Şimdi Ara

Galaxy S7, Snapdragon 820 çipsetiyle AnTuTu'da göründü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung J7 kullaniyorum. Bundan once s2 plus kullaniyodum fazla kasiyor donuyor diye samsung almak istemedim fakat satici yeni touchwiz yeni samsung modellerinde kasma donma sorunu ortadan kalkti dedi cihazi aldim 2 hafta oldu gercekten 1 kez bile donmadi kasma olayi sifir gercekten. Iphone 5s kullanan arkadasim elindeki 5si satip j7 almaya karar verdi görünce samsunga karsi on yargilarinizi bitirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanamı soracam neyden uzak durup durmayacağımı zaten ben samsungtan yeteri kadar uzağım asla kolay kolay almam sony Iphone dururken.ailede tek kullanan kardeşim oda Nalet ediyor servisten gelince satacak büyük sözü dinlemedi aldı ama hata etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknolog71

Samsung J7 kullaniyorum. Bundan once s2 plus kullaniyodum fazla kasiyor donuyor diye samsung almak istemedim fakat satici yeni touchwiz yeni samsung modellerinde kasma donma sorunu ortadan kalkti dedi cihazi aldim 2 hafta oldu gercekten 1 kez bile donmadi kasma olayi sifir gercekten. Iphone 5s kullanan arkadasim elindeki 5si satip j7 almaya karar verdi görünce samsunga karsi on yargilarinizi bitirin.

bu nasıl bir yalan

kim 5s satıp j7 alır
  • İsheep dolmuş buralar

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Santorelli

quote:

Orijinalden alıntı: teknolog71

Samsung J7 kullaniyorum. Bundan once s2 plus kullaniyodum fazla kasiyor donuyor diye samsung almak istemedim fakat satici yeni touchwiz yeni samsung modellerinde kasma donma sorunu ortadan kalkti dedi cihazi aldim 2 hafta oldu gercekten 1 kez bile donmadi kasma olayi sifir gercekten. Iphone 5s kullanan arkadasim elindeki 5si satip j7 almaya karar verdi görünce samsunga karsi on yargilarinizi bitirin.

bu nasıl bir yalan

kim 5s satıp j7 alır

5s'in kullanım süresini gören, yanında şarj aleti bulundurmak istemeyen insan pekala da j7'i tercih eder hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 13 Ocak 2016; 12:06:35 >
  • Android kadar acik ve kisisellestirilmedigi icin birde sarj dan sikayetci oldugu icin degistirmeye karar verdi burda insan gibi yazmistim ama siz yalan vs diyerek kucuk cocuk gibi kendi seviyenizi gosterdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknolog71 -- 13 Ocak 2016; 12:49:18 >
  • verdi001 V kullanıcısına yanıt
    O zaman neden samsung konusundasın seni ilgilendiren bir şey yoksa konuşacak bir şeyde yoktur. Ben sana burda ekranı döndürürken 3 fps ile calişan iphone'u yazıyor muyum ? Ya da hem batarya hem arayuz performansi olarak kronik sorun yaratan z5'i ? Her cihazin durumu farkli. Hepsinin kendi ozellikleri var. Yok rehbere girerken kasiyor falan demeyin suan arayuzfe ms cinsinden en hizli telefonlar samsung'un cunku.

• quote:

Orijinalden alıntı: verdi001

Sanamı soracam neyden uzak durup durmayacağımı zaten ben samsungtan yeteri kadar uzağım asla kolay kolay almam sony Iphone dururken.ailede tek kullanan kardeşim oda Nalet ediyor servisten gelince satacak büyük sözü dinlemedi aldı ama hata etti.

bende geberiyordum bana sor diye. Senin gibi 0 6 yaş grubuna giren birisiyle uğraşacak halim yok. 2 L genç

• Merak ettiğim bir konu var. Bu 4GB ram'in %100'ünü kullanan var mı? Yoksa bunun 2GB'ına fazladan mı para ödeniyor?...

