Şimdi Ara

proteggin yukurta akı tozu çok pahalı ve mantıksız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook üzerinden reklam yapan proteggin yumurta akı tozuna ürünün pahalı olduğunu gösteren yorum yazdım. admin hem yorumlarımı silmiş hemde engellemiş. Eleştiriye bile tahammülü yok. ürünü kakalıyacak enayi arıyorlar. Basit bir hesap aşagıda. Bu hesaptan sonra hala bu ürünü alanın aklına şaşarım..

1 pake proteggin yumurta akı tozu: 510 gr. kargo dahil 90 tl.
    1 koli 30 lu yumurta 9 tl tanesi 0.30 tl.

1 paket 15 ölçek ve her ölçek 9 adet yumurta akı. 15*9 : 135 adet yumurta akı
    135*0.3 : 40.5 tl üstelik yumurtanın sarısı da size kalıyor.

sarısı ve beyazını 40 tl ye almak varken gidipte sadece beyazını 90 tlye almak sadece enayiliktir.
    Protein değerine gelince git 160 tl ye 2100gr. genrise isolat al. çok daha iyi ve ekonomik zaten.

ayrıca: hammaddeler sitesinde yumurta akı tozu kilosu 1000 gr mı 70 tl ye satılırken bunlar 500gr. ını 90 tl ye satıyor.

• O ürünü bende gördüm banada pahalı geldi ama daha ucuza alınabilir .n11 de 85 tl - 2 tane alırsak 170 tl .30 tl lik bir indirim bulsak 140 gelir yani 70 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

O ürünü bende gördüm banada pahalı geldi ama daha ucuza alınabilir .n11 de 85 tl - 2 tane alırsak 170 tl .30 tl lik bir indirim bulsak 140 gelir yani 70 tl.

yine pahalı. başka firma kilosunu 70 tl ye satıyor. senin hesapla yarım kilosu 70 tl ye geliyor. :)
  • trbeyazcocuk T kullanıcısına yanıt
    hangi firma acaba o varsa link atarmısın .Sonuçta bu ürün pakete giriyor serbest piyasa reklamını iyi yaparsa üründe satar :) ben bi ara baktım yabancı bir firma bu proeggin .
  • yumurta akı tozu yerine normal yumurta akı yesek ne fark ediyor ?
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Toz şeklinde olması büyük kolaylık ama tadı çok kötüymüş biraz araştırdım :) en güzeli haşlamaya devam :)
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Toz şeklinde olması büyük kolaylık ama tadı çok kötüymüş biraz araştırdım :) en güzeli haşlamaya devam :)
  • Hammaddeler.com sitesinde var. Lickeringue powder marka. Linç yerli markadır. Eski maliye bakanı unakitani bilirsiniz.onun fabrikası bandirmada dır. Pratik olması dışında tozun bir avantajı yok. Tadida kötü sayılır. Ama yoğurt süt meyve ve yumurta tozu kullanarak mikserde karışım yapılırsa idare eder. Fiyat uygun olsa tüketilir tabu ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.