Şimdi Ara

%94 kısıtlanıyoruz! (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
39
Favori
25.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ''16.4.2016 16:14:19 tarihi itibari ile Akn kullanım kotası dönemi için 50.43 GB internet kullanımınız nedeniyle Adil Kullanım Noktasına ulaştınız. Hızınız (Rep. Onay + 30) tarihine kadar 3 Mbps olacak, 2016-05-12 tarihinden itibaren hızınız 16 Mbps’e kadar kullanmaya alıştığınız hıza yükseltilecektir. ''
    Şu uyarının son cümlesindeki '' alıştığınız hız'' lafını görünce öyle ayar oluyorum ,öyle küfür ,öyle beddua ediyorum ki yatacak yerleri olmayacak şirketlerin.
  • Kullanmaya alıştığımız değil, kullanmaya çalıştığımız hız.

Bu arada, cümle de cümle değil ki. Dalga geçiyorlar, bari düzgün cümle kursalar. Şu uyarıyı ilkokul öğrencisine yazdırsan daha düzgün cümle kurar.
  • Allah belalarını versin, yetmedi soydukları doymadılar bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim millete herşey müstahak ya şuna bak konuya kimse uğramıyor. Bu konunun popüler konulardan hiç çıkmaması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DROID RAZR

Bizim millete herşey müstahak ya şuna bak konuya kimse uğramıyor. Bu konunun popüler konulardan hiç çıkmaması lazım.

Ülkenin yönetim şekli bilişim alanına doğrudan yansıyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• Abi upload hızları 3'ü geçiyor artık komik oluyor.alt limit 8 veya 10 vermeleri lazım.

%94 kısıtlanıyoruz!
  • PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt
    Ben uploadımın 1mbps i geçtiğini hiç görmedim şimdi bile 0.50mbps
  • PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt
    Gene iyi senin upload, biz ne yapalım 0.50 :D

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. DH bile hükümet yanlısı davranırken diyecek fazla söz bulamıyorum. Aslında diyecek çok şey var ama söylediğimize değmiyor. Karşı tarafın o kadar gözü dönmüş ve sağır olmuş ki internet altyapısı zayıflığıyla ilgili eleştirileri bile darbe girişimi olarak görüyorlar. Haliyle böyle bir ortamda böyle bir konuda sonuç almak deveyle engelli koşu parkurunda yarışmaktan daha zor.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    hocam konu günceldir.http://forum.donanimhaber.com/m_116322504/tm.htm
  • up
  • kontratak kullanıcısına yanıt
    bu konuyu ilk gördüğüm zaman dedim en fazla 1 ay sonra unutlur son olarak şunu demek istiyorum that's life
  • Bu adamlara hukuki yol ile yüzlerce kişi tek tek mahkemeye vermediği sürece bu akk olayının kalkmasını unutun.

Ne zamanki geçerli argümanlarla mahkemede onlarca kişi haklı çıkar o zaman bu saçmalık son bulur.Onun dışında imzada toplasak şikayet de yazsak fayda etmiyor.

Btk olmuş bozacının şahidi zaten kimi kime şikayet ediyoruz?

Taahütlü olmasa kapattıracam netide yaptıkları indirimleri geri isteyecekler diye kapattıramıyorum.Güya kölelik eskiden bitmişti.Nerde bitti kölelik al sana modern kölelik.

Kredi kartı taksitleri , sözleşmeler taahütler , konut ödemeleri vs vs vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Makedonya Üsküp den bildiriyorum; 20/20 Mbps hat var burda.

Uzaktan bakınca halimize üzülüyorum neyse cuma geliyorum zaten

gel birazda yakından bak :D
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    BTK, Adil Kullanım Kotası’nda düzenleme yapıyor. AKK gereği 3 Mbit/s’ye düşen hız limiti bir nebze artırılacak.

Genel internet bağlantımız geçtiğimiz yıllara oranla daha hızlı. Fakat hâlâ beklenen seviyede değil. Buna ek olarak bir de Adil Kullanım Kotası problemi var. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, zaman zaman AKK ile alakalı yeni düzenlemeler yapıyor. Kullanıcıların, internetten eşit hızda yararlanması üzerine kurulu Adil Kullanım Kotası sistemi esasında hiç de adil değil.

Düzenleme yapılacağını açıklayan BTK, muhtemelen Adil Kullanım Kotası’nı 3 Mbit/s’den daha yüksek hıza taşıyacak, ancak tamamen ortadan kaldırmayacak. Muhtemelen Adil Kullanım Kotası gereği düşürülen hız limiti 5 Mbit/s hıza sabitlenecek. Düzenleme, sabit hatlar için geçerli olduğu gibi, mobil hatlarda da farklılıklar sağlayacak.

Buna bağlı olarak fatura takibi ve kontrol kısmında da yeni düzenlemelere gidilecek. Yani kullanıcılar, bir üst limit belirleyerek sürpriz faturaların önüne geçebilecek. Böylece tarifeye bağlı olarak yalnızca sabit bir ücret ödeneceği belirtiliyor. Ek olarak sözleşmelerini fesih etmek isteyen kullanıcılar, bu işlemleri elektronik ortamda gerçekleştirebilecek.
    https://www.technopat.net/sosyal/konu/dilekce-ile-adim-adim-adil-kullanim-kotasindan-kurtulma.5282/

• Hala kısıtlanıyormuyuz ya alla alla konu açılma zamanında foruma üye olan adam nisan ayına kadar 5k+ mesaj kastı gitti hala kısıtlanmamız çok ilginç.. Sesimizi duyuramıyoruz anlaşılan btkya.. 4.5g geldi hani ucuzlayacaktı internet fiyatları? hani nerde mobil operatörler aynı tarife üzerinden ballı kaymaklı yontuyor milleti.. kahrolsun mobil verideki akn
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    hocam biz çok baktık bu hız için bile 50 defa aradım

%94 kısıtlanıyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 24 Nisan 2016; 19:25:39 >
  • Toplasip yurt disindan buraya kacak fiber hat dosesek turkiyeye alt yapi dosediydik kazandimiz parayla bu telekomun yaptigi is is degil 3 mbs ne zaten bakan dunyadan bi haber bi haber oldugu gibide biliomus ayagina yatio hic kensine 2 mbs hizda full hd video izlemeye kalkmadigi icin haberi olmaz daha bence bunun min standarti 4k videoyu takilmadan doldurabilicek sekilde olmali en dusuk hiz bu olmali misal 10 mbs takilmadan dolduruyomu ozm akk 10 mbs olsun kaldircaklari yok bari bole bisiler yapsinlar

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    2 aydır yakından bakıp söyleniyorum zaten.

:)

Ağustos ayında bir gelişme olur mu bilemiyorum ama muhtemelen 5 Mbps olacak AKN sonrası hız.

Tüm kotalar da x2 olacak.

Başka da bir gelişme şimdilik beklemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.