Şimdi Ara

Galaxy S7, Snapdragon 820 çipsetiyle AnTuTu'da göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
111
Cevap
1
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon dünyasının en büyük oyuncularından birisi olan Samsung, üst seviye modellerinden oluşan Galaxy S serisini yenilemek için son hazırlıklarını tamamlıyor. Galaxy S7 ailesiyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan üreticinin bu modelleri Şubat ayının sonunda düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtması bekleniyor.

Galaxy S7 henüz resmi olarak karşımıza çıkmasa da Android ekosistemi için önemli bir test yazılımı olan AnTuTu'da kendini gösterdi. Çin merkezli sosyal medya platformu Weibo'da paylaşılan bir sızıntı SM-G935A model numarasına sahip akıllı telefonun önemli bazı bilgilerini ortaya çıkardı.

İlk dikkat çeken özellik şüphesiz Qualcomm'un geliştirdiği Snapdragon 820 çipset. Galaxy S6 modelinde kendi ürettiği çipsetleri kullanarak performans listesinde zirveye oynayan Samsung için 2016'da ibre yine Qualcomm'dan yana olacak gibi görünüyor. Snapdragon 820'nin bugüne kadar yapılan testleri de çipsetin performans çıtasını önemli ölçüde yukarıya çektiğini, ve 2016 yılının amiral gemilerini sırtlayabileceğini gösteriyor.

5.1" ekranda 1440 x 2560 piksel çözünürlükte görüntü sunabilecek modelin ayrıca 4 GB bellek, 64 GB depolama alanı, 12 MP arka ve 5 MP ön kamera, Android 6.0 işletim sistemi gibi özelliklere sahip olacağı da belirtilmiş. Micro SD kart slotu hakkında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

• 2 ay sonra şişmeye başlayacağı için.. İstediği kadar donanım koysunlar sonuç değişmeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone'dan başka telefon heyecanlandırmıyor beni

• Samsung'un amiral gemisi haberlerinin altında hep aynı yorumlar :)
    neymiş heyecanlandırmıyormuş :) eee habere neden girdin o zaman ?
    neymiş şişecekmiş :) geçti kardeşim o şişme donma işlemleri. ezbere konuşmayın. hala galaxy s3 kıvamında yorum yapıyorsunuz.

• Haberi yazanın s6'da en düşük kapasitenin 32Gb olduğundan haberi yok gerçekten hiç mi araştırmıyorsun yazarken.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzays1z

Samsung'un amiral gemisi haberlerinin altında hep aynı yorumlar :)
    neymiş şişecekmiş :) geçti kardeşim o şişme donma işlemleri. ezbere konuşmayın. hala galaxy s3 kıvamında yorum yapıyorsunuz.

S6 konusuna hic girmiyosun herhalde sen telefon deep sleep e gecmiyor beklemede sarj yiyor zamzung mu adam olacak hadi yav

• Samsung'dan nefret ederler ama her Samsung haberinin altında ilk onlar yorum yaparlar. Samsung telefon kullanan, veya almayı düşünen adamlardan daha çok haberleri vardır; Samsung için çıkan haberlerden. Almazlar etmezler, hiçbir telefonu da beğenmezler. Kendi telefonları? Ooo en güzeli o telefonlardır hiç kasmaz, tam bir fiyat performans canavarıdır onların telefonu. Menüyü zor açan telefonları stabildir, yeni çıkacak olan S7 stabil değildir onlar için. iPhone kullanan adamın yanına gidip Samsungcu olurlar, Samsung kullanan adamın yanına gidip iPhonecu. Amaç ne peki, kendi kullanmadığı telefonu kötülemek karşıdakini fesatlığıyla telefonundan soğutmak. Satsın iPhone 6s'ini satsın S6'sını benim telefondan alsın o zaman hiçbir sorunumuz kalmaz derdindedirler.

• Eleştiri yapana hemen nefret ediyor diyor bazıları.. Samsung marka evimde cihaz olmasa ciddiye almazdım yorumları. Her neyse, android yerine tizen os koysa yada HTC, LG gibi tatlı bir arayüzü olsa işte o Zaman desteklerim.

Kullanılmayan bir ton uygulama yüklü ve ertesi yıl güncelleme vermeyen markayı savunmayın, Bi zahmet.

