Şimdi Ara

LeTv dünyanın en ince 65 inç televizyonunu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LeTv dünyanın en ince 65 inç televizyonunu duyurdu

Dünyanın ilk Snapdragon 820 yonga setli akıllı telefonunu duyurarak CES 2016'nın bombasını patlatan Çinli LeTv, bu kez de dünyanın en ince 65 inç akıllı televizyonunu duyurdu. Super 4 Max65 Blade modeli 3.9mm kalınlık değeri ile sektörde yeni bir rekora imza attı. 

Daha çok Netflix tarzı video izleme platformu ve televizyon serileri ile tanınan LeTv, geçtiğimiz haftalarda 70 inçlik Super 4 Max70 Blade ve 65 inçlik Super 4 Max 65 Curved kavisli akıllı televizyonlarını Çin'de satışa sunmuştu. Yeni model Super 4 Max 65 serisinin son üyesi olacak. 

Cihazda LG'nin 65 inçlik panelleri kullanılmış. LeTv, hali hazırda Çin'de içerik anlamında zengin kütüphaneler sunduğu için, yeni akıllı televizyon içerik konusunda sıkıntı çekmeyecek. Pek çok farklı video portalı ve uygulamalar cihazda yerini almış durumda. Televizyonun ses sistemi istendiği takdirde ayrılarak farklı cihazlarla da kullanılabiliyor. Yine cihazın alt kısmındaki kaideyi ayırarak duvara da monte edebiliyorsunuz. Ürün önümüzdeki aylarda Çin'de satışa sunulacak.  

LeTv dünyanın en ince 65 inç televizyonunu duyurdu 

• Adamlar çalışıyor.

• Star Wars'tan sonra TV sektörüne de el atan,müşterisinin memnuniyeti için TV bile üretmeye başlayan adam gibi adam; BİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnSSdKgL -- 7 Ocak 2016; 21:00:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YnSSdKgL

Star Wars'tan sonra TV sektörüne de el atan,müşterisinin memnuniyeti için TV bile üretmeye başlayan adam gibi adam; BİM.

Aynı zamanda zalimin dostu yandaş BİM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi ve Letv artik Cin'de yarisirlar Xiaomi Tvlerine biraz bakin iciniz gider zaten.

• Bim'e helal olsun.

• Son resim beni benden aldı, tablo gibi duruyor yahu helal olsun.
  • quote:

Star Wars'tan sonra TV sektörüne de el atan,müşterisinin memnuniyeti için TV bile üretmeye başlayan adam gibi adam; BİM.

Yeterli değil mi bu espri? Duyulduğundan beri BİM şakaları dönüyor sürekli. İyi ki markanın başında "Le" yazıyor.

• şu markayı duyup aklına direk BİM gelmeyen var mı acaba

• Bim bunu satsin paraya para demez

• quote:

Orijinalden alıntı: Marquis-de-Sade`

quote:

Yeterli değil mi bu espri? Duyulduğundan beri BİM şakaları dönüyor sürekli. İyi ki markanın başında "Le" yazıyor.

Öncelikle yorumlara bakarsanız bim ile ilgili yazan tek kişinin ben olmadığımı fakat ilk yazanın ben olduğumu görürsünüz.Lâkin konuda alıntı yaptığınız tek yazı benim yorumum niyeyse.İkinci olarak internet ortamında bu konudaki(bim&le) tek yazım bu olup nasıl oluyorsa sürekli aynı şakayı tekrarlayan kişi benmişim gibi konuşuyorsunuz.Sağa sola saldırmanın size iyi geldiğini düşünüyorsanız bir psikiyatra görünmenizi tavsiye ederim.En azından dertlerinizi anlatır,içinizi döker,kendinizi rahatlatırsınız.

• İkinci fotoğraf gerçek değil sanırım. Acayip canlı görünüyor ekran. Acaba HDMI,USB ve diğer giriş çıkışlar bu kadar ince bir cihazda nasıl konumlandırılıyor ?

• xiami ile letv tvleri çok güzel ama cihazlar yok.
    Çinde bile ürünü bulmak zor.

