Şimdi Ara

adsl kota soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben aralık ayının son günü kota dolsun diye 12 ye kadar download yaptım.ama yaptığım doxnloadı ocak ayına yazmış bu telekom.kota sorgulama yaptım siteden,ocak ayının 1. günü sabah 250 mb yazıyordu download.acaba bu nasıl bir iş anlamadım.hesaplar ayın sonu gece 12 de kesilmiyor mu.bu konuda bilgisi olan varmı.

• sen yine 250 yemişsin,ben finaller yüzünden doğru düzgün giremediğim bi ay aptal saptal şeyler indirdim dolsun diye 600 mb haşırt diye öbür aya yazmış deli oldum ertesi gün.

Bunu yaşamaman için yapman gereken ise şu,örneğin saat 22,30 ve sen 12ye kadar kotayı doldurmaya çalışıyorsun indirdiğin şeyden sonra modeme reset at tekrar başka şeyler indir bidaha reset at,bu şekilde 12ye kadar doldur.Yoksa telekom son 12 saatte indirdiklerini toplayıp öbür ayın downloadına yazar...
  • Telekomdur ne yapsa yeridir
  • saat 12'den bir süre önce modemi kapatmanız gerekiyordu... geçmiş olsun...
  • Saçmalığa bakın ya allahtan 256k sınırsızım, yoksa bu kota muhabbetine çıldırırdım ben.
  • valla resmen saçmalık.şu telekom tekelinden kurtulmak gerek.devletin elinden çıktı iyice vatandaşa girmeye başladı.neyse idare edecez artık.herkese teşekkürler.
  • yaw kardeşim kota sayfasında aralık ayı kapanmış gözüküyo.bugün baktım aralık ayı kotam 100MB(yaklaşık)yükselmiş.anlayan biri beri gelsin
  • iyi ce zulüm oldu şu çözülemeyen kota sorunu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.