• güzel telefon olacak gibi ancak türkiye için konuşuyorum çıktıktan 4-5 ay sonra almanız bin tl'ye kadar tasarruf etmenizi sağlar, samsung cihazlar maalesef çok hızlı değer kaybediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 11 Ocak 2016; 18:16:08 >
  • Ben s3 kullanıyorum. Yenileme niyetim var hatta s7'yi de bekliyorum. Ama geçen birinin elinde note 5 gördüm kasıyor diye şikayet ediyordu. Onu duyunca zihnimde yine soru işaretleri canlandı. Acaba bu s7'yi alsam yine bu touchwiz derdinden pişman olur muyum bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

S6 konusuna hic girmiyosun herhalde sen telefon deep sleep e gecmiyor beklemede sarj yiyor zamzung mu adam olacak hadi yav

iphone 6s-6s plus konusuna gir 1 tane sorun yazılmayan sayfa göster bana hadi bir gir de bak :) ... Fakat sorunlar içinde boğulma sakın bin bir çeşit olduğu için .. istersen sayayım ? :) .. neyse bak kendin , zorlanmazsın nasıl olsa her sayfada ayrı bir sorun :) .

• quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

quote:

quote:

iphone 6s-6s plus konusuna gir 1 tane sorun yazılmayan sayfa göster bana hadi bir gir de bak :) ... Fakat sorunlar içinde boğulma sakın bin bir çeşit olduğu için .. istersen sayayım ? :) .. neyse bak kendin , zorlanmazsın nasıl olsa her sayfada ayrı bir sorun :) .

Ee neymis sorunlar? Ahizedeki cizirti mi? Degisim almayan kaldi mi.. Lag mi varmis kasiyormuymus, gece uyku moduna gecmeyip %30 sarj mi yiyormus?

Hepsi gidip degisim aliyor neyin kafasi bu?

• Bende galaxy s3 var telefonu degistirmeyi dusunuyorum s6 ve z5 arasinda kaldim ancak s3umdeki kasmalar bana yeni touchwiz iyi gibi dursa da icimde kusku uyandiriyor oneriniz nedir?

• Bende galaxy s3 var telefonu degistirmeyi dusunuyorum s6 ve z5 arasinda kaldim ancak s3umdeki kasmalar bana yeni touchwiz iyi gibi dursa da icimde kusku uyandiriyor oneriniz nedir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

quote:

quote:

Ee neymis sorunlar? Ahizedeki cizirti mi? Degisim almayan kaldi mi.. Lag mi varmis kasiyormuymus, gece uyku moduna gecmeyip %30 sarj mi yiyormus?

Hepsi gidip degisim aliyor neyin kafasi bu?

Ah bu elmacılar ah kör olmuş gözleri diyerek muhabbete son veriyorum :) .

• S6'dan memnun musun dediğim arkadaşın gönderdiği SS... Servise veriken söyleyeceği sorunları not almış... Bide aldığında kutudan 2 kere çizik çıkmıştı değişim almıştı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtrud -- 11 Ocak 2016; 20:01:46 >
  • Yok ya ben yine bu s3 bozulana kadar bekleyim. Anlaşılan kasmayan telefon yok. Veya sorunsuz telefon yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

S6'dan memnun musun dediğim arkadaşın gönderdiği SS... Servise veriken söyleyeceği sorunları not almış... Bide aldığında kutudan 2 kere çizik çıkmıştı değişim almıştı vs.

Yalan yanlış herşeyi yazmış. Arkadaşın sorunluysa Samsung ne yapsın.

OIS Olan her kameradan sallayınca ses gelir.

Kulaklık kalitesi vasat

titreşimden ses gelmesi

USB KABLOSU DURDUK YERE KOPTU.

Sarj olurken ısınma, hmm ne garip şey

Parası olan her telefonu alırsa böyle olur

Yalan parayla değil ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Primitive Yordle

Bende galaxy s3 var telefonu degistirmeyi dusunuyorum s6 ve z5 arasinda kaldim ancak s3umdeki kasmalar bana yeni touchwiz iyi gibi dursa da icimde kusku uyandiriyor oneriniz nedir?

Cihazınızı önemli verileri yedekledikten sonra 2-3 ayda bir fabrika ayarlarına döndürürseniz.(full reset)Kasma donma vs olmaz.S , S2 ve S4 kullandım hiç birinde donma sıkılma vs yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

iphone'dan başka telefon heyecanlandırmıyor beni

Beni de..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.