Şimdi Ara

Müzisyenler için iPad ile Gitar kullanımı ve fazlası bu video rehberde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enstrumanogren.com un kurucusu müzisyen Sinan Oypan ile iPad kullanarak Gitar kaydımızı nasıl yapar sonrasında ise amatör müzik kayıtları için hangi programlardan yararlanırızı konuştuk.

iPad ile müzik yapmaya meraklıysanız videomuz iyi bir başlangıç rehberi olabilir.

• Şu Garage Band uygulaması mobil platformlarda şimdiye kadar gördüğüm en iyi uygulamalardan biri,keşke Android'ede gelse..
  • Azbucuk gitar calan biri olarak,bu programi cok begendim umarim devami gelir,cok guzel olmus.

• Keşke yaratmak lafını kullanmasanız.

Bir sorum olacak.

Bu ses kaydının uzunluğunu ben arttıramıyorum. 9 ölçünün üstüne nasıl çıkılıyor?

• müziğe sevdirebilecek eğlenceli, yeni başlayan arkadaşların yaratıcılığını geliştirmek adına faydalı, amatör çalışmalarda çok iş gören bir program, bende seyahatlerde ve arkadaş ortamında kullanıyorum çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 11 Ocak 2016; 0:17:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet..Akif

Keşke yaratmak lafını kullanmasanız.

Bir sorum olacak.

Bu ses kaydının uzunluğunu ben arttıramıyorum. 9 ölçünün üstüne nasıl çıkılıyor?

Kanalların göründüğü bölümde son ölçünün yanında + simgesi var ona tıklayarak uzatabilirsin.
  • Güzel bir video. Yakında başlamayı düşünüyorum. Bu videoyu görünce hevesim daha da arttı diyebilirim.
  • iPonedo beyciğimi aradı gözlerim ama bu beyde fena anlatmamış. Tabi iPhonedo beyciğim olaydı videoyu sonuna kadar izleyebilirdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thinkwithbrain -- 10 Ocak 2016; 23:53:30 >
  • Eğlenceli bir video olmuş. Her hangi bir enstrümana ilgim olmasa da keyifle izledim.

• ios ile yapılmış coverlarda bunun üzerine tanımam.

• Harika olmuş. Sırf Garageband ve Irig yüzünden Windows'lu tablet yerine Ipad almayı düşünüyorum.

• çok sempatik, mülayim bi abiye benziyo

• İncelemeyi yapmanız güzel lakin sadece GarageBand için ayrı, sadece iRig için ayrı bir program yapılmalı. Ayrıca hem iRig'in yeni modelleri çıktı hem de GarageBand'den daha kaliteli (sadece amfi kısmında) AmpliTube var (ki AmpliTube, iRig'i yapan ekibin programı). AmpliTube ile Bas Gitar da kullanmak mümkün oluyor. GarageBand (malesef) sadece Elektro Gitar amfilerini barındırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Harika olmuş. Sırf Garageband ve Irig yüzünden Windowslu tablet yerine Ipad almayı düşünüyorum.

iRig bilgisayar ve mac'lerde de çalışabiliyor. İnternetten nasıl kurulum yapacağınızı bulabilirsiniz.

• iphonedo nun kanalında çok daha detaylısı var.ilgilenen arkadaşlar oraya kesinlikle baksın derim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uygulama adama iPad aldırır. Çok güzel devamını bekleriz. Özellikle müzisyen arkadaşlar için çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android li cihazlarda buna benzer bir sistem yok mu şimdi daha yeni aldıgım telefonla androidli tabletimi çöpe mı atıcam

• İnceleme için teşekkürler, tam aradığım videoydu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otur saatlerce bir şeyler üret. Resmen ios a geçiş sebebim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.