Şimdi Ara

Aston Martin ve Letv ortaklığının ilk Meyvesi Ces 2016'da görücüye çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aston Martin ve Letv ortaklığının ilk Meyvesi Ces 2016'da görücüye çıktı 

Aston Martin nisan ayında  Çinli medya devi Letv ile elektrik otomobillerin ortak geliştirilmesi üzerine bir mutabakat imzalamıştı. Ortak çalışmanın ilk meyvesi Ces 2016 da karşımıza çıkıyor. İngiliz otomobil üreticisi 4 kapılı spor modeli Rapide S'in konsept versiyonunu  Letv'nin "otomobilin interneti" (Internet of the Vehicle, IOV) teknolojisi ile gün yüzüne çıkardı. Letv'nin "Internet of Vehicle" (IOV) sistemi Rapide S modelinde bazı iç mekan değişikliklerine yol açmış. Ön konsola Letv'nin araç içi bilgi ve eğlence sistemini yönetebildiğiniz 13.3 inçlik HD dokunmatik panel yerleştirilirken, gösterge bölümünde ise 12.2 inçlik ekran yer alıyor. Konsept otomobile eğlence sisteminin sesli kontrolünü sağlayan Letv'ye ait insan makine etkileşimi ara biriminin en son versiyonu koyulmuş. 

Aston Martin ve Letv ortaklığının ilk Meyvesi Ces 2016'da görücüye çıktı

Letv Super Car küresel başkan yardımcısı ve Çin ve Asya Pasifik CEO'su Ding Lei konsept otomobil ile ilgili olarak " birkaç aylık yoğun çaba sonrasında Letv IOV sistemini Aston Martin'e başarılı bir şekilde entegre ettiklerini ve 100 yıllık köklü markayı internet teknoloji ile donatmaktan mutlu olduklarını" söyledi.

Konuya ilişkin yorum yapan  Aston Martin CEO'su Dr. Andrew Palmer, Aston Martin güzel ve el yapımı spor otomobilleri ile ünlü olduğunu söyledi. Letv'nin gelişmiş bağlantı teknolojilerinin bu kişiselleştirilmiş spor otomobillere entegrasyonunun gelecek müşteri taleplerini karşılayacağını belirtti.

Proje her ne kadar Letv'nin dahil olduğu ilk otomobil projesi olsa da, Aston Martin ile yürütülmüş özel bir proje olduğu söylenemez. Çinli üreticinin bu proje de elde ettiği deneyimleri kolaylıkla başka otomobil için üreticiler için ürün oluşturma da kullanabileceği belirtiliyor. Diğer yandan proje Aston Martin için firmanın gelecek nesil iç mekan teknolojilerine adaptasyon aşaması olarak değerlendiriliyor.  

• Özel soğutucusunda ise le cola sizleri bekliyor olacak

evet iğrenç bir espriydi biliyorum.

• Aston Martin ve Letv ortaklığının ilk Meyvesi Ces 2016'da görücüye çıktı
    Aston sahibi olduktan sonra şu iç mekan insana yeter bence.
  • Tablet tablet dedik, tesla şöyle bir başlangıç yaptı. Şimdi devamı geliyor görüldüğü üzere. Fiziksel tuş inanılmaz bir alışkanlık benim için. Bu araçlarda afallarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav letv nedir arkadas ya. Adamakilli bi isim koysaniza suna.

• Arka plaka aydinlatma bile calan memleketin azili tipleri bu ortakliga tam destek

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Yav letv nedir arkadas ya. Adamakilli bi isim koysaniza suna.

Le Fransızca bir kelime, İngilizcede belirtme eki olan ''the'' gibi kullanılıyor. LeTV zaten bu işe televizyon sektörüyle başladı gayet anlamlı bir marka.

• Köye çıkmaz bu araba

• İster eski kafalı deyin ister cahil deyin ama o tablet nedir arkadaş ya.Nerde o eski tuşlu konsollar.Nereye doğru gidiyor bu araç tasarımları
  • yav arkadaş ben şunu anlamıyorum. Araba sürerken telefon kullanmak tehlikeli dikkat dağıtıyor falan bangır bangır heryerde bağırıyorlar. Ama Arabanın orta konsoluna, dinozor billuru gibi ekran koyuyorlar. Bunları insan kullanacak azıcık küçük yapın
  • beğenmedim, çok dikkat dağıtır
  • Şu Letv bizim Türkiye pazarına da girse keşke.
  • Leshi Internet Information & Technology 'nin kısaltması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Le Fransızca bir kelime, İngilizcede belirtme eki olan ''the'' gibi kullanılıyor. LeTV zaten bu işe televizyon sektörüyle başladı gayet anlamlı bir marka.

Tvci olduklarini duydum. Ama dunya genelinde satis yapan bir firma icin daha iyi isimler bulunabilir diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

Özel soğutucusunda ise le cola sizleri bekliyor olacak

evet iğrenç bir espriydi biliyorum.

İğrenç değil, şeker bir espri bana göre.

• quote:

çinin medya devi ... dünyayı türkiyeden ibaret mi sanıyorsunuz
  • fortune1905 kullanıcısına yanıt
    Yoo sanmiyoruz. Yabanci biri olsam yine derdim letv nedir yav diye. Turkiye dedigin ulke coldeki kum tanesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.