar için Acer yeni bir modelini piyasaya sürüyor. 2016 model Aspire V Nitro Black Edition selefine göre önemli yenilikler içeriyor. Yeni nesil işlemci ve grafik çözümü, Intel Real Sense teknolojisi, aydınlatmalı klavye ve kasa yapılan kozmetik güncellemelerle geliştirilen yeni nesil Aspire V Nitro Black Edition'ın tüm detayları videomuzda, iyi seyirler.

• eski şekli daha karizmatikdi

• Güzel inceleme olmuş. Videoda ki kenarlarda bulanıklık sadece bende mi?

• Açıkçası Aspire V3-772G'yi 2 yıldan fazladır kullanıyorum i5'li ve GTX760m'li versiyonunu 2200 TL gibi bir fiyattan aldım ve fiyatının hakkını verdigini düşünüyorum. Ülkemizde doğru fiyatlandırma ile iyi bir satış miktarı yakalayacağını söyleyebilirim tabi 2 yıl öncenin dolar kuru ile şuanın dolar kuru arasındaki 1 tl'lik farkı(laptobu aldigim ayın dolar kuru ortalama 2.01) unutmamak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 960m i yerden yere vurdun be abi :D

• Herşey Güzelde güç butonu hiç iyi almamış o kadar boş alan varken güç butonu sade ve klavye tuşu gibi koymak demode olmuş. Fiyatı uygun olursa iyi bir alıcı kitlesine ulaşır.

• Acerin malzeme kalitesi birmiyoncuda satılan çin malı oyuncaklardan daha kötü servis konusundada oldukça kötüler serviste müşteriden kaçmak başından savurmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyolar en son aldığım laptopu aldıktan hemen sonra garantiye yolladım 5 ay servis yollarında perişan oldum birde problemi çözememişlerdi bu markaya vereceğiniz paralara gidin adam akıllı laptop alın daha iyi..

• Aynı modelin eski nesiline sahibim.i5 ve 860 m var.Gayet memnunum.Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: s.o.s58

Acerin malzeme kalitesi birmiyoncuda satılan çin malı oyuncaklardan daha kötü servis konusundada oldukça kötüler serviste müşteriden kaçmak başından savurmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyolar en son aldığım laptopu aldıktan hemen sonra garantiye yolladım 5 ay servis yollarında perişan oldum birde problemi çözememişlerdi bu markaya vereceğiniz paralara gidin adam akıllı laptop alın daha iyi..

ben asusa 3 defa aynı sebebten gonderdim. uc defa onarılmadan geldi. sanırsam ahlaksız bir toplum olduğumuzdan kaynaklanıyor bu. kalıbımı basarım her servis boyledir.
  • 970M aşşağısını almayın ...

• Her açıdan çok beğendiğim bir seri

• Şu markaya bir türlü ısınamadım.

• 2015 Temmuz ayında bunun GTX860M ve Core i7 4210HQ versiyonunu aldım çok da güzel fiyata 3.000tl verdiğim parayı son kuruşuna kadar haketti.Kasa kalitesi çok iyi Ekran 176ppi di sanırım oda güzel 860m (960m) GTX 750 TI zaten yeterli,şuan daha alınası olmuş bence F/P olarak çok iyi tavsiye ederim

• Tavsiye etmem, önceki Nitroyu almayı düşündüğüm dönem Acer servisini aradım elimdeki SSD'yi takabiliyor muyuz dedim; direk garanti dışı kalır dediler. Samsung Monster gibi firmalar istediğiniz gibi açıp özelleştirmenize izin veriyor. Sonra forumda alan arkadaşların yorumlarını bu modelle yaşadıkları sorunları okudum, boşuna demiyorlar Acer HP laptop alınmaz diye... Şimdi de az cilalayıp satıyorlar aynı laptopu, donanım aynı fiyatı farklı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Tavsiye etmem, önceki Nitroyu almayı düşündüğüm dönem Acer servisini aradım elimdeki SSD'yi takabiliyor muyuz dedim; direk garanti dışı kalır dediler. Samsung Monster gibi firmalar istediğiniz gibi açıp özelleştirmenize izin veriyor. Sonra forumda alan arkadaşların yorumlarını bu modelle yaşadıkları sorunları okudum, boşuna demiyorlar Acer HP laptop alınmaz diye... Şimdi de az cilalayıp satıyorlar aynı laptopu, donanım aynı fiyatı farklı :)