Bana sanki fazla gibi geldi :) Ayrıca ekranda fazla 1080P ekran şöyle dursun, 720P ekrandaki pikseller bile zor seçiliyorken 4K ekran yapıp işlemciyi boşa yormak hem pilin çabuk bitmesine neden olur, hemde mantık dışı. Zaten 1080P'nin piksellerini göremiyorum ki. Bunun yerine renk uzayını genişletseler. Çalışmalarını buna yoğunlaştırsalar 1080P'de 4K'dan çok daha güzel gözüken ekranlar oluşturabilirler. Bence 4K nın yeri TV'ler olmalı. Telefonlar için en uygunu 1080P.
    Hadi kimseyi kırmayayım 2K oluversin :)

• Merak ediyorum piyasaya sürüldükten sonraki performasnlarını snapdragon820 ile exynos 8890 testlerde yakın sonuçlar alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNF0RGIVEN -- 13 Ocak 2016; 14:06:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Sanamı soracam neyden uzak durup durmayacağımı zaten ben samsungtan yeteri kadar uzağım asla kolay kolay almam sony Iphone dururken.ailede tek kullanan kardeşim oda Nalet ediyor servisten gelince satacak büyük sözü dinlemedi aldı ama hata etti.

bende geberiyordum bana sor diye. Senin gibi 0 6 yaş grubuna giren birisiyle uğraşacak halim yok. 2 L genç

Tabi canım Tabi

• neden kamera mp sinde geri gidildi, yeni bir teknoloji mi bulundu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Kamerada mp onemli degildir onemli olan lenstir.

• teknolog71 kullanıcısına yanıt
    tamam öyledir de ,ne tür bir geliştirme yapıldı onu merak ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: underlater

Merak ettiğim bir konu var. Bu 4GB ram'in %100'ünü kullanan var mı? Yoksa bunun 2GB'ına fazladan mı para ödeniyor?...

Bana sanki fazla gibi geldi :) Ayrıca ekranda fazla 1080P ekran şöyle dursun, 720P ekrandaki pikseller bile zor seçiliyorken 4K ekran yapıp işlemciyi boşa yormak hem pilin çabuk bitmesine neden olur, hemde mantık dışı. Zaten 1080P'nin piksellerini göremiyorum ki. Bunun yerine renk uzayını genişletseler. Çalışmalarını buna yoğunlaştırsalar 1080P'de 4K'dan çok daha güzel gözüken ekranlar oluşturabilirler. Bence 4K nın yeri TV'ler olmalı. Telefonlar için en uygunu 1080P.
    Hadi kimseyi kırmayayım 2K oluversin :)

Mesaj atmis olmak icin mi mesaj atiyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Tabi canım Tabi

Bu kadarda absürt yalan söylenmez ki arkadaş. Ilk mesajlarda biraderin Note 4 kullanıyordu servise vermişti ardından kardeşinin Note 4 ü olduğu ortaya çıktı oda servislik olmuş nasıl oluyorsa. Babandaki Note 4 e ne oldu diyeceğimde pardon belirtmişsin ailede sadece kardeşimde var diye neyse seni blokluyorum sahtekarlarla muhattap olmak tiksinç

• Beyin nakli yaptır sen biran önce. Birader ne demek kardeş demek Türkçe'de birader denir..

• Ayrıca mongol olmasan biraderin kardeş anlamına geldiğini bilirdin sahtekar herif seni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi verdi001 -- 13 Ocak 2016; 19:12:20 >
  • Android her türlü iosa karşı avantajlıdır. Özellikle öğrenciyseniz bu bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Bir telefona 3.500 ₺ veren insanları anlamıyorum. Paran mı var ki alıyorsun. Diyelim ki var. O zaman da israfa giriyor yazık yahu.
  • Samsung almak israftır hocam bu kadar açık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.