• Yeni bir firma galiba kendilerini göstermeye çalışıyorlar bayağı hızlı giriş yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Öncelikle yorumlara bakarsanız bim ile ilgili yazan tek kişinin ben olmadığımı fakat ilk yazanın ben olduğumu görürsünüz.Lâkin konuda alıntı yaptığınız tek yazı benim yorumum niyeyse.İkinci olarak internet ortamında bu konudaki(bim&le) tek yazım bu olup nasıl oluyorsa sürekli aynı şakayı tekrarlayan kişi benmişim gibi konuşuyorsunuz.Sağa sola saldırmanın size iyi geldiğini düşünüyorsanız bir psikiyatra görünmenizi tavsiye ederim.En azından dertlerinizi anlatır,içinizi döker,kendinizi rahatlatırsınız.

Ben zaten bu konuyu baz alarak bir şey söylemedim, LeTV diye aratın forumda ilk konudan beri BİM şakaları dönüyor. Bilerek son yazanı yani sizi alıntıladım ki bu son olsun görürler artık yapmazlar diye. Ayrıca ilk kez yapıyor olmanız bir anlam ifade etmiyor insan bir yorumlara bakar tekrar aynı şakayı yapmaz. Bende sizi yorumları okumadan yorum yapmamaya davet ediyorum ben sizin için psikologa gideceğim sizde benim için yorum okuyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

İkinci fotoğraf gerçek değil sanırım. Acayip canlı görünüyor ekran. Acaba HDMI,USB ve diğer giriş çıkışlar bu kadar ince bir cihazda nasıl konumlandırılıyor ?

Düşey şekilde yan tarafta konumlandırılıyordur. Ayrıca hoparlör olmadığı için ince olması gayet normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 8 Ocak 2016; 12:34:06 >
  • Bim geyiğini bırakırsak bir kenara, şahane televizyon. Duvarda tablo gibi duruyor. Harika.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben zaten bu konuyu baz alarak bir şey söylemedim, LeTV diye aratın forumda ilk konudan beri BİM şakaları dönüyor. Bilerek son yazanı yani sizi alıntıladım ki bu son olsun görürler artık yapmazlar diye. Ayrıca ilk kez yapıyor olmanız bir anlam ifade etmiyor insan bir yorumlara bakar tekrar aynı şakayı yapmaz. Bende sizi yorumları okumadan yorum yapmamaya davet ediyorum ben sizin için psikologa gideceğim sizde benim için yorum okuyun.

Okumada ya da anlamada bir sorununuz olduğu aşikâr çünkü son yazan ben değilim aksine ilk yazan benim.Ben yazmadan önce sizin de görebileceğiniz gibi konuda tek bir yorum vardı o da bu konuyla alakalı değildi.Görmek için çok çaba sarfetmenize de gerek yok mouse tekerleğiyle yukarı-aşağı kaydırmanız yeterli.Yorumlara bakmadan yorum yapmama tavsiyesini benim size vermem gerekir zira bu yorumunuzla kendinizi daha da komik duruma düşürdünüz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Okumada ya da anlamada bir sorununuz olduğu aşikâr çünkü son yazan ben değilim aksine ilk yazan benim.Ben yazmadan önce sizin de görebileceğiniz gibi konuda tek bir yorum vardı o da bu konuyla alakalı değildi.Görmek için çok çaba sarfetmenize de gerek yok mouse tekerleğiyle yukarı-aşağı kaydırmanız yeterli.Yorumlara bakmadan yorum yapmama tavsiyesini benim size vermem gerekir zira bu yorumunuzla kendinizi daha da komik duruma düşürdünüz.

Sizi sekme açarak alıntıladım, farklı bir işim olduğu için yazamadım sekmeleri kapatırken sizi alıntıladığımı gördüm ve yazdım. Benim için son mesaj size aitti o yüzden alıntıladım ve son mesaj kelimesini kullandım. Ayrıca bu konudaki yorumları okumanızı istemedim zaten ilk yapan sizsiniz ben size LeTV ile ilgili bugüne kadar yapılan haberlerin yorumları okumanızı söyledim.

• Bir letv x900 kullanicisi olarak ..İM cilere şunu söylüyorum arkadaşlar;isme takilmayin gerçekten adamlar bu isi biliyor ve çok güzel TV,telefon üretiyorlar.ne .....rçelik,ne eko ne estel ,mamsug, Kony üretebiliyor cihazlari.onun için kendinizi ..İM in kapisinda bos yere gidip gelerek yormayin.bu ürünleri zaten alamazsiniz.yerli taiwanlara devam ediniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.