modelden modele değişir söylediğiniz husus şimdi nitro modelinde ssd takmak için kasayı komple açmanız gerekir alttan kapağı yok sanırım bu da garantiyi her ne olursa olsun bozar firma bundan %100 haklıdır fakat alttan kapağı olan modellerde bozmaz bu her marka için aynıdır alttan kapak olanlarda bozmaz kasanın içinde olanlarda bozar bunun için firmayı suçlayamazsınız ayrıca sağdan soldan duyduğunuza itibar etmeyin acer notebook da alınır hp notebook da

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

Tavsiye etmem, önceki Nitroyu almayı düşündüğüm dönem Acer servisini aradım elimdeki SSD'yi takabiliyor muyuz dedim; direk garanti dışı kalır dediler. Samsung Monster gibi firmalar istediğiniz gibi açıp özelleştirmenize izin veriyor. Sonra forumda alan arkadaşların yorumlarını bu modelle yaşadıkları sorunları okudum, boşuna demiyorlar Acer HP laptop alınmaz diye... Şimdi de az cilalayıp satıyorlar aynı laptopu, donanım aynı fiyatı farklı :)

modelden modele değişir söylediğiniz husus şimdi nitro modelinde ssd takmak için kasayı komple açmanız gerekir alttan kapağı yok sanırım bu da garantiyi her ne olursa olsun bozar firma bundan %100 haklıdır fakat alttan kapağı olan modellerde bozmaz bu her marka için aynıdır alttan kapak olanlarda bozmaz kasanın içinde olanlarda bozar bunun için firmayı suçlayamazsınız ayrıca sağdan soldan duyduğunuza itibar etmeyin acer notebook da alınır hp notebook da

Forumda acer nitro alan arkadaşların yorumlarına baktım diyorum, sağdan soldan duyduğunuza bakmayın demişsiniz, yorumunuz kendisiyle çelişiyor, neden sizden duyduğumu umursayayım o zaman? Hatta forumu kullanmayı bırakın yorum da yazmayın okumayın o vakit(!) Ayrıca HP konusunu bizzat kendim tecrübe ettim, aşırı ısınan GPU'su yanan HP'mi parça niyetine satmıştım. Alt kapak konusuna gelince Monster'da yekpare kapak var, adam aç istediğini ekle çıkar diyor. Hatta alırken istediğin gibi özelleştiriyorsun ekran IPS olsun GPU yu 980M yapalım gibisinden. Onu geçtim harddisksiz olarak monster aldı ev arkadaşım. Bu arada 970M altındaki GPU ile CS GO falan oynarsınız, pek bir beklentiniz olmasın performans olarak...

• quote:

Orijinalden alıntı: s.o.s58

Acerin malzeme kalitesi birmiyoncuda satılan çin malı oyuncaklardan daha kötü servis konusundada oldukça kötüler serviste müşteriden kaçmak başından savurmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyolar en son aldığım laptopu aldıktan hemen sonra garantiye yolladım 5 ay servis yollarında perişan oldum birde problemi çözememişlerdi bu markaya vereceğiniz paralara gidin adam akıllı laptop alın daha iyi..

Acer V3-772g kullanıyorum. Malzeme kalitesi gayet iyi bence hiçbir sorunu yok. Servise gelince; bir kere kasma sorunu vardı aradım servisi. Eve kargo gönderdiler aldılar, anakart değişti ve her aşamada bilgilendirildim. Gayet güzel şekilde de teslim ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Özüağ da olmasa laptoplardan haberimiz olmayacak, darısı predator ün başına...

(telefon videoları,haberlerinden ,fenalık geldiydi...)

• Bunca zaman laptopta birçok oyun oynadım, oynamaya çalıştım en sonunda şuna karar verdim "Laptopta oynanacak tek oyun solitaire"
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.